Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Zielonej Górze

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 6 opinii.

35 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 35 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Zielona Góra

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Zielona Góra

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynoszą godzinne, zajęcia z korepetytorem matematyki, w mieście: Zielona Góra oraz na przedmieściach?

W mieście: Zielona Góra, średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki to 35 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
  • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów matematyki niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych by udzielić prywatnych lekcji matematyki w mieście: Zielona Góra i na przedmieściach?

35 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Zielona Góra i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz lekcje matematyki z naszej listy ponad 35 korepetytorów matematyki.

💻 Jak mogę brać prywatne lekcje z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy aktualnie oferują korepetycje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni oceniają swoich prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Zielona Góra i niedaleko?

Podopieczni przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 6 wystawionych ocen.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoimi zajęciami, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku).

Masz inne pytania?

👴🏼 Dlaczego wartorozpocząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Zielona Góra i w okolicach?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie prywatne lekcje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj prywatne lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Udostępniamy czat, który pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim nauczycielem by zorganizować lekcję matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć idealnego korepetytora matematyki wśród listy

35 prywatnych nauczycieli w mieście: Zielona Góra.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Zielonej Górze?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Zielona Góra

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę, w mieście Zielona Góra

Korepetycje z matematyki w Zielonej Górze

Czy wiedziałeś, że nawet co trzeci uczeń w Polsce ma problemy z matematyką? A jak jest w Twoim przypadku? Rozwiązywanie zadań domowych to dla Ciebie istny koszmar, może przerastają Cię przygotowania do matury? A może wręcz przeciwnie, matematyka to Twoja pasja i poszerzanie wiedzy z tej dziedziny sprawia Ci ogromną przyjemność?

 

Bez względu na to, jaka będzie Twoja odpowiedź, nie da się zaprzeczyć, że matematyka to bardzo ważny przedmiot, który obowiązuje każdego ucznia aż do końca szkoły. Matematyki uczymy się tak naprawdę od naszych pierwszych lat, ponieważ ta nauka to nie tylko ułamki i wyrażenia algebraiczne – matematyka uczy nas logiki i analitycznego myślenia, wykształca umiejętność rozwiązywania problemów.

 

Edukacja jest nieodłączną częścią życia każdego z nas. Choć szkoła większości uczniów kojarzy się z nudą, masą zadań domowych i dziesiątkami kartkówek, a nauczyciel chemii czy fizyki odstrasza samym spojrzeniem, szkoła jest także czasem na niesamowity rozwój i kształcenie własnej osobowości. Z kolei matematyka to przedmiot, który pojawia się już w pierwszych latach szkoły podstawowej i obowiązuje nas aż do końca liceum, a nawet podczas matury na poziomie podstawowym. Nie warto robić sobie zaległości! Jeśli matematyka sprawia Ci trudności, wypróbuj korepetycje!

Czy warto korzystać z korepetycji matematyki w Zielonej Górze?

Podejście do nauczania u każdego nauczyciela jest inne. Musisz jednak wiedzieć, że wybierając korepetycje, stawiasz na coś zupełnie nowego! Zajęcia znane Ci ze szkoły odbywają się przecież w grupie. Z kolei korepetycje odbywają się indywidualnie! W ten sposób możesz uczyć się tego, czego faktycznie potrzebujesz i nie dopasowywać się do materiału narzuconego z góry.

 

Nic dziwnego, że coraz więcej uczniów decyduje się na korepetycje z pomocą prywatnych nauczycieli. Taki sposób nauczania niesie mnóstwo korzyści i możliwości, jakich szkoła często nie jest w stanie zapewnić. Biologia, chemia, fizyka czy język angielski – obecnie w formie korepetycji możesz uczyć się wszystkich przedmiotów szkolnych i setek innych nietypowych przedmiotów i aktywności! Jeszcze zastanawiasz się czy warto? Zobacz, w jaki sposób możesz uczyć się pod okiem korepetytora:

  • Elastyczność – uczniom często nie podoba się, że zajęcia dodatkowe odbywają się w narzuconych z góry terminach. W przypadku korepetycji to Ty możesz wybrać, w jakie dni będą się one odbywać,
  • Wygoda – lekcje, podczas których nauczyciel przychodzi do Twojego domu? Czemu nie! Korepetycje są bardzo wygodne, ponieważ możesz wybrać miejsce, w jakim najlepiej będzie Ci się uczyć! Spokojna biblioteka, ulubiona kawiarnia na starym mieście, a może stawiasz na lekcje online? Wybór należy do Ciebie!
  • Personalizacja – lekcje są indywidualne, dzięki czemu nauczyciel może dostosować je bezpośrednio do potrzeb i preferencji ucznia. Potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do matury, a może zależy Ci na wspólnym odrabianiu pracy domowej lub zdobywaniu wiedzy we własnym zakresie, poza materiałem obowiązującym w szkole. Korepetytor dopasuje formę zajęć i materiał do Twoich potrzeb!
  • Swoboda – kojarzysz to uczucie, kiedy podczas zajęć w szkole nauczyciel spojrzy na Ciebie i już wiesz, że zaraz zada Ci jakieś trudne pytanie przy całej klasie? Na szczęście zajęcia pod okiem korepetytora nie mają nic wspólnego z takimi emocjami! Każdemu z nauczycieli zależy przede wszystkim na tym, aby Wasz kontakt był swobodny i luźny, niekiedy nawet rówieśniczy. Chodzi o to, aby pokazać uczniom, że nauka wcale nie musi wiązać się ze stresem i wstydem, a nauczyciela wcale nie trzeba traktować jak kogoś wyższego od siebie. Nie bez powodu o korepetycjach znajdziesz tysiące pozytywnych opinii!

Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu zadań do pracy domowej, czy chciałbyś w przyszłości studiować matematykę na Uniwersytecie Zielonogórskim i pasjonuje Cię poszerzanie wiedzy z tego przedmiotu, korepetycje będą dla Ciebie świetnym wyborem. Lekcje odbywają się na każdym poziomie – od szkoły podstawowej, po liceum i egzamin maturalny. Dodatkowo z korepetycji mogą korzystać osoby w każdym wieku! Wystarczy, że wiedzą, że edukacja jest istotna i chcą się rozwijać.

Korepetycje z Superprof

Wiadomo, że prywatnych nauczycieli można szukać na wiele sposobów – przeglądając lokalne portale, ogłoszenia w gazecie, zapisując się na kurs czy szukając w internecie. Jeśli jednak stawiasz na rzetelne i sprawdzone źródła, a doświadczenie jest dla Ciebie najważniejsze, powinieneś wypróbować Superprof!

 

Nasza platforma od lat zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski i nie tylko! Działamy w ponad trzydziestu krajach i uczymy setek przedmiotów i aktywności. Z pomocą nauczycieli Superprof zobaczysz, że biologia, chemia, fizyka czy język angielski wcale nie są takie straszne, jak mogłoby się wydawać! Posiadamy mnóstwo pozytywnych opinii, a z naszą pomocą znajdziesz idealnego nauczyciela w swojej okolicy!

 

Aby wyszukać dostępnych korepetytorów Superprof, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka” i miasto Zielona Góra. Przed Tobą pojawi się strona z listą nauczycieli z Twojej okolicy. Pamiętaj także o możliwości nauki online! Wówczas zamiast miasta wpisz po prostu „online” i możesz uczyć się z osobami z całej Polski!

 

Jak już pewnie widzisz, każdy nauczyciel posiada własny profil, na którym znajdziesz jego doświadczenie, stawkę, metody nauczania, informacje o poziomie i tak dalej. Wybierz osobę, która wydaje się najbardziej wpisywać w Twoje potrzeby i oczekiwania. Pozostaje już tylko umówić termin pierwszych zajęć! Kontakt jest bardzo prosty – wyślij wiadomość poprzez naszą platformę!

 

Większość korepetytorów Superprof pierwszą lekcję prowadzi za darmo! Dobrze wykorzystaj testowe zajęcia i opowiedz o sobie jak najwięcej, a korepetytor będzie mógł dostosować kolejne zajęcia do Twoich potrzeb. Stawiamy na doświadczenie i najwyższą jakość – zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?