Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łomża

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

30 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 30 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Łomża

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Łomża

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile kosztuje stawka nauczyciela matematyki, w mieście: Łomża?

Średnia cena za godzinę korepetycji z matematyki, w mieście: Łomża, to 30 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w domu ucznia)
 • ilość lekcji i długość trwania zajęć
 • cel Twoich lekcji.

97% naszych trenerów udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź ceny naszych prywatnych nauczycieli matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Łomża, by udzielić prywatnych lekcji matematyki?

W mieście: Łomża i na przedmieściach, 10 korepetytorów z matematyki jest dostępnych udzielić Ci lekcji.

Możesz zobaczyć ich CV i wybrać nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 10 profili nauczyciela.

💻 Jak mogę brać lekcje matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy aktualnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością plusów. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia ocena, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Łomża?

Wśród wszystkich 1 wystawionych rekomendacji, podopieczni przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail przez cały tydzień).

Masz inne pytania?

👴🏼 Dlaczego powinieneś/nnaśzacząć brać prywatne korepetycje z matematyki w mieście: Łomża i na przedmieściach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie korepetycje matematyki z doświadczonymi nauczycielami oferują Ci szanse by opanować zagadnienia matematyczne efektywniej.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim korepetytorem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, przez internet lub w w wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać swojego nauczyciela matematyki wśród listy

10 prywatnych korepetytorów w mieście: Łomża.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Łomża?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Łomża

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę w Lomży

Matematyka w szkole

Wielu uczniów twierdzi, że matematyka w szkole jest trudna i problematyczna. A Tobie jak idzie z tym przedmiotem? Z matematyką mamy do czynienia już od pierwszych klas szkoły podstawowej. Uczymy się cyfr, podstawowych działań na liczbach, poznajemy tabliczkę mnożenia, liczenie pisemne… Z czasem omawiane tematy i zagadnienia stają się coraz bardziej skomplikowane i rozbudowane.

 

Przy tych wszystkich wzorach, teoriach, twierdzeniach można się po prostu pogubić. A nie można zaprzeczyć, że matematyka należy do najważniejszych przedmiotów w szkole. Z wiedzy z tej dziedziny korzystamy tak naprawdę codziennie – idąc do sklepu, rozliczając się z rachunków, zerkając na zegarek, planując trasę wakacyjną i w wielu innych sytuacjach.

 

Nauka matematyki jest obowiązkowa do samego końca liceum/technikum, a potem obowiązuje także podczas matury na poziomie podstawowym. W szkole mamy także możliwość wyboru konkretnego kierunku nauczania, np. profil matematyczny, geograficzny, humanistyczny i tak dalej. W zależności od Twojego wyboru, poziom matematyki podczas lekcji będzie się od siebie różnił.

 

Lubisz chodzić na lekcje matematyki czy wręcz przeciwnie, kiedy nauczyciel woła Cię do tablicy, czujesz stres i niepokój? Czy jakieś zagadnienia sprawiają Ci trudności? A może ciężko Ci idą zadania domowe? Niezależnie od tego, co sprawia Ci problemy, jest na to rozwiązanie – prywatne korepetycje z matematyki! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się o możliwościach, jakie daje Ci Łomża!

Dlaczego warto korzystać z korepetycji?

 Korepetycje to jedna z coraz częściej wybieranych metod nauki. Kiedyś piętnowane i kojarzące się ze złymi stereotypami, dziś pomagają uczniom z całej polski opanować wiedzę z zakresu setek przedmiotów i aktywności. Z korepetycji warto korzystać! Posiadają one mnóstwo zalet, których szkoła, zajęcia dodatkowe czy koła naukowe nie są w stanie zapewnić. Zastanawiasz się nad rozpoczęciem korepetycji? Czytaj dalej, aby zobaczyć, dlaczego warto z nich korzystać:

 • Elastyczność – rozpoczynając korepetycje nie musisz martwić się o sztywny i ustalony odgórnie plan lekcji. Możesz mieć realny wpływ na Twój harmonogram spotkań i rozplanować go wraz z nauczycielem uwzględniając Twoje prywatne plany i obowiązki,
 • Wygoda – korepetycje mogą odbywać się tam, gdzie Tobie to pasuje. Może to być Twoje mieszkanie, dom nauczyciela, biblioteka czy inne spokojne miejsce. Zajęcia mogą się odbywać także w formie online, jeśli Ci to odpowiada,
 • Cena – choć edukacja jest bardzo ważna i warto w nią inwestować, powinniśmy robić to z rozwagą. Razem z nami możesz uczyć się matematyki już nawet za 25 złotych za godzinę!
 • Personalizacja – nasi nauczyciele do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Podczas korepetycji omawiany materiał może być dostosowany bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji uczniów. Liczysz na dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z matematyki? A może chcesz powtórzyć konkretne zagadnienie np. geometrię przestrzenną?
 • Uniwersalność – z korepetycji możesz korzystać niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie. Uczysz się w szkole podstawowej, liceum, a może właśnie zacząłeś pierwszy rok studiów, na których także towarzyszy Ci matematyka? Nie ma problemu, z korepetycji może korzystać każdy,
 • Efektywność – bezpośredni kontakt z nauczycielem umożliwia uzyskiwanie szybszych efektów. Zajęcia przede wszystkim odbywają się prywatnie, co oznacza, że nikt nie narzuca Ci tempa pracy, nie musisz przejmować się innymi ludźmi czy wstydzić zadawania pytań i popełniania błędów.

 

Jak widzisz, korepetycje posiadają mnóstwo zalet i oferują wiele korzyści. Dzięki nim opanujesz typowe przedmioty szkolne jak język polski, angielski czy chemia, ale także te bardziej niestandardowe, jak malowanie, taniec czy gotowanie! Zastanawiasz się, czy korepetycje to coś dla Ciebie? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wiele mają zastosowań!

Korepetycje z matematyki – dla kogo?

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, korepetycje są tak naprawdę dla wszystkich, bez względu na to, na jakim jesteśmy poziomie. Z takich lekcji możesz korzystać między innymi, jeśli:

 • Chcesz poprawić swoje oceny – zbliża się trudny sprawdzian? Z pomocą dobrego nauczyciela nie będzie Ci straszny! Przygotowanie do matury także będzie o wiele prostsze,
 • Prace domowe sprawiają Ci trudności – jeśli jakieś zadania są ponad Twoje możliwości, korepetytor może pomóc Ci je lepiej zrozumieć. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany na każdą lekcję,
 • Lekcje w szkole to dla Ciebie za mało – lubisz matematykę i wiążesz z nią swoją przyszłość? Dobry korepetytor może wybrać dla Ciebie specjalnie dopasowany materiał, który nauczy Cię jeszcze więcej!
 • Masz problemy na studiach – zarówno podstawowa jak i zaawansowana wiedza z matematyki może pojawić się nie tylko na kierunku stricte matematycznym, ale także ekonomicznym, informatycznym, architekturze.

 

Bogate doświadczenie korepetytora może znacznie ułatwić Ci naukę matematyki na każdym etapie szkoły. Nasi nauczyciele już czekają na Twoją wiadomość! Chcesz znaleźć korepetytorów w swojej okolicy? Czytaj dalej!

Jak wybrać najlepszego korepetytora?

Przede wszystkim kieruj się swoimi potrzebami i celami. Wejdź na naszą stronę główną i wpisz w lupce „matematyka”, a obok miasto Łomża. W zależności od tego, czy jesteś w liceum, czy w szkole podstawowej, będzie Ci zależało na innym poziomie. Możesz wybrać go korzystając z narzędzia filtrowania.

 

Każdy z naszych korepetytorów posiada własny profil, na którym znajdziesz takie informacje jak doświadczenie, stawka, metody nauczania, forma lekcji i tak dalej. Dopasuj je do swoich potrzeb, aby wybrać najlepszego nauczyciela dla Ciebie. Jeśli okaże się, że w Twojej okolicy nie znalazłeś korepetytora, który odpowiada Twoim oczekiwaniom, zawsze możesz wypróbować lekcje online.

 

Kiedy już wybierzesz konkretnego korepetytora, wyślij mu wiadomość poprzez naszą platformę! Wspólnie umówicie się na konkretne dni i omówicie szczegóły dotyczące lekcji. Warto wspomnieć, że pierwsza lekcja odbywa się za darmo! Dzięki temu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie oraz czy wybrany nauczyciel odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Razem z nami ani język angielski, chemia, matematyka, ani żaden inny przedmiot nie będzie Ci straszny. Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, jak przyjemna może być nauka!

Czego chcesz się nauczyć?