Strona główna
Zostań nauczycielem

Geografia korepetycje Poznań

🥇 Najlepsi z najlepszych
🌎 9 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

31 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 31 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych lekcji z geografii

Korepetycje z geografii z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Poznań

Dlaczego warto uczyć się geografii?

Jeśli jesteś obecnie uczniem klasy piątej lub wyższej, pośród Twoich przedmiotów obowiązkowych pojawiła się geografia. Przed piątą klasą uczniowie także mieli po części do czynienia z tą nauką, jednak występowała ona w bardziej okrojonej i mniej skomplikowanej formie podczas lekcji przyrody.

 

 

Są uczniowie, którzy uwielbiają uczyć się geografii, są jednak też i tacy, którzy mają problemy z tym przedmiotem, narzekają na niskie stopnie, a prace domowe czy nauka do testu to dla nich prawdziwa katorga. Znasz to uczucie? Jeśli tak, nie martw się – jest na to rozwiązanie. Zanim jednak do tego przejdziemy, porozmawiajmy chwilę o tym, czego między innymi dowiadujemy się na lekcjach geografii i dlaczego właściwie warto się jej uczyć.

 

 

Myśląc o geografii zapewne od razu masz w głowie wielką mapę Europy zawieszoną w klasie, naukę na pamięć stolic, różnych rodzajów gleb, lasów, charakterystyki poszczególnych stref klimatycznych… Z pozoru wiedza ta wydaje Ci się niepotrzebna czy nawet nudna, ale gdyby tak pomyśleć o tym z perspektywy czasu… Kto wie, gdzie poniesie Cię przyszłość?

 

 

Geografia przede wszystkim może przydać Ci się w podróży. Zacznijmy choćby od map, które są jednym z głównych tematów omawianych podczas zajęć. Wiedza z zakresu kartografii i umiejętność odczytywania map jest przydatna i może okazać się istotna choćby na wakacjach! Wiadomo, każdy z nas w obecnych czasach posiada GPS w telefonie (który swoją drogą także zawdzięczamy geografii!), jednak nigdy nie można przewidzieć, co może się stać. Być może telefon padnie Ci w trakcie podróży, a może nawet (czasem i tak się zdarza…) zostać skradziony.

 

 

Kolejną rzeczą, o której uczymy się na geografii jest kultura w różnych częściach świata. To także jest bardzo ważne podczas podróży poza granice naszego kraju. Wjeżdżając do innego państwa, jesteśmy w nim gośćmi i powinniśmy trzymać się zasad obowiązujących w danym miejscu. Weźmy za przykład kraje arabskie, w których zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni mieć zakryte ramiona i kolana nie tylko przy wejściu do świątyni, ale także na ulicy czy w galerii handlowej. Wiedza o kulturze i tradycji danego kraju pozwoli Ci uniknąć ewentualnych problemów, konfliktów czy nieporozumień.

 

 

Geografia jest bardzo obszerną nauką. Poza wymienionymi przykładami uczymy się także o gatunkach zwierząt i roślinności w danych regionach, pogodzie i klimacie, rozłożeniu lądów i wód czy nawet planetach! Wiedza o chmurach, ich rodzajach i charakterystyce może Ci się przydać na porządku dziennym choćby w przewidywaniu pogody na dany dzień.

 

 

Wiedza o geografii jest bardzo pomocna i w większości przypadków bardzo interesująca. Nie przejmuj się jednak, jeśli z nauką tego przedmiotu Ci nie idzie – mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Najpierw jednak przyjrzyjmy się, jakie możliwości, jeśli chodzi o geografię, mamy w Poznaniu!

Geografia w Poznaniu 

Przedmiotów, takich jak muzyka czy języki obce możemy uczyć się w prywatnych placówkach. W przypadku, kiedy mamy problem na przykład z językiem angielskim w szkole, możemy zapisać się na zajęcia dodatkowe w szkole językowej, gdzie wzbogacimy swoją wiedzę i uzyskamy szansę na poprawienie swoich wyników. Z geografią niestety mamy bardziej pod górkę – poza prywatnymi korepetycjami nie mamy zbytnich możliwości na naukę.

 

 

Więcej możliwości otwiera się przed kandydatami na studia. Dla prawdziwych miłośników geografii Poznań oferuje mnóstwo interesujących kierunków i specjalności – od studiów licencjackich, aż po podyplomowe czy doktorskie. Sam Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w swojej ofercie posiada aż siedem kierunków: Geodezja i kartografia, Geografia i specjalności, Geoinformacja, Geologia, Kartografia i geomatyka, Turystyka i rekreacja, Zarządzanie środowiskiem. Studia poza standardowym tokiem nauczania na podstawie seminariów i wykładów przewidują także ćwiczenia w terenie i praktyki zawodowe.

 

 

Wróćmy jednak do tematu geografii w szkołach podstawowych i średnich. Biorąc pod uwagę ilość przedmiotów, które obowiązują uczniów i cały materiał omawiany podczas zajęć nie powinno nas dziwić, że uczniowie miewają problemy z ich nauką. Uczniowie, którzy potrzebują pomocy osoby doświadczonej, aby utrwalić materiał omawiany na lekcjach coraz częściej sięgają po prywatne korepetycje. Jeśli zastanawiasz się, czy korepetycje to coś dla Ciebie, czytaj dalej.

Dlaczego warto korzystać z korepetycji?

Z roku na rok coraz bardziej wzrasta popularność prywatnych korepetycji. Rynek ten rozrósł się na tyle, że obecnie w ten sposób możesz uczyć się matematyki, przygotować do matury z polskiego czy chemii, ale także podjąć naukę bardziej nietypowych aktywności jak gotowanie, taniec czy śpiew! Korepetycje niosą ze sobą mnóstwo korzyści, co stale przyciąga kolejnych zwolenników. Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się geografii właśnie w ten sposób? Poniżej kilka powodów:

 

  • Wygoda – możesz uczyć się, gdzie chcesz – dosłownie! Komu nie odpowiadałaby nauka we własnym mieszkaniu przy kubku herbaty i z osobą, przy której możemy czuć się swobodnie?
  • Elastyczność – korepetycje dają ogromną swobodę i możliwość wyboru. Możesz mieć realny wpływ na to, jak wygląda Twój plan zajęć i przy wspólnej konsultacji z nauczycielem możecie dopasować go do Twojego rozkładu tygodnia, zamiast planować swoje życie codzienne pod korepetycje,
  • Szybkie efekty – udowodniono, że korepetycje mogą przynosić o wiele szybsze rezultaty, niż jest to w przypadku zajęć grupowych. Bezpośredni kontakt z nauczycielem pozwala na szybkie zidentyfikowanie mocnych i słabych stron ucznia, po czym lekcje mogą skupiać się wyłącznie na tych aspektach, które sprawiają uczniowi trudności. Zazwyczaj przy pracy w grupie bywa tak, że każdy potrzebuje więcej czasu na naukę czegoś innego. W przypadku korepetycji nie trzeba martwić się tym, że to, co właśnie omawiamy jest nam już dobrze znane.

 

Korepetycje to świetny sposób na naukę pod okiem osoby, która ma doświadczenie w danej dziedzinie oraz zna się na przekazywaniu wiedzy innym. Lekcje indywidualne mają wiele zastosowań, zarówno pośród uczniów szkół podstawowych, średnich, a nawet studentów. Warto skorzystać z pomocy korepetytora, jeśli chcesz:

  • Poprawić wyniki w nauce – razem z dobrym korepetytorem możesz na bieżąco uczyć się i utrwalać materiał omawiany na zajęciach, dzięki czemu nie powinieneś mieć już problemów z niespodziewanymi kartkówkami czy odpowiedziami przy tablicy,
  • Przygotować się do ważnych zaliczeń – przed Tobą matura z geografii? A może ważna praca klasowa? Nawet jeśli na co dzień jesteś dobrym uczniem i nie masz większych problemów z nauką z geografii, wsparcie od doświadczonej osoby może dać Ci pewność, że jesteś przygotowany w stu procentach, co pozytywnie wpłynie także na Twój stres związany z zaliczeniem. Studenci przygotowujący się do sesji także mogą korzystać z takiej formy nauki,
  • Uzyskać pomoc w pracach domowych – masz do zrobienia projekt, a może ćwiczenia o obliczaniu szerokości geograficznej doprowadzają Cię do szału? Z pomocą korepetytora rozwiążesz każde, nawet najbardziej skomplikowane zadanie, a przede wszystkim – zrozumiesz je i wyciągniesz wnioski,
  • Rozwijać swoją wiedzę i kompetencje we własnym zakresie – być może geografia to Twój ulubiony przedmiot i chciałbyś uczyć się jej więcej, niż przewiduje to tok nauczania w szkole? Jeśli tak, możesz wzbogacać swoją wiedzę we współpracy z korepetytorem!

 

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć dobrego nauczyciela geografii w Poznaniu? Przejdź do kolejnej części.

Korepetycje z geografii w Poznaniu – gdzie szukać?

Wiadomo, że głównym źródłem informacji w obecnych czasach jest interenet. I w tym przypadku będzie on nieocenionym narzędziem. Pytanie tylko… Jak szukać? Istnieje wiele stron, które oferują prywatne korepetycje. Jak jednak mieć pewność, że dana strona jest rzetelna i sprawdzona? Anonimowe ogłoszenia na portalach typu OLX powinieneś z góry skreślać ze swojej listy.

 

 

Superprof to platforma edukacyjna, która posiada ponad osiem lat doświadczenia w funkcjonowaniu na rynku korepetycji. Nasza platforma zrzesza uczniów i nauczycieli z ponad trzydziestu krajów!

 

 

Jeśli chcesz znaleźć nauczycieli geografii z Twojej okolicy, skorzystaj z narzędzia lupki na naszej stronie głównej. Wpisz „geografia” i wybierz miasto Poznań. Każdy z naszych nauczycieli posiada własny profil, na którym zawarte są informacje na jego temat istotne podczas wyboru korepetytora. Sprawdź stawki, doświadczenie, specjalizacje danej osoby. Przejrzyj ewentualne opinie pozostawione na niektórych profilach i poczytaj krótkie opisy o każdym z nauczycieli.

 

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, abyś mógł bez żadnych zobowiązań sprawdzić, czy nauka w formie korepetycji Ci odpowiada i czy dobrze dogadujesz się z wybraną przez siebie osobą. Każdy z naszych nauczycieli jest doświadczonym profesjonalistą i z wielkim zaangażowaniem uczy swoich słuchaczy. Wspólnie z nim możesz zaplanować dalsze spotkania uwzględniając swoje wszelkie potrzeby i preferencje.

 

 

Aby zapisać się na pierwszą lekcję, zarejestruj swoje konto na naszej platformie i zostaw wybranej osobie wiadomość prywatną. Każdego roku razem z nami uczy się tysiące uczniów na całym świecie. Dołącz do nas i rozwijaj swoje skrzydła pod okiem najlepszych nauczycieli!

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Geografia w mieście Poznań?

Średnia cena zajęć z: Geografia, w mieście Poznań wynosi: 31 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: geografia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(61-819).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Geografia, w mieście Poznań?

Z pomocą nauczyciela z: Geografia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Geografia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Geografia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: geografia lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Geografia, w mieście Poznań?

9  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Geografia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 9 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Geografia, w mieście Poznań?

Na przykładzie nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na:  /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..