Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

51 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 51 zł

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Szczecin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Szczecin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka za kurs rysunku w mieście Szczecin?

W mieście: Szczecin, średnia stawka za zajęcia rysunku to 51 zł.

Koszt zajęć rysunku będzie się różnić w zależności od kilku czynników:

 • kwalifikacji oraz poziomu doświadczenia instruktora rysunku;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (przez kamerę internetową lub w domu ucznia);
 • ilość i długość trwania zajęć rysunku;
 • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Przeważająca większość naszych nauczycieli Superprof oferuję pierwszą godzinę kursu za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych nauczycieli rysunku w Twoim mieście.

⭐️ Ile wynosi średnia punktacja, przypisana przez użytkowników dla prywatnych nauczycieli rysunku w mieście: Szczecin i na przedmieściach?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych lekcjami rysunku, ze względu na silne znaczenie tego przedmiotu, zarówno w szkole jak i podczas studiów. Dlatego w Superprof posiadamy bogatą ofertę zajęć rysunku w mieście: Szczecin i niedaleko.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim nauczycielom rysunku w mieście Szczecin i na przedmieściach.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mailDowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Jak możesz brać korepetycje przez internet?

8 na 10 nauczycieli także proponuje lekcje rysunku online. Dodatkowo, te pomocne zajęcia pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Dodatkowe lekcje rysunku online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📚 Jak korepetytor rysunku może Ci pomóc?

😍 Komunikuj się z innymi poprzez swoją sztukę i kreatywność

 

Umiejętność rysowania jest od początku, ściśle związana z naturą ludzką. Dzięki sztuce wzmacnia się indywidualność, rozwija kreatywność oraz oryginalne podejście, dzięki czemu już od dzieciństwa przyczynia się do tworzenia i budowania poczucia własnej wartości. Jedną z najistotniejszych zalet rysowania jest to, że podobnie jak malarstwo czy rzeźba ma moc przekazywania uczuć, koncepcji i pomysłów, dlatego lekcje z z tej dziedziny mają zarówno oblicze akademickie, artystyczne, jak i osobiste.

 

✍️  Idealne wsparcie by odnieść sukces podczas edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być zaskakujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy z przejściem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych uzupełniających lekcjach wyniki poprawią się szybko i efektywnie.

 

🏆 Przyspiesz swoją karierę i uzyskaj najlepsze wyniki już teraz

 

Rysowanie jest w wielu przypadkach potrzebnym przedmiotem, aby odnieść sukces na na uczelni i nie tylko. Uczęszczanie na prywatne lekcje w trakcie lat szkolnych da Ci dostęp do nowych form kształcenia.
Ponadto, jeśli wybierzesz edukację wyższą związaną z rysunkiem lub sztukami pięknymi, jest bardzo prawdopodobne, że te zajęcia okażą się przydatne w przypadku niektórych przedmiotów. Twoje umiejętności techniczne mogą być kluczowe na studiach, takich jak: architektura, inżynieria, projektowanie graficzne czy animacja.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Stopniowo rozumiejąc każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą uzyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👩‍🏫 Ilu prywatnych nauczycieli rysunku jest aktualnie dostępnych w mieście: Szczecin i niedaleko?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 15 nauczycieli rysunku, którzy są dostępni w mieście: Szczecin.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z rysunku, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i zacznij lekcje rysunku już dzisiaj.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Szczecin, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom twarzą w twarz lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Szczecin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs rysunku Szczecin - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Dlaczego warto uczyć się rysować w Szczecinie?

Rysunek to dziedzina sztuki znana i praktykowana od zarania dziejów. Można jednak powiedzieć, że jest on niestety jedną z najbardziej niedocenionych dziedzin, mimo tego, że jest to najbardziej dostępna technika artystyczna. Pomyśl tylko – do rysunku potrzebny jest tylko ołówek i czyste kartki! Oczywiście, wiadomo, że rysunek nie jest wykonywany wyłącznie ołówkami.

 • Węgiel drzewny,
 • kreda,
 • sangwina,
 • flamastry,
 • kredki,
 • pastele,
 • akwarele

… i wiele więcej to także narzędzia, którymi powszechnie po dziś dzień wykonuje się różnego rodzaju szkice i rysunki. Można jednak powiedzieć, że ołówek jest najbardziej podstawowym narzędziem i większość z nas zapytanych o rysowanie pomyśli automatycznie właśnie o nim.

 

W dzisiejszych  czasach można spotkać nawet węgiel w sztyftach o różnej grubości i twardości, które oczywiście mają wpływ na rysunek, który będziemy nimi wykonywać. Węgiel używany do ich produkcji  powstaje w procesie suchej destylacji drewna. Warto pamiętać, że o jakości węgla świadczy jego kolor nasycenia i – o czym warto wspomnieć – łatwość w usuwaniu śladów.

 

Nauce i regularnemu ćwiczeniu rysunku towarzyszy wiele zalet, zarówno pod kątem rozwoju osobistego, jak również z perspektywy zawodowej. Rysunek to między innymi:

 • świetny sposób na relaks – rysunek przez wielu uznawany jest za sposób na odstresowanie, a czasem nawet wyładowanie emocji. Oczywiście, najpierw jednak trzeba się trochę przemęczyć, aby pewne umiejętności mieć już opanowane, bo przecież nic tak nie irytuje, jak rzeczy, które nam nie wychodzą. Kiedy już osiągniesz pewien poziom, szybkie szkice i ilustracje będą Cię satysfakcjonowały, a sam proces rysunku będzie Cię po prostu odprężał,
 • pobudzanie kreatywności – można przecież powiedzieć, że rysunek to coś powstałego z niczego. Cały proces rysowania rozpoczyna się w naszej głowie, musimy wiedzieć, co chcemy narysować, aby zacząć to robić. Pusta kartka daje nam tyle możliwości, że nasza wyobraźnia może zrobić z nią dosłownie wszystko,
 • wymarzone studia – zdolności artystyczne otwierają przed nami pewne możliwości także pod kątem studiów. Architektura i Akademia Sztuk Pięknych to tylko dwa miejsca, na które mogą dostać się osoby z talentem do rysowania, malowania i tworzenia czegoś nowego,
 • nowe perspektywy na karierę zawodową – być może nudzi Cię Twoja obecna praca? Nauka rysunku wbrew pozorom może podwyższyć Twoje kompetencje i dać Ci kwalifikacje do wykonywania czegoś zupełnie nowego. Agencje reklamowe stale szukają kreatywnych ludzi do tworzenia projektów. Może mógłbyś nawet przebranżowić się i zamiast zostawić swoją firmę, po prostu zmienić dział,
 • większa pewność siebie – nic chyba tak nie podbudowuje, jak efekty własnej pracy. Kiedy wkładamy w coś swój wysiłek i po pewnym czasie zaczynamy zauważać, że się on opłacił, satysfakcja gwarantowana. Taka kolej rzeczy naturalnie zwiększa w ludziach poczucie własnej wartości.

 

Nauka rysunku to długa droga i ciężka praca, jednak jest ona na wyciągnięcie Twojej ręki, jeśli tylko wykażesz się odpowiednią ilością determinacji. Rysowanie wpływa pozytywnie na naszą psychikę, samopoczucie, pracę mózgu, a także oddziaływać może na sfery naszego życia związane z edukacją i karierą. To oczywiste, że pierwsze kroki mogą być trudne i mozolne, i mogą bardziej demotywować, niż motywować – tak jest w końcu ze wszystkim. Jednak jeśli mamy obrany cel i chcemy go osiągnąć, po prostu go osiągniemy, niezależnie od tego, ile czasu będziemy musieli na to poświęcić.

Nauka rysunku w Szczecinie

Jeśli zdecydowałeś się na naukę rysunku, Szczecin to świetne miejsce na jej rozpoczęcie. Przede wszystkim, niezależnie od Twojego wieku, nie daj sobie wmówić, że jest już za późno! Każdy może nauczyć się rysować.

 

Kursy Rysunku Szczecin to miejsce, w którym oferowane są specjalne zajęcia dedykowane osobom aspirującym do pójścia na studia, takie jak:

 • Architektura
 • Architektura krajobrazu
 • Architektura wnętrz
 • Konserwacja zabytków architektury
 • Konserwacja dzieł sztuki
 • Wzornictwo użytkowe
 • Wzornictwo przemysłowe
 • Akademia sztuki

W zależności od wybranego kierunku studiów, prowadzone są ćwiczenia z modelowania form przestrzennych z brystolu. Jako uzupełnienie ćwiczeń praktycznych wprowadzana jest także wiedza teoretyczna dotycząca: perspektywy, kompozycji, budowy formy. Szkoła w ramach zajęć przewiduje także bezpłatne dla uczestników kursów wykłady z historii architektury. Poza kursem skupionym na studiach, szkoła oferuje także kurs rysunku i malarstwa dla pasjonatów, czyli „luźniejsza” forma nauki, która zapoznaje uczestników z technikami rysunkowymi, narzędziami i umożliwiają indywidualny rozwój we własnym tempie i zakresie.

 

Bezlinijki to szczecińska pracownia artystyczna oferująca szereg kursów i warsztatów plastycznych wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oni także przygotowują kandydatów na studia, pomagają w stworzeniu unikatowego portfolio i oferują stałe wsparcie. Zajęcia odbywają się w małych, kameralnych grupach, nauczyciele omawiają i przeprowadzają ewentualną korektę prac wykonywanych podczas zajęć.

 

Jeśli interesują Cię studia artystyczne, Szczecin może zagwarantować Ci edukację na najwyższym poziomie! Akademia Sztuki w Szczecinie kształci zarówno osoby ukierunkowane na muzykę, ale także sztuki wizualne. Uczelnia posiada pięć wydziałów: architektura wnętrz, grafika, malarstwo, sztuka mediów oraz wzornictwo. Przyjrzyjmy się jednak drugiemu z nich - grafika projektowa gwarantuje studentom rozwój w takich dziedzinach jak typografia, projektowanie wydawnictw, plakat, projektowanie znaków graficznych i identyfikacji wizualnej, projektowanie stron internetowych, ilustracja, film kreacyjny czy grafika animowana. Student Grafiki artystycznej poprzez poznanie zarówno tradycyjnych technik druku, jak i współczesnych technik grafiki 2D, 3D, animacji oraz rysunku i malarstwa, ma możliwość poszukiwania własnej drogi artystycznej. Mówiąc krótko, studia graficzne w Szczecinie to nowoczesne spojrzenie na sztukę i rozwój w kierunku fascynujących technologii.

Prywatne lekcje rysunku w Szczecinie

Niezależnie od tego, co skłoniło Cię do rozważania nauki rysunku – czy będą to studia, nuda, poszukiwania nowego hobby, czy chęć rozwoju i zmiany swojej kariery – istnieje jeszcze jedna możliwość, która ostatnimi czasy zrzesza sobie bardzo wielu zwolenników. Czy słyszałeś kiedyś o prywatnej nauce rysunku z korepetytorem? Korepetycje to coraz częstszy wybór zarówno wśród uczniów i studentów, jak i osób, które chcą pod okiem doświadczonej osoby rozwijać swoje pasje i umiejętności.

 

Zajęcia prywatne są czymś dla Ciebie, jeśli zależy Ci na:

 • Wygodzie – korepetycje to nauka, gdziekolwiek zechcesz i kiedy zechcesz. Możesz mieć realny wpływ na wygląd Twoich zajęć, omawiane podczas nich zagadnienia i wykorzystywane metody nauczania,
 • Przystępnych cenach – lekcje z korepetytorem charakteryzują się znacznie niższymi cenami, niż jest to w przypadku zajęć w prywatnych szkołach artystycznych, pracowniach i warsztatach,
 • Bezpośrednim kontakcie z nauczycielem – korepetycje są lekcjami indywidualnymi, więc nauczyciel jest w stanie poświęcić całą swoją uwagę wyłącznie Tobie, co przekłada się także na szybsze efekty,
 • Elastyczności – masz napięty grafik i nie możesz pojawić się na zajęciach? Nie ma problemu, wystarczy, że zawczasu dasz o tym znać nauczycielowi, a lekcja zostanie przeniesiona lub nadrobisz ją w kolejnym terminie! Nie musisz płacić za zajęcia, które się nie odbyły.

 

Zastanawiasz się być może, jak szukać takich zajęć? To proste! Superprof Ci w tym pomoże. Nasza platforma od wielu lat zapewnia uczniom i studentom dostęp do wysokiej jakości kształcenia i wsparcia akademickiego. Rozwinęliśmy się do tego stopnia, że działamy już w 36 krajach! Jeśli interesuje Cię nauka rysunku, Superprof będzie świetnym i wygodnym rozwiązaniem.

 

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz na naszej stronie głównej „rysunek” i wybierz swoje miasto. Lista nauczycieli pracujących w Twoim mieście składa się z oddzielnych profili, z których każdy uzupełniony jest o niezbędne informacje dotyczące poszczególnych osób. Stawka, doświadczenie, krótka biografia nauczyciela, jego metody nauczania, szybkość odpowiedzi, a nawet niekiedy opinie pozostawione po poprzednich uczniach z pewnością pomogą Ci podjąć odpowiednią decyzję. Jeśli okaże się, że w Twojej okolicy jest niewielu nauczycieli lub żaden z nich nie odpowiada Twoim potrzebom czy oczekiwaniom, możesz poszerzyć swoje wyniki wyszukiwania po prostu usuwając miasto lub wpisując inną, większą i pobliską Ci miejscowość, ponieważ wielu naszych nauczycieli uczy także w formie zdalnej!

 

Dodatkowo wielu naszych nauczycieli pierwszą lekcję prowadzi za darmo, co może być świetną okazją na przetestowanie sobie takich zajęć, sprawdzenie, czy dany nauczyciel nam odpowiada, wstępne uzgodnienie metod nauczania, rozplanowania ewentualnych dalszych działań i harmonogramu spotkań. Z Superprof setki uczniów nauczyło się rysunku, spróbuj i Ty!

Czego chcesz się nauczyć?