Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje język włoski Katowice

🥇 Najlepsi z najlepszych
🇮🇹 5 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Katowice

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

48 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 48 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 włoski Katowice

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 włoski Katowice

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z języka włoskiego

Korepetycje włoski Katowice - z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności

Prywatni nauczyciele z przedmiotu: włoski w mieście Katowice

Wybierz najlepszego korepetytora z przedmiotu: włoski. Superprof zebrał wszystkich wykwalifikowanych nauczycieli z przedmiotu włoski w mieście Katowice i w okolicach.

Lekcje z przedmiotu: włoski umożliwią Ci szybszy postęp

Niezależnie od tego, gdzie jesteś ciesz się pomocą doświadczonego nauczyciela w mieście Katowice. Poprawa ocen, przygotowanie do egzaminu, udoskonalenie akcentu czy dogłębna praca z tematem jest bardziej efektywna, kiedy ktoś prowadzi Cie krok po kroku.

Najczęściej zadawane pytania

💶 Ile kosztuje nauka języka włoskiego za godzinę, w mieście: Katowice i w pobliżu?

Średnia stawka za lekcje języka włoskiego, w mieście: Katowice, to 48 zł.

 

Koszt indywidualnych zajęć z języka włoskiego zależy od paru elementów:

 

  • Doświadczenia Twojego nauczyciela języka włoskiego;
  • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w domu ucznia),
  • Częstotliwość i długość trwania zajęć,
  • Zadanie Twoich lekcji (uczysz się języka włoskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych trenerów oferuję pierwsze zajęcia języka włoskiego za darmo.

 

Przejrzyj stawki naszych prywatnych korepetytorów języka włoskiego już dziś!

⭐️ Jak użytkownicy oceniają swoich nauczycieli języka włoskiego w mieście: Katowice i w okolicach?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych korepetycjami z języka włoskiego, ze względu na silne znaczenie znajomości języków, zarówno w szkole jak i w codziennym życiu. Dlatego w Superprof posiadamy bogatą ofertę kursów języka włoskiego w mieście: Katowice i na przedmieściach.

 

Użytkownicy przypisali średnią ocenę: 5.0/5.0 wszystkim indywidualnym nauczycielom języka włoskiego w mieście Katowice i na przedmieściach.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości poprzez wiadomość e-mail.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

🖥 Jak mogę brać zajęcia prywatne języka włoskiego online?

4 na 5 nauczycieli Superprof, oferuje zarówno korepetycje z języka włoskiego prowadzone osobiście, jak i przez internet. Ponadto, te praktyczne dodatkowe zajęcia, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Dodatkowe zajęcia online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🎯 Jakie są korzyści indywidualnych lekcji języka włoskiego z nauczycielem?

🥇 Włochy to potęga gospodarcza i kulturowa, więc nauka włoskiego pozwoli Ci poszerzać twoje możliwości zatrudnienia.

 

Będąc jednym z najpopularniejszych języków w Europe, biegłość języka włoskiego zwiększy Twoje możliwości zatrudnienia, otwierając Ci drzwi dla międzynarodowych firm na całym świecie. Co więcej, ten język romański jest bardzo poszukiwany nie tylko w Europie, ale także w pozostałej części świata. Coraz łatwiej jest znaleźć przedsiębiorstwa, które potrzebują usług świadczonych przez tłumaczy, specjalistów czy copywriterów ze znajomością języka włoskiego.

 

😍  Język, który posiada wielkie dziedzictwo artystyczne, kulturowe i historyczne.

 

Kiedy mówimy o Włoszech, nie możemy zapominać o wielkim znaczeniu tego narodu zarówno w historii świata, jak i w sztuce. Znając język włoski, możemy posługiwać się tym samym językiem, w którym rozmawiały takie postacie jak Leonardo Da Vinci, Dante czy Michelangelo, a ekspresja tego języka pozostaje niezmieniona w świecie sztuki po dziś dzień. Dodatkowo, dzięki nauczeniu się języka włoskiego, będziemy mogli odkryć wiele powiązań pochodzących z łaciny, czyli mowy cesarzy rzymskich, która dała początek językom romańskim.

 

🥂 Odkryj nowy harmonijny język harmonii, który łączy ludzi i miejsca

 

Włoski jest rozpoznawalny ze względu na jego melodyjny i rytmiczny ton, i dzięki czemu jest bardzo popularny w każdym zakątku globus. Do tego musimy dodać fakt, że Włochy są krajem, który ma dużo wspaniałych rzeczy do zaoferowania, a w tym kontekście tylko osoby, które rozumieją włoski będą mogły zanurzyć się całkowicie w lokalnej kulturze. Możliwość podróżowania z północy na południe, skosztowanie pysznych regionalnych win czy dań stanie się o wiele przyjemniejsza,  dzięki znajomości języka włoskiego.

. Ponadto, rozmawiając z włochami, możesz nawiązać wiele kontaktów i przyjaźni, gdziekolwiek jesteś.

 

Nadal nie zdecydowałeś? Jeśli te powody nie są nadal wystarczające, to wiedz że nauka nowego języka obcego poprawi twoje umiejętności rozumienia oraz uwagi. Nauka języków obcych wpływa bardzo pozytywnie na pracę Twojego mózgu a także kreatywność.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już teraz!

 

👨‍🏫 Ilu prywatnych korepetytorów języka włoskiego jest aktualnie dostępnych w mieście: Katowice, by udzielić Ci lekcji?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 5 nauczycieli, którzy są dostępni w mieście: Katowice.

 

By rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Katowice, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki lekcjom osobistym lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!