Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Elbląg

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 50 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Elbląg

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Elbląg

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztuje nauka matematyki, w mieście: Elbląg?

Średnia cena za zajęcia z matematyki, w mieście: Elbląg, to 50 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
 • ilość lekcji i długość trwania zajęć
 • cel Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z matematyki.

Sprawdź stawki naszych nauczycieli matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić lekcji matematyki w mieście: Elbląg i niedaleko?

20 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Elbląg i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz lekcje matematyki z naszej listy ponad 20 korepetytorów matematyki.

💻 Czy możesz brać korepetycje online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością korzyści. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak konieczności dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Elbląg i niedaleko?

Podopieczni przyznali swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 3 wystawionych ocen.

 

Członek zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień) jeśli masz jakiekolwiek  pytania związane z  Twoimi lekcjami.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego powinieneś/nnaśrozpocząć brać lekcje matematyki w mieście: Elbląg i w pobliżu?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki certyfikowanym prywatnym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia efektywniej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Po prostu wybierz swojego idelanego korepetytora, aby zarezerwować pierwsze korepetycje z matematyki. Zajmuje to tylko chwilę, a dzięki temu już dziś możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, znajdź najlepszego korepetytora i zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

20 prywatnych nauczycieli w mieście: Elbląg.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Elbląg?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Elbląg

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę, w mieście Elbląg

Rozpocznij naukę matematyki w Elblągu

Matematyka nie należy do łatwych przedmiotów do nauczenia się i wszyscy uczniowie to wiedzą. Oczywiście niektórym nauka tego przedmiotu przychodzi łatwiej ze względu na to, że mają tak zwany "umysł ścisły" i łatwiej jest im pojąć różnego typu równania. Jednak prawda jest taka, że pomimo faktu, że jest to przedmiot obowiązkowy od rozpoczęcia edukacji aż do końca szkoły średniej, a w tym na maturze, to większość uczniów ma z matematyką ogromne problemy. 

 

Dla tych, którzy mieszkają w Elblągu oraz pragną podnieść swoją średnią w szkole, przygotować się na egzamin czy kolokwium, odrobić pracę domową lub po prostu podszkolić swoje umiejętności z matematyki w celu uzyskania awansu, mamy świetne wiadomości! 

 

W Elblągu na naszej stronie internetowej Superprof dostępnych jest aż 15 korepetytorów, którzy z przyjemnością pomogą Ci w uzyskaniu zadowalającego poziomu w matematyce. Bez względu na powód Twojej nauki, pomogą Ci oni w uzyskaniu oczekiwanego efektu! A to wszystko za średnią cenę 30 - 40 PLN za godzinę zajęć!

Matematyka w życiu codziennym

W okresie szkolnym często wydaje nam się, że te wszystkie równania, które rozwiązujemy podczas zajęć z matematyki nigdy nam się nie przydadzą w życiu codziennym. Jednak jest to błędne przekonanie. Nie tylko umiejętności te przydają się do wykonywania fascynujących zawodów takich jak informatyk, grafik, programista czy architekt, ale również do wykonywania prostych czynności dnia codziennego. Oto kilka przykładów: 

 

 • OBLICZANIE BUDŻETU 

 

Ile będzie kosztowała ta koszula lub bluzka po zastosowaniu 50% wyprzedaży? Co będziesz musiał zapłacić po doliczeniu podatków przy zakupach w krajach takich jak Stany Zjednoczone? Czy wolisz nie wiedzieć i mieć nadzieję na świetną okazję, czy też znać cenę przed udaniem się do kasy?

 

To wymaga wiedzy matematycznej i przynajmniej podstawowe rozumienie jak działają procenty.

  

 

 • UPRAWIANIE SPORTU

 

Podstawowa znajomość matematyki pomaga również śledzić wyniki każdej aktywności sportowej. Geometria i trygonometria mogą pomóc Ci poprawić Twoje wyniki w sporcie. Może pomóc Ci to znaleźć najlepszy sposób na uderzenie piłki, strzelenie kosza lub szybsze bieganie wokół toru.

 

 •  JAZDA SAMOCHODEM

 

Prowadzenie samochodu lub motocykla to w końcu nic innego jak seria obliczeń, np. ile kilometrów trzeba przejechać, aby dotrzeć do celu? Ile benzyny jest w samochodzie? Ile kilometrów na godzinę jestem w stanie przejechać? Ile kilometrów na litr osiąga mój samochód? O nie, trafiłem na korek i teraz moje tempo spadło, czy nadal zdążę do pracy na czas?

 

Na wszystkie te pytania można bardzo łatwo odpowiedzieć dzięki podstawowym umiejętnościom matematycznym.

 

 •  GOTOWANIE 

 

Przepis mówi o "3 łyżkach stołowych" soli. Ty masz tylko łyżeczkę lub łyżkę do zupy. Przepis mówi o "2 filiżankach", ale Ty masz tylko pół filiżanki. Ile musisz dodać żeby wyszło tak jak w przepisie? Być może znasz odpowiedź. Ale to dlatego, że rozumiesz matematykę, ułamki i konwersje.

Jaki kierunek studiów obrać ze znajomością matematyki?

Jeśli interesujesz się przedmiotami ścisłymi, a w tym matematyką, to mamy dla Ciebie dobre wieści! Na elbląskiej uczelni możesz studiować kilka różnych kierunków, których ukończenie zapewni Ci możliwość wykonywania fascynujących prac w przyszłości, ale żeby się na nie dostać potrzebna jest świetna znajomość matematyki. 

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu jest placówką, której misja polega na wspomaganiu rozwoju społecznego, technologicznego i kulturalnego młodych ludzi w Elblągu. Sposobem na wypełnienie tej misji jest kształcenie młodzieży na wysokim poziomie w specjalizacjach dających dużą szansę zdobycia pracy lub założenia własnej firmy. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa spełnia wymogi nowoczesnej uczelni o europejskich standardach, której absolwent ma czuć się Europejczykiem rozumiejącym kulturę i obyczajowość europejską nie tracąc przy tym świadomości kultury ojczystej. Co więcej ma on być komunikatywny w różnych sytuacjach społecznych i zawodowych.

 

PWSZ w Elblągu oferuje zarówno studia licencjackie jak i inżynierskie. Różnica między nimi jest taka, że te pierwsze często oferują kierunki z zakresu nauk ekonomicznych, społeczno-humanistycznych czy przyrodniczych, natomiast te drugie dotyczą nauk inżynieryjno-technicznych i są prowadzone tylko przez uczelnie techniczne. 

 

Oto kierunki inżynierskie oferowane przez PWSZ w Elblągu, które wymagają znajomości matematyki:

 

 • BUDOWNICTWO 

 

W trakcie studiów nauczysz się wielu istotnych umiejętności, które przydadzą Ci się później w pracy w charakterze inżyniera budowy, asystenta kierownika budowy, doradcy technicznego w branży budowlanej, przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży materiałów budowlanych czy specjalisty branży budowlanej w placówkach naukowo-badawczych i oświatowych. Umiejętności jakie zdobędziesz podczas studiów to między innymi: 

 

 • Projektowanie podstawowych obiektów i elementów budowlanych,
 • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac budowlanych,
 • Dobieranie i stosowanie materiałów budowlanych,
 • Dobieranie technologii stosowanych w budownictwie,
 • Kierowanie zespołami i firmą budowlaną,
 • Stosowanie techniki komputerowego wspomagania prac inżynierskich

 

 • MECHANIKA I BUDOWA MASZYN 

 

Ten kierunek oferuje dwie specjalizacje: technologia i eksploatacja maszyn oraz modelowanie 3D. Podczas studiów pierwszej specjalizacji nauczysz się projektować i automatyzować procesy produkcyjne, budować, naprawiać oraz eksploatować maszyny, zarządzać produkcją oraz poznasz wszelkie techniki informatyczne dotyczące tej branży. Jeśli natomiast wybierzesz drugą specjalizację, będziesz miał okazję nauczyć się między innymi generowania i wizualizacji modeli maszyn 3D oraz zastosowania ich w biomechanice.

 

Z tak bogatą wiedzą będziesz mógł wykonywać prace takie jak:

 

 • projektant i konstruktor maszyn i urządzeń mechanicznych,
 • projektant i konstruktor urządzeń medycznych,
 • specjalista inżynierii odwrotnej, 
 • technolog programista, 
 • specjalista z zakresu naprawy maszyn, 
 • specjalista w przemyśle maszynowym i pokrewnych przemysłach.

 

 • INFORMATYKA

 

Ten niezwykle oblegany kierunek oferuje aż trzy specjalizacje: administracja systemów i sieci komputerowych, projektowanie baz danych i oprogramowanie użytkowe oraz modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych, prototypowaniu i mediach interaktywnych. W trakcie tych studiów, w zależności od specjalizacji jaką wybierzesz, zdobędziesz między innymi umiejętności takie jak: 

 

 • rozwiązywanie w sposób innowacyjny problemów informatycznych,
 • administrowanie systemami i sieciami komputerowymi, 
 • zabezpieczenie sieci komputerowych, 
 • języki programowania, 
 • programowanie sztucznej inteligencji, budowa aplikacji na urządzenia mobilne, 
 • dynamiczna grafika trójwymiarowa

Co jeszcze oferuje Elbląg? 

Zostawmy na moment naukę matematyki i powiedzmy sobie trochę więcej o samym Elblągu, ponieważ jest to miasto z bogatą historią oraz z wieloma atrakcjami, których nie można przegapić! 

 

Elbląg to najstarsze miasto w województwie warmińsko-mazurskim, jedno z najstarszych w Polsce i Niemczech. Zostało założone w 1237 roku, a prawa miejskie otrzymało w 1246 roku. Podstawą rozwoju miasta był handel morski, który powodował napływ nie tylko towarów, ale i osadników z różnych krajów. Nazwa Elbląg pochodzi od rzeki Ilfing (dzisiaj rzeka Elbląg), nazwaną tak przez podróżnika Wulfstana w 890 roku. Z czasem nazwę tej rzeki zmodyfikowano na Elbing, co prowadzi do dzisiejszej nazwy. 

 

Elbląg to niewielkie, choć przepiękne miasto gdzie przede wszystkim nie możesz zapomnieć o miejscach takich jak: 

 

 • Stare Miasto,
 • Ulica Wigilijna i Świętego Ducha,
 • Katedra św. Mikołaja,
 • Brama Targowa,
 • Pomnik Piekarczyka,
 • Kanał Elbląski,
 • Muzeum Archeologiczno - Historyczne,
 • Budynek Podzamcze

Zapisz się na zajęcia prywatne z matematyki w Elblągu już dziś! 

Jeśli mieszkasz w Elblągu i szukasz skutecznego sposobu na naukę matematyki, to zajęcia indywidualne z Superprof są rozwiązaniem, którego potrzebujesz! 

 

W Elblągu dostępnych na naszej stronie jest 15 nauczycieli, których szczegóły profilów są w zasięgu ręki. Przejrzyj je ze zwróceniem szczególnej uwagi na informacje takie jak:

 

 • Wykształcenie
 • Specjalizacja
 • Kwalifikacje
 • Doświadczenie w nauczaniu
 • Doświadczenie w pracy na platformie
 • Cena za godzinę
 • Tryb oraz miejsce zajęć 
 • Opinie byłych uczniów

 

Skontaktuj się z tym, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz zdobądź z łatwością Twoje cele matematyczne! Twój nauczyciel w sposób prosty oraz skuteczny sprawi, że podniesiesz Twoją średnią z matematyki w szkole, bez lęku podejdziesz do egzaminów wstępnych na uczelni lub kolokwium czy nawet zdobędziesz awans!

 

Zajęcia prywatne to zindywidualizowany sposób na naukę, który przynosi sukces w osiąganiu swoich celów naukowych. Dzięki podejściu oraz doświadczeniu naszych korepetytorów nawet najtrudniejsze kwestie stają się łatwe do zrozumienia. Nie czekaj dłużej i rozpocznij zajęcia indywidualne z korepetytorem z Superprof w Elblągu już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?