Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Bydgoszcz

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 4 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Bydgoszcz

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Bydgoszcz

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztuje nauka biologii za godzinę, w mieście: Bydgoszcz i niedaleko?

Średnia cena za godzinę korepetycji z biologii, w mieście: Bydgoszcz, to 41 zł.

 

Ceny za korepetycje z biologii zależą od paru czynników:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość zajęć i długość trwania lekcji, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych trenerów oferuje pierwszą darmową lekcję.

 

Przejrzyj ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już teraz!

🌟 Jak wysoko podopieczni oceniają swoich prywatnych nauczycieli biologii w mieście: Bydgoszcz i w okolicach?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych korepetycjami z biologii, ze względu na wysokie znaczenie tego przedmiotu, zarówno w szkole jak i na uniwersytecie. Dlatego w Superprof posiadamy bogatą ofertę korepetycji biologii w mieście: Bydgoszcz i w okolicy.

 

Użytkownicy przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim korepetytorom biologii w mieście Bydgoszcz i w okolicy.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mail.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

🖥 Czy jest możliwe branie lekcji z biologii zdalnie przez internet?

Zdecydowana większość nauczycieli Superprof, oferuje zarówno korepetycje z biologii prowadzone osobiście jak i online. Dodatkowo, te praktyczne lekcje, pozwalają na większą elastyczność nauki.

 

Zdalne lekcje prywatne zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

🥇 Jakie są zalety rozpoczęcia prywatnych lekcji z biologii już teraz?

✍️ Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Rozpocznij studia w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może być znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo możliwe, że ten przedmiot znów okażą się potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍Studiowanie biologii to badanie natury otaczającego nas świata

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych nauczycieli biologii już dziś!

👴 Ilu prywatnych korepetytorów biologii jest dostępnych by udzielić Ci korepetycji w mieście: Bydgoszcz i w pobliżu?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 34 korepetytorów biologii, którzy są dostępni w mieście: Bydgoszcz.

 

By rozpocząć naukę i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Bydgoszcz, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom twarzą w twarz lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Bydgoszcz?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Bydgoszcz

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Bydgoszczy

Nauka biologii to świetna zabawa!

Poznawanie istotnych elementów egzystencji własnej i innych istot żywych wokół nas jest zawsze ekscytujące. Część tej ekscytacji wynika z szerokiego zakresu biologii, ponieważ dzięki poznaniu tej dziedziny naprawdę można dowiedzieć się wiele o życiu.

 

Co więcej, w przypadku biologii, większość z tego, czego się uczysz, ma charakter praktyczny - od wizyt w laboratorium lub nad lokalną rzeką w celu pobrania próbek, po udział w hodowli i zarządzaniu określonymi organizmami - wszystko to odbywa się w praktyce. Uczestniczysz również w przygodach w lasach lub innych naturalnych siedliskach, aby poznać nowe żywe organizmy. Oczywiście istnieje również strona teoretyczna, ponieważ musisz to wszystko jeszcze opisać.

 

Biologia, zaraz obok chemii, jest jedną z tych dziedzin, w której stale dokonywane są nowe odkrycia, do tego stopnia, że żadna osoba nie jest w stanie poznać nawet jednej dziesiątej biologii. Gdy rozpoczniesz naukę biologii, sam zauważysz, że jest to niesamowita dziedzina, ponieważ zawsze będziesz miał do czynienia z nowymi informacjami w tematach, które wydaje Ci się, że znasz do perfekcji. To zdecydowanie cieszy wszystkich pasjonatów głodnych wiedzy!

Biologia w naszym życiu codziennym.

Prawda jest taka, że biologia jest stale obecna w naszym życiu. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale żeby móc przeżyć, konsumujemy każdego dnia ogromną ilość produktów biologicznych. Od zawsze ważnym źródłem pożywienia dla ludzi były zwierzęta gospodarskie. Wykorzystujemy je jako surowce do produkcji wielu wyrobów takich jak mleko, wołowinę, skórę, olej i inne produkty.

 

Życie biologiczne to ogromny łańcuch pokarmowy, który polega na tym, że my żywimy się zwierzętami gospodarskimi, ale te zwierzęta z kolei żywią się innymi żywymi istotami czy roślinami. Rośliny z kolei potrzebują pewnych elementów i organizmów żywych, aby przetrwać. W ten właśnie sposób na świecie zachowana jest równowaga.

 

Posiadając głęboką wiedzę o roślinach i zwierzętach, jesteśmy w stanie poprawić ich produktywność i nauczyć się lepszych sposobów zarządzania nimi i dbania o nie, a co za tym idzie, dbania o siebie samych.

 

Biologia głęboko przenika do naszego codziennego życia i środowiska. A oto dwa sektory, których produktów używamy codziennie.

 

ŻYWNOŚĆ I NAPOJE

 

Oczywiście trudno obejść się bez żywności czy płynów. W sklepach mamy do wyboru nieskończony wachlarz produktów żywieniowych i napojów. Są one głównie pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że od uprawy tych roślin do ich przetwarzania i pakowania zachodzi wiele procesów biologicznych, bez których te produkty nigdy nie znalazłyby się na półkach sklepowych.

 

ODZIEŻ I TEKSTYLIA

 

Czy zastanawiałaś się kiedyś, skąd wzięły się te piękne ubrania, które posiadasz? Czy może Twój ostatnio kupiony płaszcz, t-shirt czy spodnie? Otóż do produkcji wszystkich tych rzeczy, które na siebie zakładamy, używa się różnych surowców biologicznych. Od bawełny po len i inne - biologia odgrywa główną rolę w zrozumieniu jak można wykorzystać te surowce w przemyśle tekstylnym.

Znajomość w dziedzinie biologii otwiera wiele drzwi do kariery.

Biologia sama w sobie jest bardzo szeroką dziedziną. Biolodzy badają życie w skali od cząsteczek, przez organizmy, po całe ekosystemy, a kariery dostępne dla biologów są jeszcze szersze! Błędne jest myślenie, że szanse na karierę po ukończeniu biologii są marne. Prawda jest taka, że możliwości zawodowe dla biologów są niezliczone! Tym większe jeśli postanowisz połączyć Twoją wiedzę z biologii z inną, podobną dziedziną taką jak na przykład fizyka czy chemia.

 

Biolodzy mogą pracować w wielu obszarach badawczych, ale także wykorzystując swoją wiedzę w praktyce w sektorach takich jak zdrowie i medycyna, ochrona środowiska, edukacja i szereg innych różnorodnych dziedzin.

 

Oto niektóre przykłady karier, do których znajomość biologii jest niezbędna:

 

 • lekarz 
 • pielęgniarka 
 • asystent lekarza
 • doradca genetyczny
 • ekolog konserwator
 • obrońca środowiska
 • badacz laboratoryjny lub terenowy na uniwersytecie lub w instytucie
 • pisarz naukowy (niezależny, korporacyjny lub non-profit)
 • badacz w dziedzinie rozwoju leków
 • inżynier urządzeń biomedycznych
 • naukowiec zajmujący się żywnością
 • ekspert w dziedzinie rolnictwa
 • nauczyciel, profesor, wykładowca
 • konsultant ds. polityki naukowej dla rządu lub wybranych urzędników...

 

Lista jest bardzo długa, a to tylko kilka z karier, które możesz wybrać jeśli posiadasz dobrą znajomość biologii. Możliwości jest znacznie więcej, tym bardziej jeśli posiadasz wiedzę również z chemii, matematyki, fizyki i/ lub władasz językami obcymi. Wtem Twoje możliwości są nieskończone!

Jakie są dostępne opcje by uczyć się biologii w Bydgoszczy?

Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach i interesuje Cię nauka biologii, to masz szczęście, ponieważ w tym mieście znajdziesz wiele możliwości do nauki tego przedmiotu.

 

Pierwszą oraz najbardziej oczywistą opcją są oczywiście zajęcia w szkole publicznej. W związku z faktem, że biologia jest bardzo ważnym przedmiotem, którego podstawy powinien znać każdy z nas, obowiązkowe zajęcia z biologii mają miejsce już w szkole podstawowej i musimy uczęszczać na zajęcia aż do ukończenia szkoły średniej.

 

Zajęcia te, choć nie zawsze cieszą się uznaniem uczniów, są ważnym elementem naszej wiedzy o życiu i odgrywają ogromną rolę w formacji naszego wykształcenia. Choć uczymy się biologii tylko około 1-2 godziny w tygodniu, zajęcia te dają nam świetny fundament do dalszej nauki.

 

Jeśli zdecydujesz się kontynuować i pogłębiać wiedzę w zakresie biologii, możesz rozważyć rozpoczęcie kursu na Uniwersytecie w Bydgoszczy na Wydziale Nauk Biologicznych. Trzyletnie studia nie tylko niesamowicie pogłębią Twoją wiedzę oraz dadzą Ci możliwość praktyki, ale przede wszystkim świetnie przygotują Cię do kariery biologa w specjalizacji, którą sobie wybierzesz.

 

Jeśli jednak szukasz innego sposobu na naukę biologii, ponieważ na przykład chciałbyś polepszyć Twoje oceny z biologii, masz problemy z przygotowaniami do egzaminu na uniwersytecie, lub po prostu zadecydowałeś, że znajomość biologii Ci się przyda, ale jesteś zbyt zajęty żeby rozpocząć kurs na uniwersytecie, to genialnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie uczęszczanie na zajęcia prywatne.

 

Zajęcia prywatne to fantastyczne rozwiązanie z wielu przyczyn. A jedną z nich jest fakt, że mogą one odbywać się w różnych miejscach. Jako że osobiście umawiasz się z Twoim korepetytorem, zajęcia mogą odbyć się w wybranym przez Ciebie miejscu w Bydgoszczy. Mogą być to zarówno zajęcia na łonie natury czy przy kawie w kafejce. Lub jeśli wolisz bardziej prywatny charakter zajęć, mogą się one odbyć w Twoim domu, domu Twojego nauczyciela lub online czy nauka bez wychodzenia z domu!

 

Poprzez zajęcia prywatne zdobędziesz sukces w biologii dzięki indywidualnemu nastawieniu do nauki. Zajęcia odbywają się w dniu oraz o godzinie, które najbardziej Ci odpowiadają, co pozwala Ci łatwiej wcisnąć zajęcia w Twój napięty harmonogram. Ze względu na fakt, że nie są to zajęcia w grupie, cała uwaga korepetytora jest skupiona na Tobie. Masz więcej czasu żeby zadawać pytania w razie wątpliwości oraz na praktykę dzięki czemu szybciej będziesz przyswajać nową wiedzę.

Dziesiątki nauczycieli czekają na Ciebie w Bydgoszczy!

W Bydgoszczy oraz okolicach dostępnych jest aż 30 korepetytorów od biologii! Przejrzyj starannie ich profile w celu uzyskania informacji na temat każdego nauczyciela. Znajdziesz tam między innymi informacje dotyczące kwalifikacji danego korepetytora, jego doświadczenia, ceny za godzinę nauki oraz sprawdzone opinie byłych uczniów.

 

Nasza platforma jest transparentna, bez prowizji i opłat, a nasi korepetytorzy są najlepszymi z najlepszych!

 

Gdy już zdecydujesz się na korepetytora, z którym chciałbyś podjąć współpracę, skontaktuj się z nim za pomocą naszej strony. Omów z nim Twoje cele oraz oczekiwania i umów się na pierwszą lekcję! Pamiętaj, że wielu korepetytorów oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo.

 

Nie wahaj się dłużej, bo wystarczy tylko kilka kliknięć do stania się ekspertem z zakresu biologii!

Czego chcesz się nauczyć?