Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Gdynia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 14 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdynia

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Gdynia

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynoszą godzinne, lekcje z korepetytorem matematyki, w mieście: Gdynia i w pobliżu?

W mieście: Gdynia, średnia stawka za zajęcia z matematyki to 42 zł.

Ceny za korepetycje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego korepetytora
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w domu ucznia)
 • ilość lekcji i długość trwania zajęć
 • przeznaczenie Twoich lekcji.

Większość naszych trenerów oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Gdynia, by udzielić prywatnych korepetycji z matematyki?

W mieście: Gdynia i w okolicach, 129 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci lekcji.

Możesz sprawdzić ich i wybrać korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz prywatne korepetycje z naszej listy ponad 129 nauczycieli.

💻 Czy mogę brać korepetycje przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danej chwili oferują zajęcia online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością zalet. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak uczniowie rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Gdynia i niedaleko?

Wśród wszystkich 14 wystawionych rekomendacji, podopieczni przyznali swoim nauczycielom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości w związku z  Twoją lekcją.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego by nie zacząć brać lekcje matematyki w mieście: Gdynia?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie prywatne lekcje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z wykwalifikowanymi korepetytorami oferują Ci możliwość by uczyć się zagadnień matematycznych szybciej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego nauczyciela, aby umówić się na 1-sze zajęcia. Zajmuje to tylko pare minut, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli chcesz brać prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub online, znajdź najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj pierwsze zajęcia z matematyki już dzisiaj.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego korepetytora matematyki wśród listy

129 korepetytorów w w okolicach miasta: Gdynia.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Gdynia?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Gdynia

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje matematyka Gdynia, z nauczycielem który pomoże Ci poszerzać horyzonty

Dlaczego warto brać korepetycje z matematyki w Gdyni?

Nauka matematyki może okazać się bardzo trudnym zadaniem, któremu nie wszyscy są w stanie sprostać. Nic w tym dziwnego, że niektórzy udają się o pomoc do profesjonalisty, który będzie w stanie w najprostszy sposób wytłumaczyć im te najbardziej skomplikowane kwestie matematyczne. Uczniowie w Gdyni nie są wcale wyjątkiem. Coraz więcej z nich wybiera właśnie zajęcia prywatne jako metoda nauczenia się lub douczenia się matematyki. Jednak w jakich przypadkach najczęściej ludzie zgłaszają się o pomoc do korepetytorów w Gdyni? 

 

 • Poprawa średniej w szkole. 

 

Wielu uczniów w Gdyni zmaga się z matematyką w okresie szkolnym. Nic dziwnego, jest to bardzo skomplikowany przedmiot, a przy ogromnej liczbie przedmiotów, których muszą uczyć się w szkole zrozumienie wszystkiego to nie lada wyzwanie. Podczas zajęć prywatnych, Twój nauczyciel w prosty sposób jest w stanie wyłożyć matematykę tak, żeby uczeń nie miał żadnych zaległości, a średnia z matematyki nie zaważyła na czerwonym pasku na świadectwie.

 

 • Przygotowanie do matury.

 

Nie jest zaskoczeniem, że większość uczniów ma problemy z matematyką. Jest to doprawdy bardzo skomplikowany przedmiot. Jednak bez względu na to czy lubimy się go uczyć czy nie, jeśli chcemy podejść do egzaminu dojrzałości, matematyka musi stać się naszym sprzymierzeńcem, ponieważ jest to nadal przedmiot obowiązkowy. W trudzie przygotowań, większość maturzystów decyduje się na zajęcia prywatne. Jest to skuteczny sposób by w krótkim czasie zrozumieć i usystematyzować sobie cały materiał nauczany przez ostatnie trzy lata. Jest to niezawodna pomoc dydaktyczna!

 

 • Pomoc w przygotowaniu do kolokwium.

 

Nawet studenci, którzy decydują się na studiowanie matematyki wiedzą, jak ciężkie bywają niektóre tematy. W przygotowaniach do kolokwium, egzaminów końcowych bądź do prezentacji i projektów, pomoc korepetytora to klucz do sukcesu! 

 

 • Chęć otrzymania awansu. 

 

W niektórych zawodach znajomość matematyki bywa bardzo przydatna. Otóż bywa, że dzięki niej dostaniemy awans lub będziemy mogli starać się o lepsze stanowisko. Wiele osób już się o tym przekonało, a skuteczna pomoc korepetytora pozwoliła im dojść do postawionych sobie celów. Rozważenie współpracy z korepetytorem z matematyki w Gdyni to doprawdy świetny pomysł!

Czy warto inwestować w zajęcia prywatne z matematyki w Gdyni? 

Jeśli jesteś tutaj, to znaczy, że ta opcja przyszła Ci do głowy, podobnie jak setkom innych studentów oraz dorosłych. Jednak pewnie zastanawiasz się czy jest to dobry pomysł i czy jest to warte Twoich pieniędzy. Oczywiście, zajęcia prywatne brzmią luksusowo i może to często odstraszać potencjalnych uczniów. Jednak czas zrozumieć, że dzięki Superprof lekcje indywidualne z matematyki w Gdyni są dostępne dla każdego! A oto dlaczego powinieneś je rozważyć:

 

 • BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

 

Nasza platforma Superprof cieszy się dobrą opinią, nie tylko ze względu na ogromne możliwości dydaktyczne jakie oferuje, ale również ze względu na fakt, że jest ona transparentna i brak w niej ukrytych kosztów. Profile naszych wykwalifikowanych korepetytorów są szczegółowo weryfikowane, co oznacza, że nie mogą oni tam zawrzeć informacji niezgodnych z prawdą. Decydując się na zajęcia dobrze wiesz ile Cię one wyniosą i nie ma potrzeby by doliczać jakiekolwiek dodatkowe koszta. 

 

 • INDYWIDUALNIE DOPASOWANY MATERIAŁ

 

Ogromną korzyścią wypływająca z zajęć indywidualnych jest fakt, że materiał jest zawsze dopasowany do Twoich celów oraz potrzeb. Dzięki temu, nauka jest łatwiejsza i znacznie skuteczniejsza niż w przypadku zajęć grupowych gdzie wszyscy uczą się dokładnie tego samego bez możliwości lepszego zaznajomienia się z jednymi tematami lub pominięcia innych.

 

 • NAUKA WE WŁASNYM TEMPIE 

 

Własne tempo podczas nauki jest bardzo ważnym składnikiem do skutecznego uczenia się przedmiotu. Nie każdy z nas uczy się tak samo i nie każdy pojmuje dokładnie te same kwestie szybciej niż inne i odwrotnie. W przypadku zajęć grupowych, nauka we własnym tempie nie ma miejsca dlatego właśnie tak często wychodzimy z zajęć w szkole z mętlikiem w głowie, nie wiedząc co się je z czym. Korzystając z zajęć prywatnych taka sytuacja nigdy nie ma miejsca, ponieważ jeśli potrzebujesz więcej czasu na jakiś temat, Twój korepetytor zawsze Ci go poświęci. 

 

 • WYKWALIFIKOWANI KOREPETYTORZY 

 

Nasi korepetytorzy są wykwalifikowani, a wszystkie ich kwalifikacje są rzetelnie sprawdzane. Dzięki tak ogromnej ilości wykwalifikowanych w różnych dziedzinach nauczycieli, znalezienie tego, który odpowiada Twoim potrzebom nie sprawi Ci żadnego kłopotu. W zależności od tego czy potrzebujesz przygotować się do kolokwium, podnieść średnią z algebry czy przygotować się do certyfikatu potrzebnego w Twoim zawodzie, nasi korepetytorzy staną na wysokości zadania byś osiągnął Twoje cele!

 

 • ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W DOGODNYM DLA CIEBIE TERMINIE

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie żyjemy w stałym pośpiechu. Często nawet jeśli masz ochotę na dodatkowe zajęcia z matematyki, trudno jest znaleźć na nie czas czy dopasować zajęcia do codziennego grafiku. W przypadku zajęć indywidualnych, to Ty ustalasz z korepetytorem kiedy odbędą się zajęcia, co znacznie ułatwi wpasowanie ich w Twój napięty grafik. 

 

Mamy nadzieję, że tych kilka zaprezentowanych przez nas korzyści, pomogły Ci w decyzji czy warto inwestować w zajęcia prywatne w celu nauczenia się matematyki w Gdyni. Jeśli jednak tak nie jest, to mamy dla Ciebie świetny sposób żebyś sprawdził na własnej skórze czy jest to to czego szukasz i przede wszystkim czy warto. 

 

Otóż nasi korepetytorzy z Superprof w Gdyni w większości oferują pierwsze zajęcia za darmo! Dzięki tej opcji, będziesz mógł sprawdzić czy taki tryb nauczania Ci odpowiada i czy zgadzasz się na dłuższą współpracę. To nic nie kosztuje, za to może bardzo Ci pomóc! Spróbuj już dziś wchodząc na naszą stronę internetową oraz kontaktując się z jednym z naszych 76 dostępnych w Gdyni korepetytorów!

Dlaczego Gdynia to świetne miejsce do nauki matematyki? 

Gdynia, współtworząca Trójmiasto, jest nowoczesnym miastem oferującym wiele możliwości, w tym również możliwości nauki matematyki. Jednak nie jest to jedyny powód, dla którego coraz więcej Polaków oraz osób zza granicy zakochuje się w tym mieście i postanawia zostać. 

 

Gdynia nazywana jest miastem powstałym z morza i marzeń. Jeszcze 100 lat temu znajdowała się tu niewielka wieś rybacka, a dziś to znany kurort i jedno z największych miast Polski. Ten nowoczesny ośrodek konkuruje o względy turystów z Sopotem i Gdańskiem. Co roku powstają nowe atrakcje dla dorosłych oraz dla dzieci, a modernistyczne zabytki odzyskują dawny blask. Gdynia to również wydarzenia kulturalne znane w Polsce oraz na świecie. 

 

Oto lista kilku najznakomitszych atrakcji jakie znajdziesz w Gdyni: 

 

 • Statek-muzeum „Dar Pomorza”,
 • Okręt-muzeum ORP „Błyskawica”,
 • Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni,
 • Kamienna Góra,
 • Plaża w Gdyni,
 • Molo w Orłowie,
 • Klif Orłowski i Kępa Redłowska,
 • Domek Żeromskiego w Orłowie

Znajdź Twojego korepetytora matematyki w Gdyni już dziś! 

Wejdź na naszą stronę internetową i sprawdź profile naszych korepetytorów. Aktualnie w Gdyni dostępnych jest ich aż 76! Dzięki informacjom zawartym na ich profilach możesz wybrać tego, który najbardziej odpowiada Twoim kryteriom. Następnie skontaktuj się z nim i umów się na bezpłatną pierwszą lekcję. 

 

Przekonaj się na własnej skórze, że zajęcia prywatne to najlepsza i najskuteczniejsza metoda nauki matematyki w Gdyni! Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę już dziś! 

Czego chcesz się nauczyć?