Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs rysunku Gdańsk

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 17 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

45 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 45 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Gdańsk
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: rysunek

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z rysunku w Twoim mieście

Kurs rysunku Gdańsk - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Prywatni nauczyciele z przedmiotu: rysunek w mieście Gdańsk

Wybierz najlepszego korepetytora z przedmiotu: rysunek. Superprof zebrał wszystkich wykwalifikowanych nauczycieli z przedmiotu rysunek w mieście Gdańsk i w okolicach.

Lekcje z przedmiotu: rysunek umożliwią Ci szybszy postęp

Niezależnie od tego, gdzie jesteś ciesz się pomocą doświadczonego nauczyciela w mieście Gdańsk. Poprawa ocen, przygotowanie do egzaminu, udoskonalenie akcentu czy dogłębna praca z tematem jest bardziej efektywna, kiedy ktoś prowadzi Cie krok po kroku.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak drogie są lekcje rysunku w mieście Gdańsk i w pobliżu

Średnia stawka za prywatne lekcje rysunku, w mieście: Gdańsk, to 45 zł.

stawka lekcji rysunku będzie się różnić w zależności od paru czynników:

  • kwalifikacji oraz czasu doświadczenia nauczyciela rysunku;
  • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (przez Skype lub w dowolnej wybranej lokalizacji);
  • ilość i czas trwania zajęć rysunku;
  • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Przeważająca większość naszych nauczycieli Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję rysunku.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli rysunku niedaleko Ciebie.

🌟 Jaka jest średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów dla prywatnych nauczycieli rysunku w mieście: Gdańsk i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych lekcjami rysunku, dlatego Superprof oferuje wielu prywatnych nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Gdańsk lub niedaleko.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 2 ewaluacji,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z korepetycjami. Skontaktuj się z nami za pomocą formularz na stronieOdkryj sekcję FAQ.

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji online?

Większość prywatnych korepetytorów rysunku na naszej platformie oferuje swoje lekcje na odległość.  Lekcje online mają tę zaletę, że kosztują mniej i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności podróży oszczędza się czas i pieniądze.

 

Dodatkowe zajęcia rysunku online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Jakie są zalety rozpoczęcia prywatnych zajęć rysunku już dziś?

😍 Komunikuj się z innymi dzięki swojej sztuce i kreatywności

 

Umiejętność rysowania jest od początku, ściśle związana z naturą człowieka. Dzięki sztuce wzmacnia się indywidualność, rozwija kreatywność oraz oryginalne podejście, dzięki czemu już od dzieciństwa przyczynia się do tworzenia i budowania poczucia własnej wartości. Jedną z najistotniejszych zalet rysowania jest to, że podobnie jak malarstwo czy rzeźba ma moc przekazywania uczuć, koncepcji i pomysłów, dlatego lekcje z z tej dziedziny mają zarówno oblicze akademickie, artystyczne, jak i osobiste.

 

✍️ Uzupełnienie i wzmocnienie Twojej edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być fascynujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz trudności ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych korepetycjach wyniki poprawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Niezbędny przedmiot by odnieść sukces zawodowy

 

Kiedy rozpoczynasz studia, niezbędnym jest, jak najszybsze zdefiniowanie ścieżki, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas edukacji. Jeśli twoja przyszłość akademicka, będzie związana z karierą zawodową, taką jak inżynieria, architektura czy projektowanie, lekcje rysunku dadzą ci wielką przewagę, nie tylko w kwestii nauki przedmiotu, ale także pomogą Ci rozwijać się personalnie. Techniki, których nauczysz się będą bardzo przydatne jako podstawa do realizacji własnych projektów.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo rozumiejąc każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👴 Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Gdańsk, by udzielić korepetycji z rysunku?

Jeśli chcesz opanować rysunek lub poprawić oceny z tego przedmiotu, 17 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Gdańsk, aby uczyć zarówno w domu lub przez internet.

 

By rozpocząć naukę lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na Superprof dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Gdańsk, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom w domu lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!