Strona główna
Zostań nauczycielem

Prywatny nauczyciel matematyki w Rzeszowie

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 87 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 5 opinii.

29 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 29 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z matematyki.

Korepetycje matematyka Rzeszów: Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z matematyki w Rzeszowie?

Uzyskanie korepetycji w Rzeszowie pozwoli Ci ukończyć naukę z wielu przedmiotów matematycznych: obliczeń w pamięci (bez kalkulatorów), tabliczki mnożenia, twierdzenia Pitagorasa czy Talesa i więcej... W istocie matematyka jest zarówno ekscytująca, jak i złożona. Dla niektórych bieżąca i systematyczna pomoc w odrabianiu lekcji jest świetnym sposobem na zdobycie podstaw potrzebnych do ciągłego postępu i sukcesów przez cały rok szkolny.

Ale zanim do tego dojdziemy, czy wiedziałeś, że matematyka jest również blisko związana z innymi przedmiotami, takimi jak fizyka? Przystąpienie do niektórych programów na uczelniach i uniwersytetach wymaga dogłębnej wiedzy w kilku dziedzinach, od określenia danych liczbowych po proporcje lub symetrię wykresu. To samo dotyczy matury: wytrwałość i przykładanie się do nauki to klucz do sukcesu.

Ale jaki jest sens brać udział w zajęciach z matematyki w Rzeszowie? Miasto ogłasza się Stolicą Innowacji. Ma z pewnością swoje zalety pod względem kultury, historii, parków i restauracji. Tak więc udział w zajęciach z matematyki w Rzeszowie to dobry pomysł, ale jaki jest Twój główny cel?

Musisz dowiedzieć się, czy chcesz po prostu zdać swoje obecne zajęcia, przygotować się do egzaminów końcowych, zdać je z wyróżnieniem, aby zostać przyjętym na studia, czy też chcesz odświeżyć się tylko w podstawach, które pomogą Ci w nauce kariera.

Jeśli planujesz brać udział w cotygodniowych zajęciach w Manchesterze, zacznij od zanurzenia się w matematyce, odwiedzając najpierw Rynek z piękną zabudową, oceń poszczególne style architektoniczne, aby poznać matematykę w ciekawym środowisku. Jeśli podróżujesz do Rzeszowa z innego miasta na zajęcia lub w ramach programu wymiany, wiedz, że możesz łatwo dotrzeć do centrum z lotniska w Rzeszowie lub z dowolnej stacji kolejowej.

Uczęszczanie na lekcje matematyki w Rzeszowie oznacza czerpanie korzyści z idealnie położonego, ważnego kulturowo miasta na Podkarpaciu, którego mieszkańcy także mają swoją gwarę i przed przyjazdem warto nauczyć się kilku słów.

Ucz się Matematyki w Rzeszowie

Czasami trzeba zrobić sobie przerwę. Po intensywnym kursie równań różniczkowych odpocznij na łonie natury w Parku Jedności Polonii z Macierzą, który znajduje się w pobliżu centrum miasta.

Uważa się, że Rzeszów ma piękne zabudowania. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że niemal na każdym kroku można natknąć się na zamek, letni pałac lub miejsce kultu! Każdy z tych budynków będzie idealnym miejscem do zaczerpnięcia inspiracji do nauki i pracy nad ćwiczeniami matematycznymi. Czy potrzebujesz spokoju, aby zrozumieć, czym jest punkt skalarny? Czy po prostu lubisz przebywać na świeżym powietrzu i czujesz się bardziej skupiony na swoich równaniach i ułamkach podczas przebywania na zewnątrz? Więc poszerz swoje horyzonty, przejdź się po mieście i udaj się do jednego z orzeźwiających parków!

Studia matematyczne w Rzeszowie zainteresują wszystkich, którzy chcą bliżej poznać królową nauk. Matematyka należy do kierunków z najdłuższą historią akademicką w stolicy Podkarpacia. Uczelnie dysponują nowoczesnymi budynkami, prowadzą szeroką współpracę z pracodawcami (na przykład w zakresie statystyki publicznej, rynków finansowych, czy systemu podatkowego), a studenci realizują praktyki i staże w takich firmach jak: Bank PEKAO S.A., Podkarpacki Bank Spółdzielczy, czy w Urzędzie Skarbowym w Rzeszowie.

Miasto posiada trzy specjalne strefy ekonomiczne, a ponadto, jest jedynym na świecie miastem, obok amerykańskiego Middletown, w którym produkowane są silniki do samolotów F-16. Zatem jest to miejsce niemal przeznaczone dla umysłów ścisłych, bo tutaj będą mogły wykorzystać swoje umiejętności. Matematyka to nie tylko Królowa Nauk. To kierunek życia i decyzja o związaniu kariery zawodowej z liczbami.

Miłą rzeczą w tym mieście jest to, że oferuje doskonałe lokalne warunki do łatwej nauki matematyki. Adepci matematyki docenią zamiłowanie do liczb i rozwiązywania problemów poprzez udział w zlocie matematycznym, oferowanym przez niektóre lokalne stowarzyszenia matematyczne. Bardziej pilni uczniowie wolą skorzystać z akademickiego lub krótkiego szkolenia z matematyki, które jest oferowane w wielu szkołach i instytucjach w mieście.

Rzeszów i Matematyka

Rzeszów to nie tylko miasto bardzo turystyczne, ale także bardzo aktywne na froncie akademickim: świadkami licznych konferencji i olimpiad organizowanych przez placówki edukacyjne.

To okazja do odkrycia wielu aspektów miasta, takich jak Rzeszowski Rynek czy Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. To ostatnie świadczy o znaczeniu kulturowym miasta, zwłaszcza w etnografii. Ale matematyka nie jest daleko: na corocznych festiwalach i konferencjach zawsze jest małe miejsce na dyskusje o systemie szkolnym w Europie, a dokładniej o przyszłych programach matematycznych.

Ponadto nauka matematyki w Rzeszowie nie będzie trudna, ponieważ miasto jest pełne miejsc do nauki. Możesz zdecydować się na dyplom uznawany przez Ministerstwo Edukacji lub na samodzielne szkolenie w prywatnym instytucie. W zależności od sytuacji zalecane są również zajęcia domowe lub kursy online. Na przykład niektóre akademie oferują roczne albo dwuletnie kursy maturalne, dobry sposób na poznanie tajemnic liczb poprzez gry i zajęcia grupowe.

Jeśli chodzi o uniwersytety i akademie, w Rzeszowie wybór nie jest tak bogaty jak w Warszawie czy Krakowie, ale to nie oznacza, że uczelnie odstają jakościowo. To świetne miejsce dla studentów, mieszczące ponad 46,1 tys studentów z 2 uniwersytetów i 4 uczelni przywatnych. Uniwersytet Rzeszowski jest największą uczelnią akademicką Polski południowo-wschodniej. Za to Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, według webometrycznego rankingu uniwersytetów świata ze stycznia 2015, pokazującego zaangażowanie instytucji akademickich w Internecie, uczelnia zajmuje 13. miejsce w Polsce wśród uczelni technicznych, a na świecie 2115. pośród wszystkich typów uczelni. Ze swojej strony Rzeszów oferuje korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach.

Aby robić szybkie postępy, nic nie przebije posiadania świetnego zeszytu ćwiczeń matematycznych z odpowiedziami na odwrocie, który można kupić w Empiku w Rzeszowie lub w niektórych księgarniach. Sprzedawcy mogą również doradzić przy zakupie podręcznika egzaminacyjnego lub ćwiczeń specyficznych dla różnych tematów matematycznych, takich jak prawdopodobieństwo, algebra, wykładniki i inne, które czasami są niezbędne do przygotowania się do określonych programów.

Dzięki korepetycjom z matematyki na południu kraju nie będziesz musiał się rumienić, gdy zostaniesz zapytany o różnicę między dwusieczną, funkcją afiniczną i funkcją wykładniczą. Jeszcze lepiej, możesz wyjaśnić, czym one są! Ale aby rozpocząć drogę do sukcesu, ważne jest, aby znaleźć nauczyciela, którego potrzebujesz.

Tysiące nauczycieli Matematyki w Rzeszowie

Nauczanie matematyki to coś więcej niż praca, to powołanie. Chociaż większość nauczycieli matematyki w Rzeszowie jest bardzo wykwalifikowanych, ich kwalifikacje są bardzo zróżnicowane. Społeczność uniwersytecka to miłe towarzystwo, w którym warto rozpocząć poszukiwania. Sprawdź, czy ci nauczyciele oferują długie czy krótkie kursy i zapisz się do nich na zajęcia.

Jeśli nawet Kot Schrödingera lub nierówności nie są dla nich abstrakcją, każdy nadal ma jakąś swoją specjalność. Matematyka to rzeczywiście bardzo szeroka dyscyplina, to nie tylko liczby! Wyróżniamy w szczególności matematykę w mechanice (kwantowej lub nie), fizykę matematyczną (na przykład teoria grawitacji), teorie liczb (liczby względne, liczby zespolone, liczby pierwsze, ułamki dziesiętne), logikę, geometrię, algebrę, rachunek prawdopodobieństwa, wykresy (wektory, funkcje) i inne.

Inni są dobrze zorientowani w prawdziwej analizie lub złożonej analizie matematycznej, która obejmuje inne powiązane tematy. Rzeczywiście, nauczyciel matematyki niekoniecznie musi mieć doktoratu z matematyki: może to być inżynier, specjalizujący się w chemii lub po prostu być geniuszem w dziedzinie liczb. Korepetytorów matematyki można znaleźć nie tylko w szkołach: w Internecie czeka na Ciebie wiele profili!

Nauczyciele Matematyki z Rzeszowa: duży wybór w Superprof!

Rozwiązuj problemy, identyfikuj dobre rozumowanie naukowe, ćwicz matematykę w zabawny sposób: nie tylko profesor doktor habilitowany lub dyplomowany nauczyciel może pomóc Ci w postępach w tych kwestiach. Poziom początkujący, poziom uniwersytecki, poziom przygotowawczy: niezależnie od Twoich potrzeb, nasi nauczyciele w Superprof pomogą Ci osiągnąć Twoje cele!

W Rzeszowie mamy już ponad 100 prywatnych nauczycieli online, gotowych do pomocy, a większość z nich uczy przynajmniej na poziomie szkoły średniej. Niezależnie od tego, czy planujesz przejść przez naukowe zajęcia przygotowawcze, czy jesteś już na studiach, niezależnie od poziomu wykształcenia, nawet licealiści; każdy będzie zadowolony z naszych korepetycji z matematyki.

Wybierz swojego nauczyciela zgodnie ze swoją lokalizacją: od jednego końca Rzeszowa do drugiego nieuchronnie jest ktoś blisko Ciebie, aby uczyć w domu. Zapoznaj się również z formatem oferowanych kursów: czy są w stanie oferować gry matematyczne lub pomóc Ci uczyć się poprzez zadania i ćwiczenia? Na koniec spójrz na ich specjalizacje: rachunek prawdopodobieństwa, algebra, szkolnictwo podstawowe, gimnazjaliści, licealiści, studenci...

Co więcej, wśród mieszanki można znaleźć profesora matematyki, który ma doświadczenie, który już przyczynił się do krajowych badań (nie tak bardzo jak panowie, którzy rozszyfrowali Enigmę, ale nadal!). Prawdą jest, że wielu matematyków jest naukowcami i nauczycielami, co pozwala im przekazywać swoją wiedzę podczas prywatnych lekcji matematyki. Pozytywne doświadczenie zarówno dla nauczyciela, jak i dla ucznia!

Teraz już wiesz: Rzeszów to przyjemne miasto do nauki matematyki ze względu na parki, kulturę i dobrych nauczycieli. Po określeniu celów musisz po prostu znaleźć najciekawszą opcję do nauki: w szkole, na treningu długoterminowym, w domu, we własnym tempie... Więc na co czekasz, aby zarezerwować następną lekcję matematyki online w Rzeszowie?

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi godzina korepetycji z matematyki, w mieście: Rzeszów i okolicach?

Średnia stawka za lekcję matematyki, w mieście: Rzeszów, to 29 zł.

Ceny za korepetycje z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
  • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych prywatnych nauczycieli udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

Sprawdź stawki naszych trenerów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić korepetycji z matematyki w mieście: Rzeszów?

87 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Rzeszów i w okolicach.

 

Możesz zobaczyć ich reklamę i napisać wiadomość do korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 87 profili nauczyciela.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Rzeszów?

Ze wszystkich 5 wystawionych rekomendacji, podopieczni przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie komplikacji związanych z Twoimi zajęciami, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail przez cały tydzień).

 

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego by nie zacząć brać lekcje matematyki w mieście: Rzeszów?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole podstawowej. Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne.

 

Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać prywatne korepetycje z matematyki aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym prywatnym nauczycielom. Jest to świetna okazja by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej.

 

Po prostu wybierz swojego nauczyciela aby zarezerwować pierwsze korepetycje z matematyki. Zajmuje to tylko moment, a dzięki temu już dzisiaj możesz rozpocząć swoją przygodę z matematyką.

Jeśli chcesz brać prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz najlepszego prywatnego korepetytora i zarezerwuj pierwszą lekcję matematyki już dzisiaj.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Na przykład możesz uczyć w swoim domu lub online.

Udostępniamy czat, który pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem by zorganizować lekcję matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby znaleźć idealnego korepetytora matematyki wśród listy

87 nauczycieli w w okolicach miasta: Rzeszów.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki