Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

60 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 60 zł

58 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 58 h.

Nauka z przedmiotu Włoski nigdy nie była
tak prosta w mieście Rzeszów

2. Organizuj swoje lekcje 📅 włoski Rzeszów

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi godzinna lekcja z nauczycielem języka włoskiego, w mieście: Rzeszów i niedaleko?

Średnia cena za godzinę zajęć z języka włoskiego, w mieście: Rzeszów, to 60 zł.

 

Koszt prywatnych korepetycji z języka włoskiego jest zależny od kilku elementów:

 

  • Doświadczenia Twojego prywatnego korepetytora;
  • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w domu ucznia),
  • Częstotliwość i długość trwania korepetycji,
  • Przeznaczenie Twoich lekcji (uczysz się języka włoskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję.

 

Sprawdź stawki naszych indywidualnych nauczycieli języka włoskiego już dziś!

🌟 Jak podopieczni recenzują swoich prywatnych nauczycieli języka włoskiego w mieście: Rzeszów i w okolicach?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych korepetycjami z języka włoskiego, ze względu na wysokie znaczenie znajomości języków, zarówno w szkole jak i w codziennym życiu. Dlatego w Superprof posiadamy bogatą ofertę kursów języka włoskiego w mieście: Rzeszów i na przedmieściach.

 

Co więcej, wszyscy nasi nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi /5.0.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez formularz na stronie.

 

Odkryj sekcję FAQ.

👩‍💻 Jak mogę brać korepetycje języka włoskiego przez internet?

4 na 5 prywatnych nauczycieli Superprof, oferuje zarówno zajęcia z języka włoskiego prowadzone osobiście, jak i przez internet. Dodatkowo, te dogodne indywidualne lekcje dodatkowe, pozwalają na większą elastyczność nauki.

 

Zdalne zajęcia prywatne zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

🚀 Jakie są plusy rozpoczęcia prywatnych lekcji z języka włoskiego już dzisiaj?

🥇 Nauka włoskiego pozwoli Ci poszerzać twoje możliwości pracy, dzięki ekonomicznemu i kulturowemu wpływowi Włoch na Europę i świat.

 

Włoski jest jednym z głównych języków Unii Europejskiej, a Włochy są trzecią najpotężniejszą gospodarką w strefie euro. Ucz się języka włoskiego, a rozszerzy on Twoje możliwości pracy oraz otworzy Ci drzwi dla międzynarodowych pracodawców na całym świecie. Dodatkowo, dzięki dużemu podobieństwu do innych języków romańskich, może w dużym stopniu ułatwić naukę kolejnych języków z tej samej rodziny. Coraz więcej międzynarodowych firm poszukuje tłumaczy, copywriterów lub tłumaczy ustnych języka włoskiego, więc teraz jest najlepszy moment, by skorzystać z tej przewagi.

 

😍  Język, który ma wielkie dziedzictwo artystyczne, kulturowe i historyczne.

 

Kiedy odnosimy się do Włoch, nie możemy zapominać o wielkim znaczeniu tego narodu zarówno w historii świata, jak i w sztuce. Znając język włoski, możemy rozmawiać w tym samym języku, w którym rozmawiały takie postacie jak Leonardo Da Vinci, Dante czy Michelangelo, a ekspresja tego języka pozostaje niezmieniona w świecie sztuki do dziś. Dodatkowo, dzięki opanowaniu języka włoskiego, będziemy mogli odkryć wiele powiązań pochodzących z łaciny, czyli mowy cesarzy rzymskich, która dała początek językom romańskim.

 

🥂 Odkryj nowy język pełen harmonii, który łączy ludzi i miejsca

 

w pobliżu. Ponadto, rozmawiając z włochami, będziesz mógł nawiązać wiele kontaktów i przyjaźni, gdziekolwiek jesteś.

 

Nadal nie zdecydowałeś? Jeśli te powody nie są jeszcze wystarczające, to wiedz że nauka nowego języka poprawi twoje umiejętności rozumienia oraz uwagi. Nauka języków obcych wpływa naprawdę pozytywnie na pracę Twojego mózgu a także kreatywność.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już teraz!

 

👩 Jaka jest w tym momencie dostępność, korepetytorów udzielających korepetycji języka włoskiego w mieście: Rzeszów i niedaleko?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 1 nauczycieli, którzy są dostępni w mieście: Rzeszów.

 

Aby rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z każdego przedmiotu, na na naszej platformie dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Rzeszów, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Włoski w mieście Rzeszów?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Włoski w mieście Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje włoski - z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności

Dlaczego warto uczyć się języka Dantego w Rzeszowie?

 

Pomimo faktu, że Rzeszów wcale nie leży przy granicy z Włochami, zainteresowanie nauką języka włoskiego w tym mieście wciąż wzrasta. Włoski, należący do grupy języków romańskich, z każdym dniem zyskuje na popularności. Pewnie zadajesz sobie pytanie dlaczego właśnie włoski, zamiast na przykład język hiszpański lub niemiecki? Otóż jak się okazuje, mieszkańcy Rzeszowa mają wiele przeróżnych powodów by uczyć się tego pięknego języka, a oto kilka z nich! 

Kolonialne dziedzictwo kulturowe tego kraju przyciąga nie tylko pasjonatów, którzy marzą o czytaniu najważniejszych dzieł D. Alighieri, I. Calvino, D. Buzzati, N. Machiavelli lub P. Leviego w ich ojczystym języku, ale również tych, którzy interesują się bogatą historią tego kraju. Jest także wiele osób, które chcąc wyrwać się ze swojej znanej już rzeczywistości oraz rutyny uczą się języka włoskiego w celu wyjazdu na Półwysep Apeniński w celach turystycznych lub by tam zamieszkać i żyć według reguł Dolce Vita! Są też tacy, którzy chcą się nauczyć tego pięknego języka by po prostu nawiązać kontakty z Włochami mieszkającymi w Rzeszowie lub by dostać to wymarzone stanowisko we włoskojęzycznej firmie! Spójrzmy na to również z tej strony, skoro większość osób uczy się języka angielskiego lub niemieckiego, oznacza to, że w momencie rekrutacji, to właśnie Twoje CV najbardziej będzie się wyróżniało na tle innych przez co będziesz miał jeszcze większe szanse na dostanie wymarzonej pozycji! Powodów jest wiele, a każdy z nich jest wystarczająco dobry by zacząć przygodę z językiem włoskim! 

Czytaj dalej a dowiesz się dlaczego Rzeszów jest świetnym wyborem oraz jakie są opcje by zbliżyć się do Twojego celu!

 

Znajdź szybko i sprawnie kursy języka włoskiego dobrane do Twoich indywidualnych potrzeb w Rzeszowie!

 

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego, najbardziej wysuniętego na południowy wschód regionu kraju. Miasto określane jest mianem ‘’compact city’’,ze względu na fakt, że bardzo łatwo jest je zwiedzić zarówno na rowerze jak i pieszo. Dla przykładu, liczba tras rowerowych w Rzeszowie to aż 502! Oznacza to, że zwiedzanie zarówno miasta jak i regionu stanie się nie tylko zdrowsze ale i  przyjemniejsze! 

Podczas Twojego pobytu w Rzeszowie, gorąco polecamy Ci odwiedzić perełkę tego miejsca czyli Zamek Lubomirskich ulokowany przy alei Pod Kasztanami. A jako że będziesz już na tej alei, nie możesz przeoczyć majestatycznych willi secesyjnych  pochodzących jeszcze z 1903 roku. Według nas, jest to świetne miejsce by wybrać się na relaksujący spacer po dniu spędzonym na nauce języka włoskiego. Natomiast wieczorem na Rzeszowskim Rynku możesz umilić sobie czas przy pysznym daniu lub kolorowym drinku w jednej z restauracji lub barów, których w tym miejscu nie brakuje!

Istnieje wiele szkół językowych, oferujących zajęcia z języka włoskiego w Rzeszowie. Niestety, jak to bywa z kursami w grupach, schemat zazwyczaj jest ten sam. Jest to kilka godzin zajęć tygodniowo, podczas których uczniowie uczą się języka obcego bazując na materiałach takich jak książki, podręczniki i ćwiczenia. Brak w tym kontaktu z prawdziwym językiem używanym przez rodzimych użytkowników w życiu codziennym! Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu komunikacja miejska lub szkoły oferujące kursy językowe nie wzbudzają w Tobie motywacji czy zaufania, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko sprowadzić język włoski do Twojego domu! Jak to mówią, jeśli góra nie przyszła do Mahometa, to Mahomet przyszedł do góry! Dzięki zajęciom oferowanym przez Superprof, Twój korepetytor może przyjść do Ciebie do domu lub poprowadzić zajęcia online! W dodatku dzięki innowacyjnym metodom i fakcie, że to Ty wybierasz sobie profesora, masz pewność, że wybierzesz takiego, który najbardziej dopasuje się do Twoich potrzeb!

 

Wpływ Włoch na Polskę.

 

Może Cię to zdziwi, ale wpływ Bel Paese na Polskę wcale nie rozpoczął się od momentu globalizacji oraz podróży do tego kraju na wakacje. Miało to natomiast miejsce już za czasów Zygmunta I Starego, który jeszcze w Renesansie poślubił Bonę Sforzę, o której każdy z nas słyszał. Ale czy pamiętasz co zawdzięczamy królowej Bonie? Dokładnie tak! Włoszczyznę! Czyli bukiet warzyw, wprowadzonych przez nią na polskie stoły. Ale to nie wszystko jeśli chodzi o pyszności kulinarne. To dzięki Bonie znamy dziś przyprawy korzenne oraz włoskie wina! W tym samym okresie, do Polski zaczęli zjeżdżać włoscy architekci oraz artyści, którzy na zawsze zmienili nasz pogląd na świat sztuki.

Kilka stuleci później, włoski naród okazał się ogromną pomocą dla Polaków. Otóż w XIX wieku, podczas okresu napoleońskiego, wielu polskich żołnierzy, oficerów oraz ochotników wyemigrowało do Włoch, gdzie zostały utworzone Legiony Polskie. To właśnie wtedy powstał hymn Polski - Mazurek Dąbrowskiego, którego słowa obiecują powrót polskiej armii z Włoch do Polski.

Warto również wspomnieć, że w 1918 roku, po okresie okupacji, to właśnie Włochy były pierwszym krajem, który uznał niepodległość Polski!

 

Gdzie używa się języka włoskiego?

 

Ten paragraf najprawdopodobniej zaszokuje Cię najbardziej! Otóż język włoski wcale nie jest używany tylko we Włoszech! Nic bardziej mylnego! Oficjalnie używany jest również w Watykanie, San Marino, Szwajcarii oraz Istrii. Podążając za logicznym trybem myślenia, używa się go również w byłych koloniach włoskich czyli w krajach takich jak: Albania, Etiopia, Libia oraz Somalia, ale także w skupiskach emigracji włoskiej w Argentynie, Tunezji, Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Częściowo po włosku mówi się również we Francji (zwłaszcza na Korsyce oraz Lazurowym Wybrzeżu) oraz na Malcie. Dodatkowo, języka Dantego częściowo lub regionalnie używa się także w krajach, gdzie diaspora włoska jest ogromna przez co utworzone są włoskojęzyczne społeczności. Są to m.in.: Brazylia, Meksyk, Argentyna, Wielka Brytania, Hiszpania, Stany Zjednoczone, Francja, Wenezuela, Urugwaj, Kanada, Australia, Niemcy, Belgia, Chile czy Paragwaj. Sam widzisz, że pomimo faktu, że myśląc o języku włoskim mamy przed sobą piękną Italię, to tak naprawdę możemy go używać w wielu miejscach na świecie!

 

Czy język włoski jest trudny do nauczenia?

 

Język włoski generalnie nie należy do grupy języków ekstremalnie trudnych do nauczenia. Jest oczywiste, że żeby nauczyć się go na zaawansowanym lub płynnym poziomie, będziemy musieli włożyć w to dużo ciężkiej pracy oraz zaangażowania. Jak to mówią "Roma non fu fatta in un giorno" czyli nie zbudowano Rzymu w jeden dzień!

Jednak ze względu na fakt, że język włoski należy do języków romańskich, które z kolei są częścią dużej indoeuropejskiej rodziny językowej, ma on wiele cech wspólnych z językami takimi jak francuski, hiszpański, portugalski oraz rumuński. Jeśli więc posiadasz wiedzę na temat któregoś z tych czterech języków, nauka języka włoskiego będzie dla Ciebie znacznie łatwiejsza! Jeśli jednak tak nie jest, to warto na to spojrzeć z drugiej strony, gdy tylko nauczysz się włoskiego, nauka pozostałych czterech języków przyjdzie Ci dużo szybciej!

Pomimo tego, że zapewne będziesz potrzebował specjalistycznej pomocy korepetytora by nauczyć się wszystkich tajników językowych oraz unikać popełniania powszechnych błędów, mamy dla Ciebie kolejne świetne wiadomości na dobry początek nauki! Otóż nie tylko alfabet włoski, pochodzący od łaciny, niczym nie różni się od naszego, ale również praktycznie wszystkie głoski istniejące w język włoski istnieją również w naszym języku! To znacznie ułatwia naukę dla osoby polskojęzycznej nieprawdaż? 

A oto kolejna niespodzianka! Poniżej znajduje się lista słówek, które są na tyle rozpowszechnione, że wcale nie będziesz potrzebował słownika by je zrozumieć: a capella, banco, il capo, violoncello, pianoforte, palazzo, soffitto, ristorante, pomodoro, teatro, musica, caricature, soprano, paparazzi i wiele innych!

 

Jak znaleźć perfekcyjnego korepetytora, który sprawi, że nauka języka włoskiego okaże się szybka i przyjemna? 

 

Sprawa jest banalnie prosta! Dzięki Superprof Twój wymarzony korepetytor jest na wyciągnięcie ręki. Ceny naszych korepetytorów wahają się zazwyczaj od 30 PLN do 50 PLN, a pierwsza lekcja jest prawie zawsze gratis! A najlepsze jest to, że wcale nie musisz wychodzić z domu!  Zajęcia indywidualne oferują możliwość nauki dostosowaną do potrzeb i harmonogramu każdego ucznia! W dodatku jest wielu nauczycieli, którzy oferują aktualnie zajęcia online. Jest to świetna opcja dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazd lub czują się bardziej komfortowo w zaciszu swojego mieszkania. 

Aby wybrać tego najlepszego z możliwych korepetytorów, który dostosuje się nie tylko do Twoich potrzeb, ale również poziomu, umiejętności, zainteresowań oraz sposobu życia, musisz przejrzeć katalog zawierający wiele profili naszych tutorów. Poniżej podajemy ci kryteria, na które powinieneś szczególnie zwrócić uwagę: 

 

  • Stawka godzinowa
  • Doświadczenie i kwalifikacje nauczyciela
  • Pochodzenie geograficzne nauczyciela: ojczysty, polski, polsko-włoski
  • Poziom wykształcenia
  • Treść kursu: konwersacje, gramatyka, lekcje i ćwiczenia, zajęcia wyrównawcze, kursy odświeżające, przygotowanie do egzaminów, itp.
  • Lokalizacja nauczyciela w mieście

 

Nie zapomnij również przejrzeć opinii byłych studentów! Wiesz już wszystko co niezbędne, a teraz do dzieła! Non aspettare piu! Nie czekaj dłużej!

Czego chcesz się nauczyć?