Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Toruń

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

34 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 34 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Toruń

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Toruń

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Ile wynosi stawka za godzinę lekcji biologii, w mieście: Toruń i niedaleko

W mieście: Toruń, średnia stawka za korepetycje z biologii to 34 zł.

 

Stawki nauczycieli zależą od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia), częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 korepetytorów na Superprof oferuje pierwszą lekcję kompletnie za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć stawkę lekcji z prywatnym korepetytorem biologii, dostępnym w Twoim mieście.

 

Przejrzyj ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już dziś!

🖊Ile wynosi średnia rekomendacji, przyznana przez użytkowników dla nauczycieli biologii w mieście: Toruń i w pobliżu?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką biologii, dlatego Superprof oferuje wielu prywatnych nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Toruń lub na przedmieściach.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 3 opinii,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

Pamiętaj, że nasz zespół Superprof jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie poprzez wiadomość e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

👩‍💻 Czy jest możliwe branie lekcji z biologii przez kamerę internetową?

Większość naszych prywatnych korepetytorów biologii, również proponuje lekcje zdalnie. Ponadto, te dogodne indywidualne lekcje dodatkowe, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Dodatkowe zajęcia online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

💡 Jak korepetytor biologii, może pomóc Ci w nauce?

✍️ Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Rozpocznij studia w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach niezbędnym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może być znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie uczyć się, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli biologii już teraz!

👵 Ilu prywatnych korepetytorów biologii jest dostępnych by udzielić Ci korepetycji w mieście: Toruń i na przedmieściach?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 12 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Toruń, aby uczyć zarówno w domu lub przez kamerę internetową.

 

By rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na na naszej platformie dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Toruń, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki korepetycjom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Toruń?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Toruń

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Toruń

Prywatni nauczyciele z przedmiotu: biologia w mieście Toruń

Wybierz najlepszego korepetytora z przedmiotu: biologia. Superprof zebrał wszystkich wykwalifikowanych nauczycieli z przedmiotu biologia w mieście Toruń i w okolicach.

Lekcje z przedmiotu: biologia umożliwią Ci szybszy postęp

Niezależnie od tego, gdzie jesteś ciesz się pomocą doświadczonego nauczyciela w mieście Toruń. Poprawa ocen, przygotowanie do egzaminu, udoskonalenie akcentu czy dogłębna praca z tematem jest bardziej efektywna, kiedy ktoś prowadzi Cie krok po kroku.

Czego chcesz się nauczyć?