Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Zabrzu

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 5 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Zabrzu

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Zabrze

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka prywatnych lekcji matematyki, w mieście: Zabrze i w pobliżu?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Zabrze, to 38 zł.

Ceny zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
 • ilość zajęć i długość trwania zajęć
 • przeznaczenie Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź stawki naszych nauczycieli matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Zabrze, by udzielić korepetycji z matematyki?

60 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Zabrze i w okolicach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Zabrze, z naszej listy ponad 60 dostępnych korepetytorów matematyki.

💻 Czy mogę brać lekcje matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością udogodnień. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich prywatnych nauczycieli matematyki w mieście: Zabrze i na przedmieściach?

Podopieczni ocenili swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 5 wystawionych opinii.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail w ciągu tygodnia).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu wartorozpocząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Zabrze i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj korepetycje z matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym prywatnym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, przez internet lub w w wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać swojego nauczyciela matematyki wśród listy

60 prywatnych nauczycieli w w okolicach miasta: Zabrze.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w Zabrzu?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w Zabrzu

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Zabrze,
dlaczego warto?

Matematyka jest kluczowym elementem w rozwoju dzieci i młodzieży w szkole, ponieważ pomaga im kształtować osobowość, być logicznym i uczyć się rozumowania. Pomaga również rozwijać analityczne myślenie, sprawność umysłową i ciekawość.

 

Wielu uczniom przedmiot ten kojarzy się ze skomplikowanymi równaniami do rozwiązania i abstrakcyjną wiedzą, której ich zdaniem nie zastosują w dorosłym życiu. Jednak matematyka jest stale obecna w naszym codziennym życiu, od obliczania czasu poświęconego na jakąś czynność po szacowanie, ile możemy wydać pieniędzy na daną rzecz.

 

Oto kilka powodów, dla których warto rozwijać umiejętności matematyczne, zarówno jako dziecko jak i osoba dorosła.

 

 1. Matematyka rozwija analityczne myślenie.

 

Myślenie analityczne to termin określający proces myślowy polegający na abstrakcyjnym rozdzieleniu całości na jej części składowe w celu zbadania tych części i ich relacji. Jest to cecha najbardziej pożądana u kandydatów do pracy, ponieważ pomaga im identyfikować i definiować problemy, wydobywać kluczowe informacje z danych i opracowywać wykonalne rozwiązania problemów w celu zbadania i zweryfikowania przyczyny problemu, a następnie opracować rozwiązania w celu ich rozwiązania.

 

Kiedy stajemy przed problemem matematycznym, zbieramy dane, analizujemy ich związek i szukamy odpowiedniego rozwiązania. Zdolność rozumienia matematyki poprzez dochodzenie do logicznych rozwiązań pomoże przygotować nasz umysł do rozwiązywania rzeczywistych problemów i podejmowania decyzji przy jednoczesnym unikaniu błędów lub oszustw.

 

 1. Matematyka poprawia sprawność umysłową.

 

Rozwiązywanie problemów matematycznych usprawnia mózg, ponieważ konieczne jest skoncentrowanie się, aby znaleźć rozwiązanie. Ten prosty gest, często powtarzany, trenuje koncentrację, a tym samym sprawność umysłową. W ten sposób można szybciej podejmować decyzje, lepiej przyswajać nowe pojęcia i radzić sobie z bardziej złożonymi sytuacjami, które w innym przypadku mogłyby być wyzwaniem.

 

 1. Matematyka doskonali umiejętności badawcze. 

 

Wspomniane powyżej myślenie analityczne przyczynia się również do umiejętności badania i poznawania otaczającego nas świata. Matematyka sprawia, że rozumujemy za pomocą logicznej formuły, wykorzystując rzeczywiste dane, które są sprawdzalne. Dzięki temu możemy stanąć przed światem szukając odpowiedzi opartych na dowodach, a nie tylko przekonaniach czy emocjach.

 

 1. Matematyka rozwija umiejętność myślenia.

 

Nauka matematyki w dzieciństwie uczy nas myślenia, czyli umiejętności wyjaśniania, jak działają różne rzeczy. Analizowanie pomysłów, porządkowanie ich i wyrażanie w jasny i spójny sposób jest niezbędne, aby inni zrozumieli, co chcemy im przekazać.

 

 1. Matematyka ułatwia życie codzienne.

 

Zawsze mówiono, że matematyka jest matką wszystkich nauk. Dlaczego tak jest? Ponieważ matematyka nie tylko jest podstawą wielu dyscyplin naukowych i technologicznych, ale również wielu działań w naszym codziennym życiu. Bez niej nie bylibyśmy w stanie zrozumieć pewnych zjawisk, takich jak posługiwanie się pieniędzmi, mówienie o czasie czy po prostu gotowanie według przepisu.

Jaki jest najlepszy sposób na naukę matematyki w Zabrzu?

Istnieje wiele sposobów na naukę matematyki, od szkół publicznych po szkoły prywatne, kursy oraz korepetycje. Według nas zajęcia prywatne to najskuteczniejszy sposób na naukę. Wybranie odpowiedniego nauczyciela do nauki matematyki jest kluczowe. Otóż korepetytor to nie tylko osoba, która wytłumaczy najtrudniejsze aspekty matematyki, ale również jest to osoba, która stale motywuje swojego podopiecznego do dalszej nauki. 

 

Nauczyciel może łatwo zmienić perspektywę postrzegania przez ucznia nauczanego przez siebie przedmiotu i może stać się on powodem, dla którego uczeń lubi lub nie przepada za danym przedmiotem. 

 

W celu znalezienia nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, warto wejść na naszą stronę online i sprawdzić dostępnych korepetytorów z matematyki w mieście Zabrze.

 

Zapoznaj się z ogłoszeniami dostępnych korepetytorów, sprawdź ich kwalifikacje i doświadczenie oraz skontaktuj się z nimi w razie możliwych pytań. Lekcje mogą odbywać się w domu lub online i odbywają się o godzinie i w dniu, który najbardziej Ci odpowiada, choć jest to kwestia do ustalenia z Twoim nauczycielem. 

 

Każde zajęcia są indywidualnie przygotowywane, a intensywność zajęć zależy od potrzeb i możliwości ucznia. Nie czekaj dłużej i zapisz się na pierwszą lekcje gratis.

Co zwiedzić w Zabrzu? 

Pomiędzy Katowicami a Gliwicami, Zabrze jest miastem robotniczym w Metropolii Śląskiej. Jeśli kochasz technologię przemysłową, nie powinieneś szukać dalej niż w trzech kopalniach z okresu największego wydobycia węgla na początku XX wieku. W Kopalni Guido można zejść ze sprzętem górniczym 355 metrów pod powierzchnię, aby dowiedzieć się, jak wyglądało życie górnika.

 

Jeśli to nie wystarczy, na Szlaku Śląskich Zabytków Techniki znajdują się jeszcze dwie zachowane kopalnie. W Zabrzu znajduje się ogród botaniczny i muzeum górnictwa, które zasługują na uwagę. Katowice i Gliwice również oferują wiele ciekawych atrakcji i własnych zabytków, a co więcej znajdują się zaledwie kilka minut drogi pociągiem od Zabrza.

 

Poznajmy najlepsze atrakcje w Zabrzu:

 

 • Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido,
 • Skansen Górniczy Królowa Luiza,
 • Ogród Botaniczny,
 • Muzeum Górnictwa Węglowego,
 • Dom Muzyki i Tańca,
 • Muzeum Miejskie,
 • Muzeum Techniki Wojskowej,
 • Kino Roma,
 • Filharmonia Zabrzańska

 

Czego chcesz się nauczyć?