Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 18 opinii.

44 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 44 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💵 Ile wynosi cena za godzinę prywatnych lekcji biologii, w mieście: Warszawa i niedaleko

W mieście: Warszawa, średnia stawka za prywatne lekcje biologii to 44 zł.

 

Stawki zależą od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela biologii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość zajęć i długość trwania lekcji, cel Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Przejrzyj stawki naszych nauczycieli biologii już dzisiaj!

🌟 Jak wysoko użytkownicy recenzują swoich korepetytorów z biologii w mieście: Warszawa i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką biologii, dlatego Superprof oferuje wielu nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Warszawa lub w okolicy.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 18 ocen,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z korepetycjami. Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji prywatnych z biologii przez Skype?

Zdecydowana większość nauczycieli Superprof, proponuje zarówno lekcje z biologii prowadzone osobiście jak i na odległość. Ponadto, te praktyczne dodatkowe zajęcia, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Dodatkowe lekcje indywidualne online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

💡 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać lekcje biologii w mieście: Warszawa?

✍️ Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo możliwe, że ten przedmiot znów będą przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to w jakim jesteś wieku, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych nauczycieli biologii już teraz!

👩‍🏫 Ilu prywatnych nauczycieli biologii jest dostępnych by udzielić Ci korepetycji w mieście: Warszawa i niedaleko?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 132 prywatnych nauczycieli biologii, którzy są dostępni w mieście: Warszawa.

 

By rozpocząć prywatną edukację i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Warszawa, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki lekcjom twarzą w twarz lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje Warszawa - z prywatnym nauczycielem Superprof

Dlaczego warto uczyć się biologii?

Biologia to nauka o organizmach żywych oraz sposobie ich zachowania i interakcji ze światem. To obszerna dziedzina, która uczy nas, jak funkcjonują organizmy, od gigantycznych wielorybów po mikroskopijne formy życia, takie jak wirusy, bakterie i pojedyncze komórki.

 

Biologia obowiązuje uczniów już od szkoły podstawowej i chociaż jest to ważny i przydatny przedmiot, uczniowie czasami mogą mieć trudności z jego nauką. A warto się go uczyć! Biologia uczy nas o naszym organizmie o tym, jak ono działa. Oprócz tego biologia służy również jako podstawa dla innych nauk, na przykład medycyny czy dietetyki.

 

Jak wspomnieliśmy, biologia jest obowiązkowa już od szkoły podstawowej obok fizyki i chemii, a jej nauka trwa aż do końca liceum. Możemy ją zdawać także podczas matury i połączyć z dalszą edukacją! Biologia wiąże się z wieloma ciekawymi ścieżkami kariery – możesz zostać naukowcem, lekarzem czy magistrem farmacji. Oferta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego może Cię zainteresować!

 

Zanim jednak przyjdzie czas na matury i studia, musisz przysiąść do solidnej nauki. Zobacz, jakie trudności możesz napotkać podczas swojej nauki biologii w szkole!

Wyzwania związane z nauką biologii

Biologia to obszerna nauka, która obejmuje wiele zagadnień. Chociaż później możesz specjalizować się w konkretnej dziedzinie, w trakcie szkoły będziesz uczyć się dziesiątek przeróżnych tematów, co może być przytłaczające dla niejednego ucznia. Przy tak dużej ilości wiedzy trudno się dziwić, że jest wielu uczniów, którzy nie rozumieją biologii, chemii czy matematyki – przedmioty ścisłe bywają skomplikowane!

 

Biologia obowiązuje w szkole podstawowej, liceum i może być zdawana podczas matury. Od 2022 roku, biologia pojawia się także na egzaminie ósmoklasisty. Biologia w szkole obejmuje między innymi: różnorodność biologiczną, podstawowe zjawiska i procesy biologiczne, anatomię człowieka, układ narządów, budowę komórki i innych mikroorganizmów i tak dalej.

 

Jeśli biologia sprawia Ci problemy, świetnym rozwiązaniem mogą okazać się korepetycje! Edukacja na każdym poziomie pod okiem korepetytora to coraz częstszy wybór zarówno uczniów, a Warszawa oferuje wiele możliwości! Zobacz, dlaczego warto korzystać z korepetycji.

Prywatne korepetycje z biologii w Warszawie

Przygotowanie do matury, problemy z pracą domową, a może chciałabyś zostać studentką medycyny? Jeśli przyda Ci się pomoc z biologii, chemii czy matematyki, prywatne korepetycje to świetny sposób na naukę. Korepetytor może pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.

 

Główną zaletą prywatnych korepetycji jest to, że możesz wybrać, dni i godziny zajęć, a także miejsce i omawiane zagadnienia. Korepetytor zaplanuje zajęcia na Twoim poziomie i dopasuje ich wygląd do Twoich potrzeb i preferencji. Bogate doświadczenie każdego naszego korepetytora to pewność, że każda lekcja będzie dostosowana do Ciebie.

 

Zastanawiasz się, jak znaleźć idealnego nauczyciela? To proste, zobacz sam!

Korepetytor biologii w Warszawie

Dzięki platformie Superprof szukanie korepetytora nigdy nie było prostsze! Aby znaleźć osoby z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „biologia” i wybierz miasto Warszawa. Każdy z korepetytorów posiada własny profil, na którym znajdziesz o nim informacje o poziomie nauczania czy stawce. Zwróć też uwagę na doświadczenie, metody nauczania i zajrzyj do opinii! Być może niektórzy nauczyciele uczą także chemii czy matematyki.

 

Kontakt z wybraną osobą jest bardzo prosty – wyślij wiadomość poprzez naszą platformę i umów się na pierwsze zajęcia! Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie. Lekcje mogą odbywać się u Ciebie lub u Twojego korepetytora.

 

Jeśli Warszawa nie satysfakcjonuje Cię swoimi wynikami, nie zapominaj, że możesz wypróbować korepetycje online. Wystarczy internet i komputer, a korepetytor może Cię uczyć z drugiego końca Polski, a cena zajęć online jest niższa niż korepetycje stacjonarne! Jeśli masz ograniczony budżet, zawsze możesz skorzystać z grupowych korepetycji, w których Ty i kilku przyjaciół podzielicie się kosztami za zajęcia.

 

Szkoła podstawowa, liceum, matura, przygotowanie do pracy klasowej… Korepetycje są dla każdego i można je wykorzystywać na wiele sposobów. Chemia, matematyka, język angielski – edukacja pod okiem prywatnego korepetytora to idealne rozwiązanie problemów w szkole.

Czego chcesz się nauczyć?