Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 4 opinii.

48 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 48 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdańsk

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Gdańsk

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak drogie są lekcje rysunku w mieście Gdańsk i w pobliżu

Średnia stawka za prywatne lekcje rysunku, w mieście: Gdańsk, to 48 zł.

stawka lekcji rysunku będzie się różnić w zależności od paru czynników:

  • kwalifikacji oraz czasu doświadczenia nauczyciela rysunku;
  • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (przez Skype lub w dowolnej wybranej lokalizacji);
  • ilość i czas trwania zajęć rysunku;
  • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Przeważająca większość naszych nauczycieli Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję rysunku.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli rysunku niedaleko Ciebie.

🌟 Jaka jest średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów dla prywatnych nauczycieli rysunku w mieście: Gdańsk i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych lekcjami rysunku, dlatego Superprof oferuje wielu prywatnych nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Gdańsk lub niedaleko.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 4 ewaluacji,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z korepetycjami. Skontaktuj się z nami za pomocą formularz na stronieOdkryj sekcję FAQ.

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji online?

Większość prywatnych korepetytorów rysunku na naszej platformie oferuje swoje lekcje na odległość.  Lekcje online mają tę zaletę, że kosztują mniej i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności podróży oszczędza się czas i pieniądze.

 

Dodatkowe zajęcia rysunku online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Jakie są zalety rozpoczęcia prywatnych zajęć rysunku już dziś?

😍 Komunikuj się z innymi dzięki swojej sztuce i kreatywności

 

Umiejętność rysowania jest od początku, ściśle związana z naturą człowieka. Dzięki sztuce wzmacnia się indywidualność, rozwija kreatywność oraz oryginalne podejście, dzięki czemu już od dzieciństwa przyczynia się do tworzenia i budowania poczucia własnej wartości. Jedną z najistotniejszych zalet rysowania jest to, że podobnie jak malarstwo czy rzeźba ma moc przekazywania uczuć, koncepcji i pomysłów, dlatego lekcje z z tej dziedziny mają zarówno oblicze akademickie, artystyczne, jak i osobiste.

 

✍️ Uzupełnienie i wzmocnienie Twojej edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być fascynujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz trudności ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych korepetycjach wyniki poprawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Niezbędny przedmiot by odnieść sukces zawodowy

 

Kiedy rozpoczynasz studia, niezbędnym jest, jak najszybsze zdefiniowanie ścieżki, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas edukacji. Jeśli twoja przyszłość akademicka, będzie związana z karierą zawodową, taką jak inżynieria, architektura czy projektowanie, lekcje rysunku dadzą ci wielką przewagę, nie tylko w kwestii nauki przedmiotu, ale także pomogą Ci rozwijać się personalnie. Techniki, których nauczysz się będą bardzo przydatne jako podstawa do realizacji własnych projektów.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo rozumiejąc każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👴 Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Gdańsk, by udzielić korepetycji z rysunku?

Jeśli chcesz opanować rysunek lub poprawić oceny z tego przedmiotu, 25 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Gdańsk, aby uczyć zarówno w domu lub przez internet.

 

By rozpocząć naukę lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na Superprof dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Gdańsk, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom w domu lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Gdańsk?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs rysunku Gdańsk - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Czy warto jest uczyć się rysować w Gdańsku?

Jedni kochają uprawiać sport i aktywności, inni pasjonują się w fotografii, czytaniu książek czy graniu na skrzypcach, a jeszcze innych najbardziej odpręża i satysfakcjonuje rysowanie. Jeśli jesteś jedną z tych osób, Gdańsk to idealne miejsce na naukę rysunku! Okazuje się, że nauka rysunku niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno pod kątem korzyści dla naszego samopoczucia, jak i podnoszenia kompetencji, otwierania nowych ścieżek zawodowych i wielu innych możliwości. Poniżej kilka zalet nauki rysunku:

  • Sposób na relaks – być może spotkałeś się kiedyś ze stwierdzeniem, że rysowanie pozwala dać upust emocjom. Oczywiście jest w tym sporo prawdy! Może nawet zwróciłeś kiedyś uwagę na to, jak rozdrażnione dziecko wylewa swoją złość na kartkę. Mocne kontury zygzaków gniewnie rozsianych po kartce, która lada chwila pod ołówkiem czy kredką mogłaby się po prostu rozerwać. Dzieci podświadomie wiedzą, że poprzez rysowanie – nawet bezkształtne i nieprzemyślane – mogą wyrazić swoją złość czy także radość!
  • Zwiększenie pewności siebie – widząc efekty swojej ciężkiej pracy i nauki naturalnie czujemy się bardziej dowartościowani i szczęśliwsi. Przekłada się to na naszą pewność siebie. Wyobraź sobie, że regularnie wstawiasz do internetu swoje szkice i rysunki, a na Twój profil wchodzi coraz więcej osób, aby podziwiać Twój talent i dzieła – ogromna satysfakcja murowana!
  • Możliwości podjęcia ciekawych studiów – myślałeś kiedyś o tym, aby pójść na ASP? Kierunki, takie jak grafika, projektowanie czy architektura wymagają umiejętności stosowania perspektywy, waloru i wyczucia proporcji. Wlicza się do tego także anatomia ludzka! Jeśli Twoim marzeniem są studia artystyczne, bez solidnej nauki rysunku na własną rękę się nie obejdzie,
  • Rozwijanie wyobraźni – nie ma chyba nic bardziej kreatywnego i rozwojowego od kreowania „świata” własnymi dłońmi. Świat sztuki i rysunku jest tak magiczny, że za pomocą jednego ołówka możesz stworzyć, co tylko zechcesz. Nie bez powodu poleca się dawać dzieciom nawet w bardzo wczesnym wieku kredki i kartkę. Początkowo rysują one same bazgroły, jednak z czasem zauważają, jak bardzo wielki wpływ mają na to, co faktycznie pojawia się na kartce – zaczynają planować, co chcą narysować i robią to! Niezależnie od tego, czy będzie to kotek, dom czy mama i tata, za każdym razem przykładają do tego tyle uwagi, że każda kolejna próba wychodzi coraz ładniejsza, kształtniejsza i posiada więcej detali,
  • Samodyscyplina – nauka rysunku nie jest prosta i szybka. To proces, który trwać może latami. Ucząc się rysunku poznajemy siebie, swoje własne ukryte preferencje czy to dotyczące kolorystyki, czy tematów, których podejmujemy się w swojej twórczości. Wielu podchodzi do nauki rysunku zbyt pochopnie i olewczo sądząc, że po tygodniu ich prace będą wyglądały, jak obrazy da Vinciego, kiedy w rzeczywistości przypominają bardziej prace Pablo Picassa.

Nauka rysunku w Gdańsku

 

Jak wspomnieliśmy na początku, Gdańsk oraz okolice Trójmiasta to idealne miejsce na naukę rysunku. Wyobraź sobie tylko zasiadanie na pieńku na klifie w Orłowie lub na plaży w Brzeźnie i rysowanie spokojnego bezkresu otaczającego Cię morza. Niektórzy w naszym polskim morzu dostrzegają magię, która daje natchnienie dla niejednego artysty. Ty także możesz poszukać w nim swojej inspiracji!

 

Niezależnie od tego, czy rysunkiem interesujesz się od małego, czy dopiero niedawno poczułeś chęć opanowania tej fascynującej umiejętności, każdy ma szansę nauczyć się rysować w każdym wieku! Jedyne, czego potrzeba to czas i determinacja. Tylko cierpliwi i sumienni osiągają sukcesy o jakich zawsze marzyli.

 

W Gdańsku mamy wiele miejsc, w których możesz rozwijać swoje pasje i umiejętności. Jeśli chciałbyś połączyć swoje hobby z pracą zawodową, koniecznie rozważ pójście na studia artystyczne! Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku to tylko jedno z miejsc, w którym możesz poszerzać swoje horyzonty. Gdańskie ASP posiada cztery widziały – Wydział Architektury i Wzornictwa, Wydział Grafiki, Malarstwa, Rzeźby i Intermediów. Niezależnie od tego, który kierunek studiów wybierzesz, nauka rysunku będzie obecna na każdym z nich, mniej lub bardziej. Przykładowo student, który ukończył naukę na wydziale grafiki posiada wiedzę z zakresu grafiki artystycznej (warsztatowej), jak również grafiki projektowej. Będzie on mógł spełniać się w zawodzie grafika na polu komercyjnym oraz na samodzielnej drodze twórcy-artysty.

 

Studiowanie architektury, w zależności od kierunku, także pomoże Ci rozwinąć umiejętności – szczególnie będzie to szkic oraz perspektywa. Studiując Architekturę Przestrzeni Kulturowych na gdańskim ASP nauczysz się łączyć działania projektowe w obszarze przestrzeni kulturowych, wykonując różnorodne projekty z dziedziny architektury, architektury krajobrazu, projektowania wnętrz oraz sztuki użytkowej. Uzyskiwane umiejętności wspierane są poprzez naukę rysunku odręcznego, malarstwa oraz kształtowania form przestrzennych i rzeźbiarskich.

Nauka rysunku w Gdańsku

Musisz wiedzieć, że jednym z warunków przyjęcia na ASP jest posiadanie umiejętności artystycznych, a nawet stworzenie własnego portfolio! Rekruterzy chcą poznać Twój styl, sposób wyrażania emocji czy postrzegania przez Ciebie świata, zanim postanowią o Twoim przyjęciu na studia. Zanim więc przyjdzie czas rekrutacji, musisz mocno skupić się na tworzeniu prac, które będą Cię reprezentowały w oczach władz wymarzonej uczelni.

 

Jeśli masz problem z rozpoczęciem nauki rysunku, coś sprawia Ci problemy lub tracisz motywację do samodzielnej pracy, powinieneś poszukać kogoś, kto poprowadzi Cię przez tą przygodę. Być może dopiero zaczynasz i niekoniecznie znasz się na rzeczy… Jakich ołówków używać, skąd czerpać inspirację, jaki gatunek sztuki będzie odpowiadał Ci najbardziej? Na wszystkie Twoje problemy odpowiedzieć może ktoś doświadczony, kto będzie w stanie zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować rozwiązania, o których przez długi czas być może nawet byś nie pomyślał!

 

W Gdańsku znaleźć możesz szkoły artystyczne, takie jak Kuźnia Warsztaty Sztuki, Edukreska Gdańsk czy Kursy Rysunku Wenecjusz. Tego typu placówki zazwyczaj prowadzone są przez absolwentów Akademii Sztuk Pięknych i pozwalają na naukę rysunku lub malarstwa zupełnie od zera w oparciu o różnorodne metody nauczania. Szkoła Wenecjusz jako jedyna szkoła artystyczna w Gdańsku oferuje zajęcia w formie indywidualno-grupowej, co oznacza, że na jedną godzinę zajęć indywidualnych przypadają dwie godziny pracy w grupie.

 

Musisz jednak wiedzieć, że prywatne szkoły artystyczne są często dość drogą inwestycją, więc jeśli Twój budżet jest ograniczony lub nauka rysunku to dla Ciebie bardziej hobby, niż chęć rozwinięcia tego w sposób na przyszły zawód, możesz rozważyć indywidualne kursy prowadzone przez korepetytorów!

Prywatne lekcje rysunku w Gdańsku 

Niezależnie od tego, czy chcesz być słynnym artystą, grafikiem komercyjnym, otworzyć własną działalność, a może po prostu chciałbyś potrafić odtworzyć na kartce to, co widzisz przed sobą, indywidualne lekcje rysunku będą świetnym wyborem. Bezpośredni kontakt z nauczycielem pomoże Ci w szybkim i efektywnym rozwoju umiejętności, ukierunkuje w stronę, w którą chciałbyś podążać.

 

Superprof to platforma, która od lat zajmuje się dostarczaniem korepetycji i kursów zarówno z przedmiotów typowo szkolnych, jak i różnorodnych aktywności, takich jak joga, gra na perkusji czy właśnie rysunek! W Gdańsku posiadamy aż dwudziestu nauczycieli rysunku, z których większość to studenci lub absolwenci Akademii Sztuk Pięknych oraz zapaleni artyści z pasji.

 

Jeśli chcesz przyjrzeć się liście naszych nauczycieli, wystarczy, że na stronie głównej wpiszesz w lupkę „rysunek” i wybierzesz miasto Gdańsk. Rysunku u doświadczonych nauczycieli możesz się uczyć już od 35 zł za godzinę, nie tracąc jednocześnie na jakości zajęć. Nasi nauczyciele prowadzą kursy z pasji, nie zajmują się tym zawodowo, stąd ceny są przystępne na każdą kieszeń! Jak już być może zauważyłeś, każdy z nauczycieli posiada oddzielny profil, z którego możesz dowiedzieć się czegoś o każdym z nich. Doświadczenie, specjalizacje w konkretnych gatunkach, metody nauczania, poziom nauczania… Możesz także wybrać najbardziej wygodną dla Ciebie formę zajęć! Przykładowo, spotkania z nauczycielem online często są o wiele tańsze, niż te prowadzone stacjonarnie.

 

Dodatkowo większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję prowadzi za darmo. Jest to świetna możliwość, aby sprawdzić, czy dobrze się ze sobą dogadujecie, czy odpowiada Ci sposób prowadzenia zajęć przez daną osobę oraz czy rysunek w ogóle jest czymś, czego faktycznie chcesz się uczyć. Jeśli okaże się pod koniec zajęć, że dany nauczyciel nie odpowiada Ci lub nie nadajecie ze sobą na tych samych falach, możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować z dalszych lekcji i umówić się z innym nauczycielem. My jednak wierzymy, że z Superprof błyskawicznie znajdziesz osobę, która będzie Ci odpowiadała w każdym aspekcie!

Czego chcesz się nauczyć?