Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Koszalinie

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

33 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 33 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Koszalinie

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Koszalin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile kosztują za godzinę, lekcje z nauczycielem matematyki, w mieście: Koszalin oraz w okolicach?

W mieście: Koszalin, średnia cena za godzinę lekcji z matematyki to 33 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego korepetytora matematyki
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość lekcji i długość trwania zajęć
  • cel Twoich lekcji.

Większość naszych korepetytorów udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

Sprawdź stawki naszych korepetytorów matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić indywidualnych korepetycji matematyki w mieście: Koszalin i w pobliżu?

21 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji matematyki w mieście: Koszalin i w okolicach.

Możesz sprawdzić ich CV i napisać wiadomość do korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Koszalin, z naszej listy ponad 21 dostępnych korepetytorów matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy obecnie oferują zajęcia online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością korzyści. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Koszalin i w pobliżu?

Podopieczni ocenili swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 2 wystawionych rekomendacji.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli posiadasz jakiekolwiek  wątpliwości związane z  Twoją lekcją.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Koszalin?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi nauczycielami oferują Ci szanse by opanować zagadnienia matematyczne szybciej.

 

Udostępniamy skrzynkę odbiorczą, który pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem by zorganizować korepetycje z matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub online.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

21 prywatnych korepetytorów w w okolicach miasta: Koszalin.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Koszalinie?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z matematyki w Koszalinie

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę, w mieście Koszalin

Nauka matematyki w Koszalinie

Koszalin to miasto wielu możliwości. W zależności od Twoich preferencji i planów na przyszłość, znajdziesz tu wiele miejsc, które umożliwią Ci rozwój w określonej dziedzinie. Weźmy na przykład Koszalińską Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych, Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa czy Politechnikę Koszalińską.

 

Koszalin posiada także szkoły, w których z pewnością znajdziesz profil odpowiadający Twoim preferencjom. Profil matematyczny, humanistyczny, biologiczno-chemiczny czy językowy to tylko kilka podstawowych wyborów dla uczniów szkoły podstawowej czy liceum. Skupmy się jednak na matematyce. Czy matematyka sprawia Ci trudności? A może to właśnie z tym przedmiotem łączysz swoją przyszłość, jego nauka sprawia Ci ogromną przyjemność? Przydałaby Ci się pomoc w rozwiązywaniu pracy domowej, a może chciałbyś wybrać się na studia matematyczne i zależy Ci na pomyślnym przejściu przez matury z jak najlepszym wynikiem?

 

Trzeba przyznać, że matematyka nie należy do najłatwiejszych przedmiotów. Nawet co trzeci uczeń miewa problemy w nauce matematyki, a szkoła często nie jest w stanie zapewnić każdemu równych szans na jej opanowanie. Materiał przecież musi iść do przodu – część uczniów zrozumie omawiane zagadnienia, a część będzie potrzebowała na to trochę więcej czasu. W ten sposób tworzą się nierówności i problemy.

 

Bez względu na to, czy będzie to chemia, fizyka, muzyka, czy język polski, angielski, czy niemiecki, odpowiednim rozwiązaniem na wszelkie problemy mogą być korepetycje! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto z nich korzystać.

Zalety korepetycji matematyki w Koszalinie

Przygotowanie do matury, na studia czy najzwyklejsza pomoc w pracy domowej – korepetycje dają mnóstwo możliwości i można wykorzystywać je na wiele sposobów. Korepetycje to przede wszystkim niezwykła elastyczność, dzięki której to Ty możesz wybrać dni i godzinę zajęć tak, aby były one dostosowane do Twojego kalendarza.

 

Z zajęć znanych Ci ze szkoły wiesz, że nauczyciel zazwyczaj nie jest w stanie poświęcić swojej uwagi dla każdego ucznia z osobna. Każdy ma inne tempo pracy i zdolności do nauki. Na szczęście podczas korepetycji jesteś jedynym uczniem, dzięki czemu nauczyciel może skupić całą swoją uwagę wyłącznie na Tobie. Bogate doświadczenie korepetytorów umożliwia dostosowanie wyglądu korepetycji do Twoich potrzeb. Twój cel to przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym, powtórka podstawowej wiedzy z lekcji, a może po prostu potrzebujesz pomocy w pracy domowej? Korepetytor pomoże Ci w osiągnięciu założonych celów!

 

Korepetycje mogą odbywać się w Twoim mieszkaniu, u Twojego korepetytora czy w jakimkolwiek innym wygodnym dla Ciebie miejscu! Zajęcia będą dla Ciebie najproduktywniejsze w bibliotece, a może ulubionej kawiarni? Wybór należy do Ciebie! W obecnych czasach coraz więcej uczniów decyduje się na lekcje online! Dzięki temu mogą uczyć się nie wychodząc z domu.

 

Lekcje prywatne dla niektórych mogą brzmieć stresująco… Nic bardziej mylnego! Dla korepetytora najważniejszy jest komfort i swoboda ucznia. Luźny kontakt to podstawa, dzięki której korepetycje są czystą przyjemnością. Koniec ze stereotypem, w którym nauczyciel mrozi krew w żyłach ucznia jednym spojrzeniem!

 

Skoro korepetycje mają tyle zalet, pewnie muszą być bardzo drogie? To stereotyp, który odchodzi w niepamięć! Matematyki możesz uczyć się już nawet za 30 złotych za godzinę. Dodatkowo wybierając lekcje online, cena jest niższa, ponieważ odpadają koszty związane z dojazdami!

 

Matematyka to przedmiot, który wymaga sporo czasu i zaangażowania. Materiał jest ogromny, a na każdym poziomie pojawia się coś nowego i coraz bardziej skomplikowanego. Już szkoła podstawowa potrafi przytłoczyć niejednego ucznia – co dopiero liceum! Niezależnie od tego, na jakim jesteś poziomie, korepetycje z matematyki mogą być idealnym wyborem! Jeśli zastanawiasz się nad tym, gdzie szukać odpowiednich korepetytorów, wybierz Superprof! Czytaj dalej i zobacz, jakie to proste.

Matematyka z Superprof – znajdź idealnego korepetytora

Wiemy, że edukacja to jeden z najważniejszych elementów w życiu człowieka. Właśnie dlatego już od prawie dziesięciu lat zrzeszamy uczniów i korepetytorów z ponad trzydziestu krajów! Stawiamy na jakość i doświadczenie, więc wybierając nas, możesz być pewien, że nie będziesz zawiedziony. Posiadamy mnóstwo pozytywnych opinii, a znalezienie odpowiedniego korepetytora z naszą pomocą to bułka z masłem!

 

Aby sprawdzić, czy w Twoim mieście jest dostępny korepetytor matematyki, skorzystaj z lupki na naszej stronie głównej. Wpisz „matematyka” i wybierz miasto Koszalin. Zamiast miasta możesz wpisać także „online”, jeśli zależy Ci na tym, aby zajęcia odbywały się zdalnie. Lista dostępnych korepetytorów pojawi się przed Tobą i pozostaje już tylko wybrać osobę, która najbardziej Ci odpowiada!

 

Każdy korepetytor posiada własny profil, na którym znajdziesz informacje o poziomie, na jakim uczy, stawkę, doświadczenie, formę, w jakiej prowadzi zajęcia, a nawet opinie. Przejrzyj dostępne profile i wybierz osobę, która wydaje się najbardziej wpisywać w Twoje potrzeby. Ostatnia rzecz to kontakt – jest bardzo prosty! Wyślij wiadomość poprzez naszą platformę i umów datę i godzinę pierwszych zajęć. Większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję prowadzi za darmo, bez względu na to, czy będzie to lekcja stacjonarna, czy online.

 

Przygotowanie do egzaminów nigdy nie było prostsze! Z pomocą korepetytora opanujesz zarówno wiedzę podstawową, jak i rozszerzoną. Chemia, fizyka, język polski, angielski czy niemiecki – z Superprof możesz uczyć się, czego tylko zechcesz! Dostań się na wymarzone studia i rozwijaj swoją wiedzę i kompetencje z naszą pomocą. Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, że matematyka wcale nie musi być taka skomplikowana, jak może się wydawać!

Czego chcesz się nauczyć?