Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 16 opinii.

35 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 35 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Rzeszów

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Rzeszów

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile kosztują godzinne, lekcje z korepetytorem matematyki, w mieście: Rzeszów i niedaleko?

W mieście: Rzeszów, średnia cena za zajęcia z matematyki to 35 zł.

Ceny lekcji z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytora matematyki
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość zajęć i długość trwania lekcji
  • cel Twoich lekcji.

97% naszych korepetytorów udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić indywidualnych lekcji matematyki w mieście: Rzeszów i w pobliżu?

175 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Rzeszów i w okolicach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Rzeszów, z naszej listy ponad 175 dostępnych korepetytorów.

💻 Jak mogę brać lekcje matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy aktualnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością zalet. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia ocena, przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Rzeszów?

Wśród wszystkich 16 wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim nauczycielom z matematyki średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail od poniedziałku do piątku) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości związane z  Twoimi lekcjami.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego wartozacząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Rzeszów i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie prywatne lekcje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie korepetycje matematyki z doświadczonymi korepetytorami oferują Ci szanse by opanować zagadnienia matematyczne efektywniej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego prywatnego nauczyciela, aby zarezerwować pierwszą lekcję. Zajmuje to tylko moment, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w domu lub online, znajdź najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj pierwszą lekcję matematyki już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby znaleźć swojego nauczyciela matematyki wśród listy

175 prywatnych nauczycieli w w okolicach miasta: Rzeszów.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Rzeszów?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Rzeszów z nauczycielem Superprof

Dlaczego warto korzystać z korepetycji? 

Matematyka to jeden z najtrudniejszych przedmiotów w szkole. Właśnie dlatego w przypadku niektórychuczniów systematyczna pomoc w nauce może okazać się świetnym sposobem na wszelkie trudności i problemy.

 

Ale zanim do tego dojdziemy, czy wiedziałeś, że matematyka jest powiązana z innymi przedmiotami, takimi jak fizyka czy chemia? Funkcje, wzory i liczenie często spotykane są podczas tych zajęć.

 

Korepetycje niosą mnóstwo korzyści i są dobrym sposobem na naukę pod okiem doświadczonego nauczyciela. Można je wykorzystywać na wiele sposobów takich jak przygotowanie do egzaminów końcowych, matury, czy po prostu poprawy obecnych ocen. Rozwiązywanie zadań domowych sprawia Ci trudności? Poproś o pomoc korepetytora!

 

Z korepetycji może korzystać każdy, niezależnie od tego, na jakim jest poziomie – nieważne, czy chodzisz do liceum, czy szkoły podstawowej, przygotowujesz się do matury lub egzaminu ósmoklasisty, a może po prostu jakieś zagadnienia sprawiają Ci trudności. Matematyki warto się uczyć! Matematyka otacza nas zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości związane z nauką matematyki oferuje Ci Rzeszów!

Matematyka w Rzeszowie

Rzeszów to piękne miasto pełne budowli o ciekawej architekturze. Możesz tu zatrzymać się na chwilę i odpocząć po ciężkim dniu szkoły czy pracy albo wybrać się do jednej z kawiarenek, w której w przyjemnej atmosferze poćwiczysz omawiane podczas lekcji matematyki zagadnienia.

 

W Rzeszowie znajdziemy także uczelnie i uniwersytety, których oferty zainteresują wszystkich, którzy chcą bliżej poznać królową nauk. Uczelnie dysponują nowoczesnymi budynkami, prowadzą współprace z pracodawcami, a studenci realizują praktyki i staże w niejednej rzeszowskiej firmie.

 

Prawdziwi miłośnicy matematyki mogą brać udział w zlotach organizowanych przez niektóre lokalne stowarzyszenia matematyczne. Ambitni uczniowie mogą także korzystać ze szkoleń z matematyki, które są oferowane przez wiele szkół i instytucji w mieście, a także brać udział w konferencjach, festiwalach i olimpiadach.

 

W zależności od preferencji ucznia oferowane są różnorodne zajęcia stacjonarne lub kursy online. Na przykład niektóre akademie oferują roczne albo dwuletnie kursy maturalne – dobry sposób na powtórkę do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej!

 

Jeśli chodzi o uniwersytety i akademie, Rzeszów to świetne miejsce dla studentów, które do zaoferowania ma 2 uniwersytety i 4 uczelnie prywatne. Uniwersytet Rzeszowski jest największą uczelnią akademicką Polski południowo-wschodniej. Za to Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, według jednego z rankingów uniwersytetów świata zajmuje 13. miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych.

 

Zanim jednak przyjdzie czas na studia i pisanie pracy dyplomowej, przed Tobą szkoła podstawowa, liceum i matura! A przez wszystkie te lata matematyka będzie Ci towarzyszyła bez przerwy! Jeśli więc masz problemy z przedmiotami ścisłymi, jak chemia, fizyka czy matematyka, warto wypróbować lekcje prowadzone przez korepetytorów! Czytaj dalej i zobacz, jak w prosty sposób znaleźć najlepszego korepetytora!

Matematyka pod okiem korepetytora w Warszawie

Korepetycje to coś więcej niż praca, to powołanie! Twój korepetytor może być absolwentem studiów matematycznych, ale może także być Twoim rówieśnikiem, który po prostu kocha przekazywać swoją wiedzę innym. Matematyka to szeroka dyscyplina, którą możemy podzielić na wiele kategorii – mechanika, fizyka matematyczna, teoria liczb, geometria, algebra, rachunek prawdopodobieństwa i wiele więcej.

 

Każdy korepetytor posiada własne doświadczenie w konkretnej specjalizacji – jeden będzie wolał uczyć na poziomie liceum, inny szkoły podstawowej. Jeden korepetytor zapewnia przygotowanie do matury, a inny pomoże zrozumieć zagadnienia omawiane podczas lekcji w szkole i sprawi, że rozwiązywanie zadań stanie się przyjemnością!

 

Jeśli chcesz znaleźć idealnego dla siebie korepetytora, wypróbuj Supeprof – czytaj dalej i zobacz, jakie to proste!

 Korepetycje z matematyki razem z Superprof

Każdego roku tysiące uczniów z całej Polski decyduje się na korepetycje pod okiem naszych korepetytorów. Nasze doświadczenie sięga 2013 roku i obecnie w Rzeszowie mamy już ponad 100 prywatnych korepetytorów, którzy z chęcią poprowadzą Twoje zajęcia online lub stacjonarnie.

 

Aby znaleźć korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „matematyka” i wybierz miasto Rzeszów. Każdy korepetytor posiada swój profil, na którym znajdziesz różne informacje na jego temat – doświadczenie, poziom nauczania, stawka, a niekiedy nawet opinie pozostawione przez poprzednich uczniów. Być może z pomocą opinii wybór nauczyciela będzie łatwiejszy. Kontakt z nauczycielem jest prosty – wyślij wiadomość wybranej osobie i wybierz godzinę i dzień, który odpowiada Ci na rozpoczęcie zajęć.

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, dzięki czemu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie i czy dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem. Podczas tej lekcji opowiedz o sobie jak najwięcej, aby korepetytor mógł dopasować wygląd korepetycji bezpośrednio do Twoich potrzeb!

 

Edukacja jest bardzo ważna. Korepetycje z naszymi nauczycielami to świetny sposób, aby dobrze poznać język angielski, polski czy geografię. Nasze zajęcia zazwyczaj posiadają więcej możliwości niż jest w stanie zapewnić szkoła. Nauczyciel z chęcią odrobi z Tobą lekcje, nauczy Cię do pracy klasowej, a matura z matematyki okaże się dla Ciebie prosta jak nigdy! Zapisz się na pierwszą lekcję i sam się przekonaj!

Czego chcesz się nauczyć?