Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Radom

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 9 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Radom

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Radom

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynoszą godzinne, lekcje z nauczycielem matematyki, w mieście: Radom i na przedmieściach?

Średnia stawka za godzinę korepetycji z matematyki, w mieście: Radom, to 39 zł.

Stawki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
 • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych prywatnych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź ceny naszych nauczycieli matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu korepetytorów jest dostępnych w mieście: Radom, by udzielić indywidualnych lekcji matematyki?

75 prywatnych korepetytorów matematyki jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Radom i w okolicach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Radom, z naszej listy ponad 75 dostępnych nauczycieli matematyki.

💻 Jak mogę brać korepetycje przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują korepetycje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Radom?

Wśród wszystkich 9 wystawionych ocen, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z naszym serwisem, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień).

Masz inne pytania?

👴🏼 Czemu wartozacząć brać prywatne korepetycje z matematyki w mieście: Radom i w okolicach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj prywatne lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki wykwalifikowanym prywatnym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego prywatnego korepetytora, aby umówić się na pierwsze prywatne lekcje. Zajmuje to tylko chwilę, a dzięki temu już dzisiaj możesz rozpocząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, znajdź najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj pierwsze zajęcia z matematyki już dzisiaj.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego korepetytora matematyki wśród listy

75 prywatnych nauczycieli w mieście: Radom.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Radom?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Radom

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Radom, z nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać wiedzę

Czy warto uczyć się matematyki w Radomiu? 

Większość uczniów na poziomie szkolnym odpowiada, że nie warto. Jednak nie jest to prawda. Wszystko dlatego, że ciężko jest nam wyobrazić sobie do czego mogą służyć nam te wszystkie równania w życiu codziennym. Prawda jest taka, że nie tylko wykorzystujemy matematykę każdego dnia bez względu na stanowisko zawodowe jakie zajmujemy, ale również nauka tego przedmiotu sprawia, że zdobywamy wiele niesamowicie ważnych umiejętności. A zatem, dlaczego warto uczyć się matematyki?

 

 • Matematyka doceniana jest w prawie każdej karierze.

 

Znajomość matematyki i jej zawiłości może pomóc w prawie każdej karierze. Otóż kariera skupiona na matematyce daje wiele możliwości, przede wszystkim w branży badań i edukacji. Jednak są też inne kariery, które wykorzystują matematykę i jej zastosowania do budowania i ulepszania rozwiązań dotyczących nauk ścisłych, biznesu, finansów, produkcji, komunikacji czy inżynierii. Niektóre z karier, do wykonywania których potrzebny jest dyplom z matematyki obejmują inżynierów, programistów komputerowych, statystyków, aktuariuszy, nauczycieli matematyki, a nawet menedżerów biznesu. Wszystkie te kariery wydają się być różne, ale jednak rzeczą, która je łączy jest to, że każda z nich wymaga silnie rozwiniętego zestawu umiejętności w matematyce. 

 

 • Matematyka pomaga lepiej zrozumieć świat.

 

Uczenie się matematyki pozwala lepiej zrozumieć świat. Wydaje się to oczywiste, ale znajomość niuansów działania matematyki może otworzyć oczy i pomóc zobaczyć otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy. Na przykład teoria względności Einsteina jest kluczowa dla dalszego zrozumienia wszechświata. 

 

 • Pozwala polepszyć umiejętności rozwiązywania problemów.

 

Nie ma wątpliwości, że bycie bardziej kompetentnym w matematyce i studiowanie jej na poważnie poprawi Twoje umiejętności rozwiązywania problemów. Matematyka zapewnia jasność w rozwiązywaniu problemów, a matematycy zawsze rozumieli, że rozwiązywanie problemów jest kluczowe dla ich dyscypliny, ponieważ bez problemu nie ma matematyki. Jako student matematyki, będziesz rozwijać lepsze systemy rozwiązywania problemów, które potem możesz wykorzystać w świecie rzeczywistym.

 

 • Matematyka stosowana jest w świecie rzeczywistym.

 

Twoja intensywna nauka matematyki zostanie natychmiast zastosowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów. Zamierzasz kupić dom? Obliczanie oprocentowania kredytów hipotecznych jest bezpośrednio związane ze zrozumieniem podstaw matematyki. Czy regularnie korzystasz z komputera i mediów społecznościowych? Matematyka jest wbudowana w technologię komputerową i bez niej nie mogłaby ona istnieć. 

 

 • Matematyka przyczynia się do rozwoju innych umiejętności.

 

Umiejętności kreatywne i analityczne są bardzo pożądane przez pracodawców. Nasz mózg rozwija ważne ścieżki neuronowe do przetwarzania informacji i nie jest zaskoczeniem, że matematyka odgrywa ważną rolę w rozwoju mózgu i umiejętności analitycznych. Kiedy rozwiązujemy problem matematyczny mamy do czynienia z wieloma czynnościami takimi jak zbieranie danych. Jeśli jesteśmy w stanie zrozumieć matematykę i dojść do logicznych rozwiązań, to pomoże nam przygotować nasz umysł do rozwiązania prawdziwych problemów. Możemy szukać najlepszej logiki, widzieć możliwe rozwiązania i powiązać dane, które mamy, aby dojść do konkluzji. 

Jakie zawody wymagają świetnej znajomości matematyki? 

Świetna znajomość matematyki otwiera drzwi do wielu fascynujących karier, które często nawet nie przychodzą nam do głowy. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niektórych z nich:

 

 • Informatyka 

 

 • Programista komputerowy 
 • Kryptoanalityk
 • Administrator bazy danych
 • Analityk operacyjny 
 • Analityk systemów

 

 • Obszar biznesu i finansów

 

 • Inżynier komunikacji
 • Analityk ekonomiczny i finansowy
 • Zarządzający inwestycjami
 • Badacz rynku
 • Twórca produktów

 

 • Obszar statystyki

 

 • Biomatematyk
 • Demograf
 • Analityk psychometryczny
 • Analityk kontroli jakości
 • Statystyk

 

 • Edukacja

 

 • Nauczyciel 
 • Wykładowca

 

Przykładów karier jest o wiele więcej, a to tylko skrawek możliwości jakie daje znajomość matematyki. Wybór kariery zależy od Ciebie oraz Twoich zainteresowań. 

Jakie atrakcje oferuje Radom? 

Radom nie jest miastem wysoce turystycznym, a co więcej wielu Polaków nie wie o nim zupełnie nic lub kojarzy go jedynie ze stereotypami. Jednak miasto to ma wiele do zaoferowania dlatego chcielibyśmy zwrócić uwagę na niektóre z wartych zwiedzenia miejsc. 

 

Pobyt w Radomiu warto rozpocząć od spaceru po ulicy Żeromskiego,  głównej i najdłuższej ulicy w Radomiu. W tym rejonie można podziwiać też takie perełki architektury jak budynek sądu rejonowego, willę Kulczyckiego czy modernistyczny XX-wieczny budynek urzędu stanu cywilnego. Wisienką na torcie są przepiękne stare kamienice, do których zdecydowanie warto zajrzeć. Sama ulica Żeromskiego to też tętniące życiem miejsce pełne sklepów, restauracji i kawiarni.

 

Nie możesz również przegapić Pałacu Sandomierskiego, który został zaprojektowany przez Antoniego Corazziego. Został on wybudowany w latach 1825-1827 jako siedziba władz wojewódzkich w Królestwie Polskim. Dosłownie naprzeciwko Pałacu Sandomierskiego znajduje się  Park im. Tadeusza Kościuszki. Jest to park w stylu angielskim, gdzie można podziwiać nie tylko drzewa popularne w Polsce, ale także wiele pochodzących z Ameryki czy Azji. Na terenie parku zwróć szczególną uwagę na przepiękne pomniki – m.in. Tadeusza Kościuszki czy Jana Kochanowskiego.

 

Radom to również miejsce urodzenia słynnego polskiego malarza Jacka Malczewskiego, którego prace możemy podziwiać w Muzeum im. Malczewskiego. Dla dopełnienia malarskiego doświadczenia, warto również obejrzeć galerię malarstwa polskiego XIX i XX wieku.

Gdzie można uczyć się matematyki w Radomiu? 

Miasto Radom oferuje różne sposoby nauki matematyki zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Bez względu na powody (odrabianie prac domowych, przygotowanie się do kartkówek/ egzaminów, dostanie się na uniwersytet czy zdobycie wymarzonej pracy) jeśli mieszkasz w Radomiu, to jest kilk opcji, które Ci w tym pomogą!

 

 • EDULANDIA

 

W Edulandii dzieci od 4 do 14 roku życia mogą uczyć się matematyki w innowacyjny oraz przyjemny sposób. Zajęcia prowadzone są w małych grupach co znacznie uskutecznia naukę. Wykorzystywany sposób prowadzenia zajęć pomaga dzieciom zrozumieć, utrwalić i zapamiętać wszystko to, co wydawało się niemożliwe. Dzieci przestają się obawiać kolejnej lekcji w szkole, są bardziej pewne siebie i z chęcią biorą udział w zajęciach.

 

 • UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - HUMANISTYCZNY IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO

 

Jeśli chcesz wziąć matmę na serio, to możesz to zrobić na jednym z wydziałów Uniwersytetu Radomskiego. Istnieją dwa wydziały, na które możesz dostać się dzięki znajomości matematyki jeśli Twój wynik maturalny jest wysoki. 

 

 • Wydział Mechaniczny. 

 

Ten kierunek skupiony jest na rozwijaniu umiejętności dotyczących maszyn oraz budownictwa, a oto kierunki jakie oferuje: 

 

 • Mechanika i budowa maszyn,
 • Budownictwo,
 • Samochody i bezpieczeństwo w transporcie drogowym
 • Wydział Transportu, Elektrotechniki i Informatyki.

 

Jak sama nazwa wskazuje, nauka na tym wydziale skupiona jest przede wszystkim na kwestiach informatycznych i elektrotechnice. Oto kierunki oferowane na tym wydziale:

 

 • Elektrotechnika, 
 • Informatyka,
 • Informatyka techniczna,
 • Transport i logistyka

 

 

 • ZAJĘCIA PRYWATNE  

 

Zajęcia prywatne, innymi słowy korepetycje, to jedno z najczęściej sięganych rozwiązań. Zazwyczaj wybierają je osoby, którym zależy na indywidualnym podejściu oraz skupieniu się na wybranych kwestiach matematycznych. Mogą być to zajęcia, podczas których dziecko odrabia z nauczycielem swoją pracę domową lub przygotowuje się do klasówki. W przypadku młodzieży często są to zajęcia przygotowujące do sprawdzianów, bądź matury, bywa, że uczęszczają na niego studenci kierunków związanych z matematyką. Jednak jeśli jesteś osobą dorosłą to również możesz rozpocząć naukę tego przedmiotu na przykład w celu zdobycia wymarzonego stanowiska. 

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na naukę matematyki w Radomiu?

Pomimo faktu, że Radom oferuje tak wiele możliwości nauki matematyki, według nas najskuteczniejszy sposób to zdecydowanie zajęcia prywatne z korepetytorem. Tak jak pisaliśmy powyżej, jest to coraz częściej wybierana forma nauki ze względu na liczne korzyści, które ze sobą niesie. 

 

Zajęcia prywatne cieszą się dobrą sławą przede wszystkim dlatego, że są one zindywidualizowane, a zatem każdy może w nich uczestniczyć, bez względu na cel nauki. Materiał dobierany jest indywidualnie, a uczeń ma szansę uczyć się według swojego tempa, co nie tylko przynosi lepsze efekty, ale również pobudza motywację. 

 

W Radomiu na stronie Superprof dostępnych jest aż 51 korepetytorów, a ich cena za godzinę zajęć to często między 25 PLN a 50 PLN. Cena zależy od kwalifikacji oraz doświadczenia korepetytora, ale również od celu nauki i intensywności zajęć. Pierwsza lekcja jest zazwyczaj za darmo, a zatem to znacznie pomoże Ci w utwierdzeniu się w przekonaniu, że ten rodzaj nauki jest czymś czego szukasz. 

 

Przejrzyj starannie profile dostępnych korepetytorów w Radomiu i skontaktuj się z którymś z nich. Nie czekaj dłużej i sprawdź na własnej skórze, że nauka matematyki w Radomiu może być łatwa i przyjemna!

Czego chcesz się nauczyć?