Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Gorzowie Wielkopolskim

Zobacz więcej nauczycieli

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Gorzowie Wielkopolskim

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Gorzów Wielkopolski

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka korepetycji z matematyki, w mieście: Gorzów Wielkopolski i niedaleko?

Średnia stawka za godzinę korepetycji z matematyki, w mieście: Gorzów Wielkopolski, to 39 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź ceny naszych nauczycieli matematyki niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Gorzów Wielkopolski, by udzielić indywidualnych lekcji matematyki?

22 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Gorzów Wielkopolski i w okolicach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje lekcje matematyki w mieście: Gorzów Wielkopolski, z naszej listy ponad 22 dostępnych nauczycieli.

💻 Jak mogę brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danym momencie oferują lekcje online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online kosztują mniej, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Gorzów Wielkopolski?

Wśród wszystkich wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia).

Masz więcej pytań?

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Gorzów Wielkopolski?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie prywatne lekcje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne lekcje matematyki z certyfikowanymi korepetytorami proponują Ci szanse by uczyć się zagadnień matematycznych szybciej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego prywatnego nauczyciela, aby zarezerwować 1-sze zajęcia. Zajmuje to tylko chwilę, a dzięki temu już dziś możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz najlepszego prywatnego korepetytora i zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już dzisiaj.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego nauczyciela matematyki wśród listy

22 korepetytorów w mieście: Gorzów Wielkopolski.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Gorzowie Wielkopolskim?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z matematyki w Gorzowie Wielkopolskim

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę w Gorzowie Wielkopolskim

Czy matematyka jest trudna?

Jak każda nauka ścisła, matematyka nie należy do najłatwiejszych przedmiotów szkolnych. To jednak nie powód, aby się jej obawiać czy stresować tuż przed rozpoczęciem kolejnej lekcji! Choć wielu uczniów uważa, że matematyka jest trudna i skomplikowana, wcale tak nie jest. Negatywne nastawienie do matematyki może być spowodowane wieloma czynnikami.

 

Trudno zaprzeczyć, że za pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o nowopoznany przedmiot, odpowiada nauczyciel. A jak wiadomo, każdemu z nas w trakcie szkoły zdarzały się nieprzyjemne sytuacje, takie jak stres przed odpowiedzią przy tablicy czy wyrywanie włosów z głowy przy setnej próbie rozwiązania zadania. Zdarza się, że nauczyciel więcej wymaga niż tłumaczy. Niektórzy mierzą uczniów jedną miarą, a przecież w rzeczywistości każdy posiada inne zdolności do uczenia się, zapamiętywania. Materiał pędzi do przodu, a wśród uczniów powstają nierówności i niepotrzebny stres oraz panika narastające z lekcji na lekcję.

 

A Ty jakie masz skojarzenia związane z matematyką? Lubisz chodzić do szkoły i uczyć się nowych rzeczy, czy wręcz przeciwnie, góra zadań i przygotowania do kolejnej pracy klasowej to dla Ciebie prawdziwa katorga? Bez względu na Twój poziom, etap edukacji czy profil klasy, do której chodzisz, Twoje problemy z nauką mogą zniknąć, kiedy zdecydujesz się na pomoc prywatnego korepetytora! Zobacz, jakie to proste.

Korepetycje z matematyki Gorzów Wielkopolski

Kiedyś korepetycje kojarzyły się ludziom raczej negatywnie. Nadrabianie zaległości, poprawianie wyników, nauka do pracy klasowej pod okiem korepetytora były raczej piętnowane niż chwalone. Na szczęście wszystkie te stereotypy dawno odeszły w niepamięć! Obecnie coraz więcej uczniów korzysta z korepetycji z uwagi na zalety, jakie posiada taka forma nauki. Zastanawiasz się, czy korepetycje to coś dla Ciebie? Sam zobacz, ile korzyści niosą takie zajęcia:

 

  • Wygoda – lekcje odbywające się w domu brzmią fajnie, prawda? Twój nauczyciel może przyjechać do Ciebie lub Ty do niego. Tak naprawdę możesz uczyć się, gdzie chcesz! Biblioteka, park, kawiarnia, a może zajęcia online? Wybór należy do Ciebie! Stawiamy przede wszystkim na komfort ucznia,
  • Elastyczność – choć zajęcia dodatkowe zazwyczaj odbywają się w z góry określonych terminach, korepetycje to coś zupełnie innego! To Ty możesz wybrać dni, w jakie będą odbywały się lekcje. W ten sposób unikniesz sytuacji, w których zajęcia kolidują z innymi Twoimi planami czy obowiązkami,
  • Personalizacja – korepetycje to inaczej lekcje jeden na jeden. Dzięki temu korepetytor może dopasować je bezpośrednio do potrzeb i preferencji ucznia. Zależy Ci na poprawie wyników z matematyki, przygotowaniu do pracy klasowej, a może potrzebna Ci pomoc w wykonywaniu zadań domowych lub nie rozumiesz jakiegoś zadania z lekcji? Korepetytor dostosuje materiał i poziom bezpośrednio do Ciebie,
  • Cena – skoro zalety korepetycji można wymieniać w nieskończoność, cena pewnie nie należy do najniższych? Nic bardziej mylnego! Cena różni się w zależności od wielu czynników: doświadczenie korepetytorów, forma zajęć czy poziom nauczania. Zajęcia mogą jednak odbywać się już nawet od 30 złotych za godzinę!

Sam widzisz, że korepetycje niosą wiele korzyści i możliwości, jakich szkoła niestety nie jest w stanie zapewnić. Pod okiem korepetytorów możesz uczyć się matematyki, ale także poznasz język angielski, polski czy rozwiążesz swoje problemy z chemią i fizyką. Gorzów Wielkopolski to miasto wielu możliwości – możesz tu wybrać interesujący profil klasy, zapisać się na ciekawe lekcje dodatkowe i kursy czy studiować wymarzony kierunek i zbierać doświadczenie. Z pomocą dostępnych korepetytorów możesz także poszerzać swoje horyzonty i stale się rozwijać. Zobacz, jak łatwo i szybko znaleźć idealnego korepetytora w Twojej okolicy!

Jak znaleźć odpowiedniego korepetytora matematyki w Gorzowie Wielkopolskim?

Z korepetycji możesz korzystać bez względu na to, jaki jest Twój poziom, czy będzie to szkoła podstawowa, czy liceum. Z pomocą Superprof znajdziesz korepetytora dopasowanego do Twoich potrzeb i wymagań. Nasze bogate doświadczenie umożliwia nam zapewnienie najwyższej jakości usługi dla osób z całej Polski.

 

Aby znaleźć korepetytorów dostępnych w Twojej okolicy, wpisz w lupce „matematyka” i „Gorzów Wielkopolski”. W ten sposób znajdziesz osoby uczące w Twoim mieście. Jeśli zależy Ci na tym, aby korepetycje odbywały się online, w rubryczce miasta wpisz po prostu „online”. Każdy korepetytor posiada profil, na którym poznasz jego doświadczenie, poziom nauczania, preferowaną formę lekcji czy stawkę za godzinę, a nawet opinie pozostawione przez innych podopiecznych.

 

W ten sam sposób możesz znaleźć nauczycieli od przedmiotów takich jak chemia, fizyka, język angielski i innych przedmiotów szkolnych, a także tych bardziej nietypowych zajęć i aktywności. Większość naszych korepetytorów pierwszą lekcję prowadzi za darmo! Dzięki temu możesz bez żadnych zobowiązań przetestować korepetycje i sprawdzić, czy to coś dla Ciebie. Przy okazji zobaczysz, czy dobrze dogadujesz się z wybraną osobą, ponieważ komfort nauki jest najważniejszy, aby uzyskać jak najszybsze efekty.

 

Kiedy już wybierzesz osobę, która wydaje się najbardziej wpisywać w Twoje oczekiwania, pozostaje nawiązać kontakt! To proste, wyślij wiadomość prywatną poprzez naszą platformę i umów termin pierwszych zajęć. Wykorzystaj dobrze pierwszą lekcję testową, aby opowiedzieć o sobie jak najwięcej. Przedstaw swoje oczekiwania względem korepetycji, cele, które chciałbyś osiągnąć, potrzeby i preferencje. W ten sposób Twój korepetytor będzie w stanie jak najlepiej dopasować lekcje do Ciebie!

 

Superprof przełamuje stereotypy dotyczące korepetycji na całym świecie. Razem z nami nauka stanie się ciekawa i przyjemna. Zobacz sam i zapisz się na korepetycje jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?