Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 12 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 50 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Jak drogie są lekcje rysunku w mieście Poznań i w okolicach

Średnia cena za lekcje rysunku, w mieście: Poznań, to 50 zł.

stawka zajęć rysunku będzie różna w zależności od paru czynników:

 • kwalifikacji oraz czasu doświadczenia instruktora;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (online lub w domu ucznia);
 • częstotliwość i długość trwania lekcji rysunku;
 • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Zdecydowana większość naszych instruktorów Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję rysunku.

 

Sprawdź stawki naszych korepetytorów rysunku niedaleko Ciebie.

🖊 Jak podopieczni recenzują swoich nauczycieli rysunku w mieście: Poznań i w okolicach?

Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę lekcji rysunku, niezależnie od Twojego poziomu i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Użytkownicy przyznali średnią ocenę: 5.0/5 wszystkim prywatnym korepetytorom rysunku w mieście Poznań i na przedmieściach.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mailDowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje rysunku przez internet?

Większość nauczycieli rysunku na stronie Superprof oferuje swoje zajęcia zdalnie.  Lekcje online mają tę zaletę, że są tańsze i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności transportu oszczędza się czas i pieniądze.

 

Dodatkowe lekcje rysunku online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać prywatne lekcje rysunku w mieście: Poznań?

😍 Wyjątkowa forma ekspresji, która zwiększa Twoją wyobraźnię

 

Umiejętność rysowania jest od początku, ściśle związana z naturą człowieka. Dzięki sztuce wzmacnia się indywidualność, rozwija kreatywność oraz oryginalne podejście, dzięki czemu już od dzieciństwa przyczynia się do tworzenia i budowania poczucia własnej wartości. Jedną z najistotniejszych zalet rysowania jest to, że podobnie jak malarstwo czy rzeźba ma moc przekazywania uczuć, koncepcji i pomysłów, dlatego zajęcia z z tej dziedziny mają zarówno oblicze akademickie, artystyczne, jak i osobiste.

 

✍️ Uzupełnienie i utrwalenie Twojej edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być zaskakujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz trudności z przejściem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie zastanawiaj się więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych korepetycjach wyniki poprawią się szybko i efektywnie.

 

🏆 Niezbędny przedmiot by odnieść sukces zawodowy

 

Kiedy rozpoczynasz studia, kluczowym jest, jak najszybsze zdefiniowanie ścieżki, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas edukacji. Jeśli twoja przyszłość akademicka, będzie związana z karierą zawodową, taką jak inżynieria, architektura czy projektowanie, lekcje rysunku dadzą ci wielką przewagę, nie tylko w kwestii nauki przedmiotu, ale także pomogą Ci rozwijać się personalnie. Techniki, których nauczysz się posłużą jako podstawa do realizacji własnych projektów.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Stopniowo opanowując każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👩‍🏫 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Poznań, by udzielić kursu rysunku?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 48 korepetytorów rysunku, którzy są dostępni w mieście: Poznań.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z rysunku, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i zacznij kurs rysunku już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Poznań, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs rysunku Poznań - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Dlaczego powinieneś uczyć się rysunku w Poznaniu?

Każdy z nas jest inny i posiada własne hobby i pasje. Kiedy jedni kochają jeździć na snowboardzie, inni wolą zatrzymać się na chwilę, przysiąść na zboczu góry i narysować widok, który rozpościera się przed ich oczami. Wielu o rysunku mówi, że jest magią, która pozwala nam przelać na papier swoje emocje czy uwiecznić moment, który chcemy zapamiętać na zawsze. Wbrew osobom, które twierdzą, że rysowanie jest ciężkie i nudne, poniżej przedstawimy zalety i korzyści płynące z sumiennej nauki rysunku:

 • Pobudzanie wyobraźni – rysunek nie musi odzwierciedlać przecież tego, co istnieje, jesteśmy w stanie to zobaczyć czy dotknąć. Realizm jest tylko jednym z gatunków sztuki, którym możemy się kierować. Tak naprawdę mając przed sobą pustą kartkę i ołówek w ręku, możemy stworzyć wszystko, a ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Daj się ponieść fantazji i kreuj to, czego świat przedtem jeszcze nie widział. Właśnie ta indywidualność czyni nas wszystkich tak wyjątkowymi,
 • Wyrażanie emocji – nie bez powodu mówi się, że poprzez rysunek możemy wyładować zarówno te negatywne, jak i pozytywne emocje. Artyści od lat wyrażają siebie poprzez swoją sztukę. Rysowanie dla wielu może okazać się wspaniałą i kreatywną formą relaksu i odstresowania,
 • Rozmaite ścieżki zawodowe – dla jednych umiejętność rysunku jest niczym nadzwyczajnym, z kolei inni doceniają wysiłek, jaki autor włożył w swoją pracę. Zdolności artystyczne mogą otworzyć wiele drzwi to różnorodnych karier zawodowych. Artysta wystawiający swoje dzieła w galeriach sztuki, grafik komercyjny, freelancer sprzedający swoje rysunki w internecie, architekt, projektant wnętrz i wiele innych zawodów tylko czeka na kreatywnych twórców!
 • Bystrość i pamięć do szczegółów – artyści, a szczególnie malarze i rysownicy są niezwykle bystrymi obserwatorami rzeczywistości, która ich otacza. Skupienie na detalu, dostrzeganie najdrobniejszych szczegółów, takich jak światłocień czy drobne zmarszczki na skórze, których przeciętny człowiek nawet by nie zauważył. Uchwycenie ulotnych emocji na rysunku to prawdziwa sztuka, której uczysz się i dopracowujesz rysując,
 • Dobra zabawa – dla prawdziwych pasjonatów rysunek jest po prostu sposobem na miłe spędzenie czasu, relaks i ucieczkę od rzeczywistości. Ukończenie rysunku, nad którym pracowaliśmy długie godziny, czy nawet kilka dni to czysta satysfakcja, poczucie spełnienia i powiększenie pewności siebie!

 

Nauka rysunku dla każdego jest czymś innym. Z pozoru prosta czynność – ot „mazanie” ołówkiem po kartce – wymaga od nas dużo motywacji, determinacji i ciężkiej pracy. Nikt nie narysował za pierwszym razem dzieła rodem z paryskiego Luwru. Jeśli zależy Ci na efektach, musisz najpierw dużo ćwiczyć!

Nauka rysunku w Poznaniu

Poznań to piękne miasto, zarówno pod kątem historii, architektury, jak i otaczających go krajobrazów. Jeśli szukasz inspiracji do swoich dzieł lub nie wiesz, czym wzorować się podczas ćwiczeń, możesz przejść się na Stare Miasto, przyjrzeć kolorowym kamienicom otaczającym Cię dookoła. Zróżnicowana architektura Poznania, która łączy wielkie, przeszklone budynki z ceglanymi, masywnymi zamkami daje artystom duże pole do popisu i mnóstwo inspiracji.

 

Jeśli chciałbyś uciec od zgiełku miasta i odpocząć rysując w ciszy i spokoju, możesz wyruszyć na wschód Poznania nad Jezioro Maltańskie, gdzie siedząc na trawie możesz rysować spokojne fale i poruszające się wraz z prądem kaczki i łabędzie. Wystarczy kubek kawy z Baru a Boo znajdującego się tuż przy jeziorze i możesz wyruszać w drogę nad wodę w poszukiwaniu inspiracji!

 

Poznań oferuje naukę rysunku dla osób w różnym wieku. Dzieci mogą rozpocząć naukę w Domin Poznań już w wieku 8 lat. Ołówek, kredki, akwarela, tusz, flamastry i cienkopisy – wszystko pójdzie w ruch, aby dziecko od małego mogło oswajać się z poszczególnymi narzędziami, poznawało różnorodne gatunki sztuki i pobudzało swoją wyobraźnię.

 

Dla starszych osób, które chciałyby opanować nową umiejętność także organizowane są różnorodne kursy i warsztaty w wielu placówkach rozsianych po mieście. Szkoła Rysunku Ventzi czy Rysunek Architektura to tylko dwa przykłady miejsc, w których pod okiem profesjonalistów możesz uczyć się rysunku.

 

Jeśli rysunek jest Twoją pasją i chciałbyś w przyszłości zająć się sztuką, jako karierą zawodową, warto pomyśleć o poważniejszej edukacji w tym kierunku. Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu to miejsce, w którym możesz połączyć edukację ogólnokształcącą z ulubionym hobby, czyli rysowaniem! Szkoła każdego roku organizuje dni otwarte, podczas których możesz wejść do budynku i osobiście przyjrzeć się pracom uczniów, zobaczyć pracownie, którymi może pochwalić się instytucja, poznać osoby, które się tam uczą i posłuchać historii o tym, jak wygląda tam nauka oraz co szkoła ma Ci do zaoferowania. Często organizowane są tam różnego rodzaju wystawy i inne wydarzenia.

 

Dla osób, których sztuka jest nieodłączną częścią życia, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oferuje rozmaite kierunki studiów. Uczelnia posiada aż osiem wydziałów i mnóstwo bogato wyposażonych pracowni. Wydział Malarstwa i Rysunku oferuje 3-letnie studia licencjackie oraz 2-letnie studia magisterskie, po których naukę kontynuować można w Szkole Doktorskiej UAP!

 

Musisz jednak pamiętać, że aby dostać się do ogólnokształcącej szkoły plastycznej czy na uniwersytet artystyczny, musisz już posiadać pewne umiejętności. Warunkiem przyjęcia do tego typu placówek jest zaprezentowanie portfolio złożonego z własnych prac. Dodatkowo do takich miejsc często jest wielu chętnych, więc musisz się w pewien sposób wyróżnić w oczach rekruterów… A to już wiąże się z ciężką pracą i wieloma godzinami spędzonymi nad kartkami. Ale nie ma, co się bać – jeśli kochasz rysować i chcesz rozwijać się w tym kierunku, warto wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu trochę się poświęcić!

Prywatne lekcje rysunku w Poznaniu

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zupełnie początkującą i nie masz zielonego pojęcia o rysunku, czy też masz już pewien bagaż doświadczeń, prywatne lekcje rysunku z pewnością są warte uwagi. Ucząc się pod okiem doświadczonej osoby możesz mieć spokojną głowę o to, że nie popełnisz błędów, które być może popełnił Twój nauczyciel będąc na Twoim poziomie. Indywidualne lekcje rysunku niosą ze sobą mnóstwo zalet, takich jak:

 • Wygoda – możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy Ci przecież tylko kartka i ołówek, kredki lub inne wybrane narzędzie. Jeśli zechcesz uczyć się rysunku w plenerze, możesz wraz z nauczycielem wybrać się do parku czy lasu. Jeśli zaś interesuje Cię martwa natura, wystarczy, że wybierzecie przedmiot, np. wazon z kwiatami na Twoim stole i wspólnie będziecie pracować nad odwzorowaniem, perspektywą i światłocieniem,
 • Szybka i efektywna nauka – podczas gdy zazwyczaj prywatne placówki oferują lekcje w formie grupowej, udowodniono, że indywidualne zajęcia przynoszą o wiele szybsze efekty i są skuteczniejsze,
 • Bezpośredni kontakt z nauczycielem – nauczyciel nie musi skupiać się na kilku uczniach na raz, może cały czas przyglądać się Twojej pracy i pomagać z każdym niedociągnięciem,
 • Niskie ceny – lekcje rysunku z prywatnym korepetytorem są zazwyczaj znacznie tańsze, niż zajęcia w prywatnych szkołach. Nauczyciele są doświadczonymi artystami, w większości są to uczniowie, studenci lub absolwenci szkół i akademii artystycznych, ale nie zajmują się edukowaniem innych zawodowo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje lekcje są najwyższej jakości, a nauczyciele są profesjonalistami w swojej dziedzinie, jednocześnie nie ponosząc gigantycznych kosztów za naukę!

Jak znaleźć dobrego nauczyciela rysunku w Poznaniu?

Jeśli zdecydowałeś się na prywatne lekcje rysunku, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Zamiast ryzykować wybierając anonimowe oferty z portali typu OLX, możesz od razu wybrać rzetelne źródło nauki, czyli specjalne platformy, które specjalizują się w kursach i korepetycjach! Superprof to strona, na której znaleźć możesz nauczycieli setek przedmiotów i aktywności. Poza podstawowymi przedmiotami szkolnymi uczymy także takich rzeczy, jak gotowanie, szydełkowanie, programowanie, joga czy rysunek!

 

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „rysunek” i wybierz miasto Poznań. Obecnie z samego Poznania mamy aż kilkudziesięciu nauczycieli, którzy tylko czekają na Twoją wiadomość! Stawki są przeróżne i zaczynają się już nawet od 15 zł za godzinę. Każdy z naszych nauczycieli posiada oddzielny profil, na którym zawarte są pewne informacje na jego temat, takie jak doświadczenie, poziom nauczania czy gatunki, w których specjalizuje się dana osoba.

 

Dodatkowo większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję prowadzi zupełnie za darmo, jako wprowadzenie i tzw. lekcję próbną. Dzięki temu zupełnie bez zobowiązań możesz umówić się na darmowe spotkanie i sprawdzić, czy praca z daną osobą będzie Ci odpowiadała! Poznań to piękne i inspirujące miasto pełne wspaniałych ludzi, którzy tak jak Ty, kochają rysować. Znajdź odpowiednią osobę i umów się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?