Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli matematyki w Rybniku

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

32 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 32 zł

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Rybnik

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Rybnik

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztują za godzinę, zajęcia z prywatnym korepetytorem matematyki, w mieście: Rybnik oraz w pobliżu?

Średnia stawka za lekcję matematyki, w mieście: Rybnik, to 32 zł.

Ceny lekcji z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w domu ucznia)
 • częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji
 • zadanie Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu korepetytorów jest dostępnych by udzielić korepetycji z matematyki w mieście: Rybnik i na przedmieściach?

W mieście: Rybnik i w okolicach, 16 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela zobacz ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje korepetycje w mieście: Rybnik, z naszej listy ponad 16 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy jest możliwym branie prywatne korepetycji z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy w danym momencie oferują korepetycje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością korzyści. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich korepetytorów z matematyki w mieście: Rybnik i w okolicach?

Wśród wszystkich 1 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z naszym serwisem, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie dostępny ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia).

Masz więcej pytań?

👴🏼 Dlaczego wartorozpocząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Rybnik i w okolicach?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj prywatne korepetycje z matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Oferujemy skrzynkę odbiorczą, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem by zorganizować korepetycje z matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub online.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć idealnego korepetytora matematyki wśród listy

16 nauczycieli w mieście: Rybnik.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Rybnik?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Rybnik

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki w Rybniku pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę

Zajęcia z matematyki w szkole

Matematyka jest jednym z kluczowych obszarów nauczania w szkolnym programie. Dzieci spędzają co najmniej pięć godzin tygodniowo na formalnym uczeniu się pojęć matematycznych.

 

Matematyka w szkole głównie polega na rozumieniu liczb i wzorów oraz na rozwiązywaniu problemów. Edukacja matematyczna w szkole podstawowej koncentruje się na:

 

 • liczeniu
 • uczeniu się liczb
 • łączeniu liczb z ilością, wielkością i kolejnością
 • uczeniu się języka matematyki
 • rozpoznawaniu wzorów i kształtów
 • przedstawianie liczb jako cyfr, grup przedmiotów itp.
 • rozumienie statystyki.

 

Dziecko będzie analizować takie zagadnienia, jak liczby, wzory, pomiary, kształty, ułamki, statystyki i prawdopodobieństwo.

 

W klasie dzieci uczą się matematyki na wiele różnych sposobów - obserwując, jak nauczyciel rozwiązuje problemy matematyczne, rozwiązując zadania, rozmawiając o problemach, rysując i pisząc, grając w gry, używając kalkulatorów, komputerów i innych materiałów.

 

Dziecko będzie rozwijać umiejętności liczenia także w szkole, ucząc się, jak ważne są umiejętności matematyczne w codziennych doświadczeniach. W trakcie nauki w szkole podstawowej nauczyciele będą stwarzać okazje do wykorzystania wiedzy i umiejętności matematycznych w innych obszarach tematycznych. Na przykład dziecko uczy się o objętości, odmierzając składniki do przepisu. Dzięki temu dziecko dostrzega, że matematyka jest powiązana ze wszystkimi dziedzinami życia. Sprzyja to także rozwojowi umiejętności liczenia.

 

Wraz z przechodzeniem z jednej klasy do drugiej, zajęcia z matematyki będą stawały się coraz trudniejsze i będą wymagały coraz więcej pracy i zaangażowania w zrozumienie wszystkiego z zakresu matematyki. 

 

O ile w szkole podstawowej zajęcia z matematyki mogą wydawać się jeszcze świetną zabawą, o tyle w gimnazjum czy liceum zajęcia zaczynają być skomplikowane i nie wszyscy uczniowie są w stanie nadążyć.

 

W celu zrozumienia materiału omawianego w szkole, przygotowania się do zajęć czy co egzaminów lub do konkursu z matematyki, coraz więcej uczniów wybiera możliwość dodatkowych zajęć takich jak korepetycje z nauczycielem prywatnym. Czytaj dalej żeby dowiedzieć się więcej o tym czy są korepetycje oraz jak znaleźć najlepszego z dostępnych w Twoim mieście korepetytorów.

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z matematyki? 

Matematyka jest niezwykle ważna w naszym życiu i nie zdając sobie z tego sprawy, codziennie używamy pojęć matematycznych oraz umiejętności, których uczymy się, rozwiązując zadania matematyczne. Prawa matematyki rządzą wszystkim, co nas otacza, a bez ich dobrego zrozumienia można napotkać w życiu poważne trudności.

 

Matematyka jest fundamentalną częścią ludzkiego myślenia i logiki oraz integralną częścią prób zrozumienia świata i nas samych. Matematyka stanowi skuteczny sposób budowania dyscypliny umysłowej oraz zachęca do logicznego rozumowania i rygoru umysłowego. Ponadto wiedza matematyczna odgrywa kluczową rolę w zrozumieniu treści innych przedmiotów szkolnych, takich jak nauki przyrodnicze, społeczne, a nawet muzyka i sztuka.

 

Matematyka może być pomocna w wielu dziedzinach życia codziennego, od najprostszych czynności takich jak obliczenie kosztów zakupów oraz produktów w przecenie dzięki wykorzystaniu procentów po zbilansowanie Twojego budżetu, by sprawić, żeby koszty były mniejsze od posiadanych pieniędzy. 

Korepetycje z matematyki w Rybniku

Najlepszy sposób na naukę to taki, dzięki któremu będziesz w stanie dobrze zrozumieć opracowywany materiał oraz postępy w nauce będą szybko widoczne. Platforma online Superprof oferuje mnóstwo zajęć z anatomii w całej Polsce. Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Wrocław, Poznań czy Warszawa, w tym również w mieście Rybnik. 

 

Zajęcia indywidualne to skuteczny sposób na naukę matematyki dzięki indywidualnie przygotowanym materiałom oraz indywidualnemu podejściu do nauki gdzie podczas zajęć jest tylko uczeń i nauczyciel. 

 

Znalezienie korepetytora mieście Rybnik również jest bardzo proste jeśli używasz strony online Superprof. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę nazwę przedmiotu, którego chcesz się uczyć na przykład: "matematyka" i dodaj do tego nazwę miasta, w którym mieszkasz "Rybnik". Wyszukiwarka zabierze Cię do katalogu naszych korepetytorów dostępnych w Rybniku. 

 

Każdy nauczyciel posiada swój profil, a na nim swoje ogłoszenie gdzie opisuje swoje usługi. Kolejne czytaj uważnie informacje dostępne na profilu każdego z korepetytorów oraz porównaj je biorąc pod uwagę:

 

 • doświadczenie
 • kwalifikacje
 • specjalizacja 
 • cena za godzinę lekcji 
 • miejsce prowadzenia zajęć 

 

Nie zapomnij również o przeczytaniu opinii byłych uczniów! Po tym jak wybierzesz Twojego idealnego korepetytora, wystarczy się z nim skontaktować. Kontakt między uczniem, a nauczycielem jest bardzo prosty, ponieważ odbywa się za pomocą naszej strony. Wyślij wiadomość do Twojego przyszłego nauczyciela, omów z nim Twoje cele oraz umów się z nim na pierwszą darmowa lekcję, która pomoże Ci w podjęciu decyzji jeśli chodzi o wybór nauczyciela oraz jego metodę nauczania. 

 

Jeśli spodoba Ci się forma nauczania Twojego korepetytora, możesz rozpocząć współpracę, jeśli nie, wybierz kolejnego nauczyciela i umów się nim na kolejną lekcję próbną! 

 

Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum czy studia, zrozumienie materiału na zajęcia czy do egzaminu czy przygotowanie do awansu w pracy jest łatwe i możliwe dzięki korepecjom z Superprof w Rybniku! Nasi nauczyciele nauczają również innych przedmiotów takich jak: fizyka, chemia, biologia, język polski, język angielski, język niemiecki i wiele innych. 

Co oferuje miasto Rybnik?

Rynek zawsze jest dobrym miejscem do zaczęcia zwiedzania danego miasta. Również w przypadku Rybnika znajduje się tu mnóstwo obiektów godnych uwagi, takie jak plac targowy czy kamienice. 

 

W średniowieczu Śląsk w wielkim stopniu został on ukształtowany przez książąt z polskiej rodziny Piastów. Zamek w Rybniku jest jednym z bardzo wielu przykładów ich obecności na tej ziemi, bowiem pierwotnie służył on jako siedziba książąt piastowskich. 

 

Rybnik jest również miastem z wieloma terenami rekreacyjnymi, w których można spokojnie spędzić czas. Jednym z takich miejsc jest Jezioro Rybnickie. Jezioro na różne sposoby jest wykorzystywane przez miłośników sportów wodnych - działają tu między innymi kluby żeglarskie.

Czego chcesz się nauczyć?