Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Radom

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

34 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 34 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Radom

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Radom

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Ile wynosi stawka za godzinę lekcji z biologii, w mieście: Radom i w okolicach

W mieście: Radom, średnia cena za lekcję biologii to 34 zł.

 

Ceny lekcji z biologii zależą od paru czynników:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość lekcji i długość trwania korepetycji, cel Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 korepetytorów na Superprof oferuje swoje pierwsze korepetycje za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie skonsultować stawkę lekcji z nauczycielem biologii, dostępnym w Twoim mieście.

 

Przejrzyj ceny naszych korepetytorów biologii już dzisiaj!

🖋 Ile wynosi średnia rekomendacji, przypisana przez uczniów nauczycielom biologii w mieście: Radom oraz w pobliżu?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką biologii, dlatego Superprof oferuje wielu nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego prywatnego nauczyciela w mieście: Radom lub w okolicy.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 1 ocen,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

👨‍💻 Czy jest możliwe branie lekcji prywatnych z biologii zdalnie przez internet?

Większość naszych prywatnych nauczycieli biologii, również proponuje zajęcia zdalnie. Ponadto, te pomocne indywidualne lekcje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne lekcje przez internet zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

💡 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać indywidualne zajęcia z biologii w mieście: Radom?

✍️ Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Rozpocznij studia w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów będą potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍Studiowanie biologii to badanie natury otaczającego nas świata

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to w jakim jesteś wieku, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie uczyć się, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już teraz!

👨‍🏫 Jaka jest aktualnie dostępność, prywatnych nauczycieli udzielających lekcji biologii w mieście: Radom i na przedmieściach?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 7 nauczycieli jest dostępnych w mieście: Radom, aby uczyć zarówno osobiście lub przez kamerę internetową.

 

By rozpocząć naukę i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Radom, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Radom?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Radom

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście w Radomiu

Kto powinien rozważyć korepetycje z biologii z Superprof? 

Jeśli fascynują Cię istoty żywe oraz otaczający Cię świat przyrody, to biologia jest zdecydowanie przedmiotem, który powinieneś dogłębnie poznać. Jednak biologia należy do przedmiotów ścisłych i nie jest prosta do nauczenia się. Jest to przedmiot niezwykle złożony. Dlatego właśnie wiele osób decyduje się na uzyskanie pomocy dydaktycznej w formie zajęć prywatnych z korepetytorem. 

 

Ten typ zajęć pomoże Ci w osiągnięciu postawionych sobie celów w zaskakująco szybkim czasie. A oto kilka przykładów osób, które najczęściej decydują się na pomoc korepetytora z Superprof: 

 

 • maturzyści przygotowujący się do matury,
 • uczniowie szkół podstawowych i średnich chcący poprawić swoją średnią w szkole,
 • uczniowie szkół podstawowych i średnich chcący przygotować się dobrze do kartkówki lub sprawdzianu,
 • studenci chcący przygotować się do kolokwium oraz egzaminów,
 • przyszli studenci przygotowujący się do egzaminów wstępnych na wybranej uczelni,
 • osoby starające się o awans w pracy, 
 • osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie biologii, ponieważ polepszy to ich kwalifikacje np. trenerzy personalni lub kosmetyczki,
 • fanatycy biologiczni, którzy pragną dodatkowych wiadomości, poza zakresem wiedzy wyniesionym ze szkoły lub uniwersytetu.

Trzy powody dlaczego powinieneś uczyć się biologii

Biologia to doprawdy fascynujący, a do tego złożony przedmiot. Jednak to co jest warte, nie przychodzi łatwo. Dlatego właśnie osoby posiadające świetną wiedzę z biologii mają tak wiele możliwości na karierę. Niezależnie od tego czy chciałbyś uczyć się biologii ze względów zawodowych czy też prywatnych, prawda jest taka, że powodów do nauki tego przedmiotu jest nieskończenie wiele. Jednak w tym artykule, chcielibyśmy przedstawić Ci trzy z nich, które świetnie nadają się na przykłady przemawiające za nauką tego przedmiotu. 

 

 1. Studiowanie biologii oferuje większą elastyczność w wyborze ścieżki kariery. Nie skupiając się na jednej konkretnej dyscyplinie, studenci biologii są w stanie poznać wszystkie aspekty biologii, od ekologii, przez komórki, po życie morskie.

 

 1. Czy podoba Ci się pomysł pracy w terenie, ale także pracy w laboratorium? Cóż, studiując biologię możesz robić obie te rzeczy. W przeciwieństwie do innych kierunków, studia biologiczne pozwalają na wykonywanie obu tych zajęć. W jednym tygodniu możesz założyć fartuch laboratoryjny i oglądać komórki pod mikroskopem, a w następnym założyć buty i odkrywać przyrodę.

 

 1. Jeśli jesteś zafascynowany otaczającym Cię światem oraz tym jak funkcjonują organizmy oraz my sami, biologia jest ścieżką dla Ciebie! Poznanie biologii odpowie na wiele pytań, które zapewne od dawna Cię trapią. Zrozumiesz znacznie więcej z zakresu ekologii, medycyny, życia morskiego itd. 

Ciekawostki o biologii

Biologia to doprawdy fascynujący przedmiot i to właśnie dlatego postanowiliśmy poświęcić kawałeczek tego artykułu na interesujące fakty dotyczące biologii! Zaczynamy! 

 

 • Jako dorosły masz mniej kości niż kiedy się urodziłeś. 

Fascynujące jest to, że jako niemowlę mamy 300 kości w porównaniu z dorosłym, który ma tylko 206 kości. Większość z naszych kości łączy się w jedną większą kość. Inną interesującą rzeczą jest to, że kości są twardsze niż stal.

 

 • Niepowtarzalne odciski palców koali i naczelnych.

 

Tak więc w scenario w którym koale i naczelne popełniłyby przestępstwo, ich odciski palców mogą je wydać. Wiadomo, że ludzie, koale oraz małpy mają niepowtarzalne odciski palców!

 

 • Mózg może zapalić żarówkę.

 

Ludzki mózg może generować tyle elektryczności i energii żeby móc zapalić żarówkę. Mówimy tu o tej samej ilości mocy co 10 watowa żarówka. Cóż następnym kiedy zobaczysz kreskówkę ze świecącą żarówką nad głową intensywnie myślącego bohatera, będziesz wiedział, że to jest możliwe. 

 

 • Twój mózg jest lepszy niż encyklopedia.

 

Ludzki mózg ma zdolność do przechowywania 5 razy więcej informacji niż Encyklopedia. Naukowcy uważają, że pojemność mózgu wynosi od 3 do 1000 terabajtów, co sprawia, że moc pamięci naszych mózgów jest imponująca. Tylko gdybyśmy potrafili z niej korzystać!

 

 • Ślimaki mogą spać przez kilka lat. 

 

Ślimaki potrzebują wilgoci, aby przetrwać, więc jeśli pogoda nie sprzyja, mogą spać nawet do trzech lat. Stwierdzono, że w zależności od położenia geograficznego, ślimaki mogą przechodzić w stan hibernacji (która ma miejsce zimą) lub estywacji (zwanej również "snem letnim"), co pomaga im uciec z ciepłego klimatu.

Jaką ścieżkę kariery mogę wybrać jako biolog? 

Biolodzy to osoby z ogromnym szczęściem. Otóż ich zakres nauki jest tak obszerny, że bez problemu znajdą oni pracę w jednej z wielu dziedzin biologii. Jako biolog możesz pracować jako specjalista zarówno w laboratorium jak i w terenie w dziedzinach takich jak: 

 

 • Rolnictwo - nauka i praktyka produkcji roślinnej i zwierzęcej z naturalnych zasobów ziemi.

 

 • Bioklimatologia - nauka zajmująca się wpływem klimatu na organizmy, na przykład wpływem klimatu na rozwój i rozmieszczenie roślin, zwierząt i ludzi.

 

 • Bioinżynieria - inaczej inżynieria biologiczna, to szeroko pojęta dyscyplina inżynierska zajmująca się procesami biomolekularnymi i molekularnymi, zrównoważonym rozwojem i analizą systemów biologicznych.

 

 • Biotechnologia - nauka stosowana, która zajmuje się systemami biologicznymi, organizmami żywymi lub ich pochodnymi, w celu wytworzenia lub zmodyfikowania produktów lub procesów dla konkretnego zastosowania.

 

 • Botanika - naukowe badanie roślin.

 

 • Biologia komórki - nauka o komórkach na poziomie mikroskopowym lub molekularnym. Obejmuje badanie właściwości fizjologicznych komórek, ich struktur, interakcji z otoczeniem, cyklu życia, podziałów itd.

 

 • Biologia morska - nauka o roślinach i zwierzętach oceanicznych oraz ich związkach ekologicznych.

 

 • Medycyna - nauka, która odnosi się do zapobiegania, leczenia lub łagodzenia chorób.

 

 • Zoologia - dziedzina biologii zajmująca się zwierzętami i życiem zwierząt, w tym badaniem struktury, fizjologii, rozwoju i klasyfikacji zwierząt.

 

 • Etologia - nauka o zachowaniu zwierząt.

 

 • Entomologia - naukowe badanie owadów.

 

 • Ichtiologia - nauka o rybach.

 

 • Immunobiologia - nauka o strukturze i funkcji układu odpornościowego, wrodzonej i nabytej odporności oraz technikach laboratoryjnych obejmujących interakcję antygenów ze specyficznymi przeciwciałami.

 

 • Genetyka - nauka zajmująca się dziedzicznością, a zwłaszcza mechanizmami przekazywania dziedziczności i zmiennością cech dziedzicznych wśród organizmów podobnych lub spokrewnionych.

Jakie atrakcje oferuje Radom? 

Będąc w Radomiu, nie powinieneś się nudzić, otóż miasto ma wiele ciekawych atrakcji, których nie można przeoczyć. W Radomiu warto wybrać się na spacer od Rynku po Plac Sandomierski. Przy czym będąc przy Placu Sandomierskim koniecznie wejdź do Parku Kościuszki! Znajdziesz tam wiele starych drzew, a w sezonie maj – czerwiec możesz tam zobaczyć kwitnące różaneczniki. Przepiękne miejsce, a w szczególności dla tych, których fascynuje przyroda! 

 

Jeśli lubisz przechadzać się po starych kamieniczkach, powinieneś zwiedzić także Dom Esterki i Dom Gąski. Zostały wybudowane pod koniec XV wieku, jednak w czasie II Wojny Światowej zostały zniszczone. Dziś możemy podziwiać ich przepiękną rekonstrukcję.

 

Radom jest również domem wielu muzeów, a najczęściej odwiedzane to:  Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Muzeum Wsi Radomskiej, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.

 

W Radomiu znajdziesz również mnóstwo innych atrakcji, które z pewnością sprawią, że nie będziesz się nudzić! 

Jaki jest najlepszy sposób na naukę biologii w Radomiu?

Pomimo różnych dostępnych metod nauki biologii w Radomiu, najbardziej skuteczny to oczywiście uczęszczanie na zajęcia prywatne. Pomimo swej luksusowej nazwy, teraz dzięki Superprof, zajęcia tego typu dostępne są dla każdego oraz na każdą kieszeń. 

 

Powód, dla którego nauka biologii podczas zajęć prywatnym jest tak owocna to fakt, że materiał dobierany jest do potrzeb oraz możliwości ucznia. Co więcej nauczyciel jest profesjonalistą w swojej specjalizacji i potrafi wyłożyć nawet najbardziej skomplikowane tematy w sposób zrozumiały dla każdego. Tempo nauki dopasowane jest do ucznia, a zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, co znacznie przyśpiesza czas nauki. 

 

Warto również dodać, że w przypadku zajęć z Superprof, to Ty wybierasz sobie korepetytora! W celu zrobienia tego, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wpiszesz w wyszukiwarkę ‘’biologia’’ oraz ‘’Radom’’. Ujrzysz profile dostępnych w Radomiu korepetytorów z biologii. 

 

Żeby umówić się na pierwsze darmowe zajęcia, możesz skontaktować się z Twoim nauczycielem poprzez naszą stronę internetową. Nie szukaj dalej i sprawdź naszą ofertę korepetytorów od biologii w Radomiu już dziś! 

Czego chcesz się nauczyć?