Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Gliwice

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 15 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Gliwice

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Gliwice

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka prywatnych lekcji matematyki, w mieście: Gliwice i w okolicach?

Średnia cena za zajęcia z matematyki, w mieście: Gliwice, to 39 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
 • zadanie Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić indywidualnych lekcji matematyki w mieście: Gliwice i w okolicach?

94 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Gliwice i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 94 profili nauczyciela.

💻 Czy mogę brać korepetycje z matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy obecnie oferują zajęcia online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością plusów. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie oceniają swoich nauczycieli matematyki w mieście: Gliwice i w okolicach?

Wśród wszystkich 15 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoją lekcją, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail w ciągu tygodnia).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego powinieneś/nnaśrozpocząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Gliwice i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w trakcie nauki.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi korepetytorami oferują Ci okazję by opanować zagadnienia matematyczne szybciej.

 

Po prostu wybierz swojego idelanego nauczyciela, aby zarezerwować pierwsze prywatne lekcje. Zajmuje to tylko moment, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli chcesz brać prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj pierwsze zajęcia z matematyki już dzisiaj.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać idealnego korepetytora matematyki wśród listy

94 nauczycieli w w okolicach miasta: Gliwice.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Gliwice?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Gliwice

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetytor z matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę w Gliwicach

Zajęcia prywatne z matematyki w Gliwicach. 

Matematyka to bardzo trudny przedmiot należący do przedmiotów ścisłych, podobnie jak chemia, fizyka czy geografia. Z lekcjami matematyki mamy do czynienia na różnym poziomie edukacji: szkoła podstawowa, a kolejnie szkoła średnia czy studia. Matematyka to również przedmiot obowiązkowy na egzaminie dojrzałości (matura) dlatego obowiązkowo uczymy się jej podczas lekcji w liceum. Zajęcia z matematyki są tak ważne, że nie poświęca się im tylko godzinę tygodniowo, a znacznie więcej. Kilka lekcji tygodniowo to minimum w liceum czy nawet na poziomie szkoły podstawowej.

 

Pomimo faktu, że w szkole otrzymujemy wiele godzin matematyki na lekcji, uczniowie często mają z tym przedmiotem problem i w celu zaliczenia egzaminów i dokładnego przerobienia materiału, zgłaszają się o pomoc do korepetytora. Korepetycje są powszechną formą nauki nastawioną na indywidualny tok nauczania. Warszawa to miasto, gdzie już dawno praktykowano tę metodę, ale Gliwice są również świetnym miejscem do znalezienia korepetytora, często z dojazdem do domu ucznia, który udzieli Ci skutecznych korepetycji z matematyki, niezależnie od tego czy Twoim miejscem nauki jest szkoła podstawowa, szkoła średnia czy studia. Dzięki wiedzy nauczyciela, bez problemu zdobędziesz Twoje cele.

Kto powinien skorzystać z korepetycji z matematyki?

Wiele osób decyduje się na to by wybrać nauczyciela prywatnego, niezależnie od tego czy są to osoby z liceum, szkoły podstawowej czy studiów. Każdy kto ma problemy ze zrozumieniem matematyki, może zgłosić się o pomoc do korepetytora. Zajęcia prowadzone przez korepetytorów kierowane są do uczniów z różnych środowisk, szkół oraz w różnym wieku: dzieci, młodzieży, dorosłych. 

 

Korepetycje cieszą się popularnością ze względu na indywidualny charakter zajęć. Korepetytor dobiera materiał na zajęcia w sposób indywidualny dostosowany do potrzeb ucznia. Należy wybrać takiego korepetytora, który najlepiej sprawdzi się w roli nauczyciela tematów, które chcesz przerobić. Zajęcia mogą trwać 60 min lub 90 min, w zależności od potrzeby ucznia.

 

Niektórzy uczniowie zapisują się na korepetycje żeby zdać kartkówki czy sprawdziany w szkole podstawowej lub zrozumieć materiał nauczany na poziomie szkoły podstawowej lub szkoły średniej. Częstym powodem współpracy z korepetytorem jest przygotowanie do matury. Inni rozpoczęli już studia jednak poruszane na nich tematy wydają się im bardzo trudne do zrozumienia. 

 

Jednak korepetycje z matematyki nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych. Otóż dorośli, którzy zapisują się na zajęcia prywatne z matematyki często szukają sposobów na podniesienie swoich kwalifikacji i otrzymanie awansu dzięki bardzo dobrej znajomości matematyki i wykorzystaniu jej w praktyce na danym stanowisku. Otóż istnieje wiele różnych stanowisk, w których znajomość matematyki odgrywa ogromną rolę. 

Jakie zawody wymagają dobrej znajomości matematyki? 

Mówią, że angielski to przyszłość. Oczywiście język obcy taki jak angielski jest bardzo ważny, jednak matematyka, chemia, geografia czy fizyka to również przedmioty przyszłości, których świetna znajomość może prowadzić do wykonywania bardzo interesującej oraz fascynującej pracy, pomimo tego, że nie nalezy to do powszechnej opinii w momencie chodzenia do szkoły podstawowej czy liceum. Świetna znajomość matematyki otwiera drzwi do wielu karier, które często nawet nie przychodzą nam do głowy. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niektórych z nich podzielonych według branży. Jest co wybrać.

 

 • Informatyka 

 

 • Programista komputerowy 
 • Kryptoanalityk
 • Administrator bazy danych
 • Analityk operacyjny 
 • Analityk systemów

 

 • Obszar biznesu i finansów

 

 • Inżynier komunikacji
 • Analityk ekonomiczny i finansowy
 • Zarządzający inwestycjami
 • Badacz rynku
 • Twórca produktów

 

 • Obszar statystyki

 

 • Biomatematyk
 • Demograf
 • Analityk psychometryczny
 • Analityk kontroli jakości
 • Statystyk

 

 • Edukacja

 

 • Nauczyciel 
 • Wykładowca

 

Oczywiście są to tylko nieliczne przykłady karier, jednak możliwości jakie daje wyższa znajomość matematyki są o wiele większe. Zajęcia prywatne z dojazdem do domu lub online w Gliwicach przygotują Cię do wykonywania jakiejkolwiek pracy związanej z matematyką.

Jak znaleźć dobrego korepetytora z matematyki w Gliwicach? 

Znalezienie dobrego korepetytora w Gliwicach nie jest problemem. Wystarczy, że wejdziesz na stronę online Superprof żeby mieć dostęp do bazy danych dostępnych w Gliwicach korepetytorów. Oferty korepetytorów mogą się różnić dlatego czytaj wszystkie informacje dostępne na ich profilach to znaczy: cena, lokalizacja w mieście, opinie, miejsce zajęć (zajęcia z dojazdem do domu lub online), kwalifikacje, doświadczenie oraz specjalizacja. Czytaj każde ogłoszenie z uwagą i nie zapomnij porównać opinii byłych uczniów.

 

W zależności od Twoich celów możesz potrzebować korepetytora, który specjalizuje się w konkretnym temacie może być to przygotowanie do matury, podnoszenie kwalifikacji lub po prostu nacisk na lepszy poziom zrozumienia materiału przerabianego w szkole podstawowej, wyższej lub na studiach. Powody by wybrać pomoc korepetytora są różne.

 

Kontakt z wybranym korepetytorem również jest bardzo prosty ponieważ odbywa się za pomocą naszej strony internetowej. Kiedy już zdecydujesz się z kim chcesz podjąć współpracę napisz do niego wiadomość i zapisz się na pierwszą lekcję próbną. Lekcja próbna jest za darmo i ma na celu sprawdzenie czy dana metoda nauczania Ci odpowiada. 

 

Zajęcia z matematyki to nie jedyne lekcje oferowane przez korepetytorów z Superprof. Znajdziesz również przedmioty takie jak język angielski, język polski, muzyka, chemia, fizyka i wiele więcej. Zajęcia mogą trwać miesiąc, rok lub kilka dni, nie ma na to reguły. Zobacz dostępne oferty i wubierz Twojego korepetytora!

Co oferują Gliwice? 

Gliwice to miasto, które ujmuje zwiedzających swoim urokiem. Warty uwagi jest Zamek Piastowskiego, jeden z najstarszych obiektów miasta, którego korzenie sięgają wieku XIV. Kolejną ważną dla Gliwic atrakcją jest historyczny, średniowieczny Rynek, na którego środku króluje średniowieczny Ratusz. Zachował się tu oryginalny układ ulic, który datowany jest na XIII wiek. Pobliskie kamienice nie są już tak historyczne, jednak nadają prawdziwego uroku rynkowi. Ciekawostką znajdującą się w tym mieście na Górnym Śląsku jest Fontanna Neptuna, która zazwyczaj znajduje się w miastach nadmorskich. 

Gliwice oferują znacznie więcej atrakcji na przykład Czarna Brama i mury miejskie, Synagoga, Willa Caro, Kościół pw. Wszystkich Świętych oraz liczne posągi, które znajdziesz w różnych miejscach miasta. Gliwice to miasto gdzie jest wiele do odkrycia dla osób, których interesuje historia oraz smaczki miejskie.

Czego chcesz się nauczyć?