Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje liceum matematyka

🥇 Najlepsi z najlepszych
➗ 4811 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Gdzie chcesz się uczyć?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli z przedmiotu: matematyka

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 288 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci
oceniają swoich nauczycieli: matematyka

Przeglądaj wszystkie nasze matematyka lekcje na liceum poziomie

Matematyka dla licealistów z prywatnym nauczycielem

Dlaczego warto uczyć się matematyki w szkole średniej?

 

Równania, prawdopodobieństwo, algebra, logarytmy, trygonometria... Tak wiele terminów, które przerażają wielu uczniów, ponieważ program nauczania matematyki może wydawać się żmudny, nudny i bardzo skomplikowany, jeśli nie jest się nim w pełni zainteresowanym. Ten przedmiot, w przeciwieństwie do innych, takich jak biologia, polski, geografia czy historia, opiera się na formułach i twierdzeniach, które należy poznać i dobrze zapamiętać, żeby być w stanie rozwiązać problemy matematyczne.

Uzbrojony w kalkulator przyszły matematyk musi rozwiązywać zadania matematyczne oparte na mnożeniu, odejmowaniu i dzieleniu przez czynniki oraz wykonać wiele często bardzo skomplikowanych zadań, które mogą czasem przyprawić o ból głowy. Dla uczniów szkół średnich nadal są to tematy, które bywają ciężko przyswajalne nawet po tak wielu latach nauki matematyki w szkole. Bądźmy szczerzy, nie każdy jest w stanie zrozumieć wszystkie te terminy oraz wzory, w szczególności osoby, które nie mają zdolności matematycznych. Dla wielu uczniów jest to głównie kwestia przygotowania się do egzaminu maturalnego, do którego każdy musi obowiązkowo podejść w celu ukończenia szkoły średniej z dyplomem. To dlatego właśnie w klasie maturalnej, czy to ogólnej czy technologicznej, uczy się algorytmów, geometrii płaszczyzny czy funkcji algebraicznych. Również jeśli jesteś w klasie o profilu polonistycznym czy geograficznym, zajęcia z matematyki są nadal włączone w system edukacyjny, a podejście do egzaminu jest nadal obligatoryjne. Innymi słowy, uczniowie muszą być bardzo uważni na lekcjach matematyki i rozumieć wielomiany, ułamki i pierwiastki kwadratowe. Wszystko, co muszą zrobić, to nauczyć się formuł i to wszystko.

Program szkolny jest tak skonstruowany, że komplikuje wiedzę zdobytą w przeszłości, zwłaszcza jeśli ktoś wybiera kierunki ścisłe. Jeśli uważasz, że lekcje matematyki i ćwiczenia są zbyt skomplikowane lub jeśli w ogóle poddałeś się jeśli chodzi o naukę matematyki, powinieneś wiedzieć, że nic nie jest stracone i że dobre wsparcie akademickie może pomóc Ci wrócić do rozumienia zajęć dotyczących trójkąta prostego czy liczb względnych, aby przygotować się do nadchodzących egzaminów!

 

Nauka matematyki dla pogłębienia wiedzy ogólnej.

 

Od arytmetyki przez algebrę po procenty - matematyka jest zawsze przydatna w życiu codziennym i może być wykorzystywana przy wielu okazjach. Nauka matematyki z pomocą programu nauczanego w szkole średniej pomaga zbudować fundament do umiejętności matematycznych, które są niezbędne przez całe życie. Obliczenia pieniężne są jednym z głównych powodów, dla których trzeba pracować nad matematyką i trudno się tu nie zgodzić!

Oczywiście, długość stycznej i pola trójkątów prostokątnych nie muszą być obliczane codziennie w normalnym życiu. Jednak znajomość tabliczki mnożenia, umiejętność odejmowania i obliczania liczb dziesiętnych może być bardzo przydatna w codziennym życiu.

Ćwiczenia matematyczne mają na celu poprawę naukowego i logicznego umysłu. Rozwiązywanie równań może wydawać się zbyteczne podczas nauki wypowiedzi pisemnych i historii geografii, ale jest to część solidnej wiedzy, którą musisz posiadać jako dorosły!

W dorosłym życiu codziennym matematyka przydaje się na przykład do obliczania budżetu, do odprowadzenia podatków, mierzenia ilości oraz odległości, ustalania wartości pieniądza, obliczania rocznego dochodu, wybierania najlepszych ofert w sklepach, a nawet do skonstruowania domu! A to tylko kilka przykładów, bo rzeczywiście jest ich o wiele więcej!

Matematyka może być również wykorzystana w późniejszej edukacji ucznia na studiach wyższych. Jeśli uczeń zdecyduje się na karierę naukową, mnożenie, nierówności i wektory nie powinny stanowić dla niego żadnej tajemnicy, aby mógł lepiej zrozumieć przyszłą wiedzę, którą zdobędzie w swojej dziedzinie.

A czy zdajesz sobie sprawę z tego do wykonywania ilu różnych zawodów potrzebna jest znajomość matematyki?

Są między innymi: Bankowość, agencje ubezpieczeniowe, sektor energetyczny, inżynieria lotnictwa czy inżynieria kosmiczna! Jak sam widzisz znajomości matematyki wcale nie ogranicza się jedynie do pracy w Oświacie jako nauczyciel! Umiejętność ta pozostawia Ci wiele różnych, bardzo interesujących zawodów.

 

Nauka matematyki, a przygotowania do matury.

 

Na poziomie pierwszej i drugiej klasy liceum znane są już nie tylko podstawy matematyki, ale również wiedza w tym zakresie powinna być już dość pogłębiona. Oficjalne programy nauczania przygotowują uczniów do przyszłych studiów z tego właśnie przedmiotu. Rzeczywiście, jest to priorytet nie tylko maturzystów, ale również uczniów wcześniejszych lat, którzy wciąż mają czas na przyswojenie całego materiału w celu podejścia do egzaminu dojrzałości. W dodatku w ostatnich latach matematyka staje się priorytetem tak samo jak fizyka czy chemia. Oznacza to, że każda koncepcja algorytmiczna, algebraiczna i geometryczna musi być zatem przyswojona z wyprzedzeniem, aby odnieść sukces podczas egzaminu.

Uczniowie pierwszej czy drugiej klasy liceum nie mają jeszcze presji związanej z egzaminami końcowymi: pierwsze egzaminy maturalne pojawiają się dopiero w ostatniej klasie. Jest to jednak okres przełomowy, który określi Twój ostatni rok. dlatego właśnie ważne jest żeby przyłożyć się do nauki i przede wszystkim zrozumieć wszystkie aspekty matematyczne tak by zdanie matury z matematyki zamieniło się w coś dziecinnie prostego.

Jednak prawdę mówiąc, dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo łatwo jest zostać przytłoczonym przez wzory do nauczenia się na pamięć i miliony ćwiczeń, które trzeba wykonać w domu. Jeżeli Ty też się tak czasami czujesz, to mamy dla Ciebie dobre wieści! Warto abyś rozważył możliwość brania korepetycji, aby dać sobie szansę na nadrobienie zaległości w matematyce!

 

Liczne grono korepetytorów z matematyki czeka na Ciebie na stronie internetowej Superprof!

 

Dla indywidualnego wsparcia w matematyce, uczeń szkoły średniej może zdecydować się na lekcje z prywatnym nauczycielem. W ten sposób lekcje matematyki i ćwiczenia będą wydawać się mniej nieprzezwyciężone i będziesz miał okazję zrozumieć je w tempie, które najlepiej odpowiada własnemu tempu ucznia. Obliczenia algebraiczne i proporcjonalność staną się jaśniejsze i prostsze!

W zależności od poziomu wybranego nauczyciela matematyki, ceny mogą się różnić, ale nigdy nie przekroczą rozsądnej sumy za pomoc w nauce. Warto tu nadmienić, że pierwsza lekcja jest często darmowa, co jest bardzo wygodne dla sesji próbnej z nauczycielem.

Dzięki interaktywnym ćwiczeniom i stopniowej korekcie wszystkich Twoich błędów, ten edukacyjny dodatek powinien bez wątpienia pozwolić Ci podnieść średnią z matematyki, niezależnie w której klasie jesteś. Nauczyciele na naszej platformie korzystają z zasobów pedagogicznych do nauki wszystkich potrzebnych pojęć, pomogą Ci w odrabianiu prac domowych oraz w przygotowaniu do matury.

Na stronie Superprof znajdziesz tysiące nauczycieli matematyki dostępnych w całej Polsce, od Gdańska po Bydgoszcz, Poznań, Warszawę i Kraków. Niezależnie od tego, czy chcesz wzmocnić Twoją wiedzę z bieżących tematów czy też zacząć powoli przygotowywać się do egzaminu maturalnego. Na stronie Superprof z pewnością znajdziesz odpowiedniego nauczyciela, który Cię poprowadzi.

Nie bój się już dłużej matematyki: dzięki naszym utalentowanym korepetytorom łatwo zrozumiesz, przyswoisz i osiągniesz sukcesy na lekcjach matematyki w liceum i w dalszej nauce, jeśli tego zapragniesz. W drodze do matury ta pomoc jest nieoceniona i zasługuje na to, abyś o niej pomyślał! Sprawdź katalog profili naszych korepetytorów już dziś i zdecyduj się na indywidualną, w stu procentach dopasowaną do Twoich potrzeb lekcje!

 

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Matematyka? (poziom Liceum)?

Średnia cena zajęć z: Matematyka wynosi: 36 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: matematyka
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcji

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczycieli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Matematyka (poziom Liceum)?

Z pomocą nauczyciela z: Matematyka, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Matematyka online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Matematyka oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: matematyka lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Matematyka jest dostępnych? (poziom: Liceum)?

4811  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Matematyka, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 4811 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Matematyka? (poziom: Liceum)?

Na przykładzie 288 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..