Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Olsztynie

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 11 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Olsztynie

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Olsztyn

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi stawka zajęć z matematyki, w mieście: Olsztyn i na przedmieściach?

Średnia stawka za godzinę zajęć z matematyki, w mieście: Olsztyn, to 37 zł.

Ceny zależą od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
  • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
  • przeznaczenie Twoich lekcji.

97% naszych trenerów udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu korepetytorów jest dostępnych w mieście: Olsztyn, by udzielić indywidualnych korepetycji matematyki?

W mieście: Olsztyn i w okolicach, 62 korepetytorów z matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

Możesz zobaczyć ich i napisać wiadomość do korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Olsztyn, z naszej listy ponad 62 dostępnych korepetytorów matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy obecnie oferują korepetycje online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Olsztyn i na przedmieściach?

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 11 wystawionych ocen.

 

W razie jakichkolwiek problemów związanych z Twoimi zajęciami, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail przez cały tydzień).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać lekcje matematyki w mieście: Olsztyn?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki wykwalifikowanym prywatnym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Możliwość przesyłania wiadomości pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w zaciszu swojego domu, online lub w w wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego korepetytora matematyki wśród listy

62 nauczycieli w w okolicach miasta: Olsztyn.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Olsztynie?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z matematyki w Olsztynie

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje matematyka Olsztyn z prywatnym nauczycielem Superprof

Matematyka w szkole

Trzeba przyznać, że przedmioty ścisłe nie cieszą się szczególną sympatią wśród uczniów. Matematyka, chemia, fizyka, biologia nie należą do najłatwiejszych nauk, jednak z pewnością warto poznać chociaż podstawową wiedzę z tych dziedzin. Z matematyką mamy do czynienia tak naprawdę od najmłodszych lat – uczymy się cyfr, rozpoznajemy kształty. Następnie pojawia się ona w szkole i z czasem zaczyna się robić coraz trudniej…

 

Wyrażenia algebraiczne, równania, geometria, prawo Archimedesa – zagadnień matematycznych jest cała masa! Pierwsze zajęcia matematyki zaczynają się w czwartej klasie szkoły podstawowej i przedmiot ten realizowany jest tak naprawdę do samego końca szkoły średniej. Uczniów czeka przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, a następnie do matury. W zależności od umiejętności i zdolności matematycznych, dostępny jest także poziom rozszerzony.

 

Jednak pomimo obszernego materiału i z pozoru skomplikowanych zagadnień, matematyki nie należy się bać! Częstym źródłem problemów w nauce matematyki jest sam nauczyciel. Wystarczy nieodpowiednie podejście do ucznia, aby zrazić go do przedmiotu na długie miesiące. A Ty jakie masz doświadczenie z matematyką? Lubisz się jej uczyć, a może wręcz przeciwnie, przygotowanie na kolejną lekcję to dla Ciebie strach i stres?

 

Niezależnie od tego, czy to szkoła podstawowa czy liceum, z każdego przedmiotu możesz liczyć na pomoc korepetytora! Zastanawiasz się, czy to coś dla Ciebie? Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto wypróbować lekcje pod okiem korepetytora!

Korepetycje z matematyki w Olsztynie

Przygotowanie do egzaminu, klasówki, matury, poprawa wyników czy najzwyklejsza pomoc przy pracy domowej – korepetytor może pomóc Ci w osiągnięciu każdego zamierzonego celu! Nie bez powodu coraz więcej osób sięga po zajęcia w formie korepetycji. Posiadają one mnóstwo zalet i możliwości, jakich szkoła prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie zapewnić.

 

Prywatny nauczyciel może przede wszystkim skupić całą swoją uwagę wyłącznie na Tobie. W przypadku lekcji w szkole nauczyciel ma przecież na głowie nawet ponad dwudziestu uczniów! A jak wiadomo, umiejętności i zdolności do uczenia się u każdego ucznia są inne – w ten sposób łatwo o nierówności i trudności w dalszej nauce.

 

Korepetycje cieszą się popularnością i zbierają pozytywne opinie z wielu powodów. Czy wiedziałeś, że to Ty możesz wybrać dzień i godzinę swoich lekcji? Dzięki temu możesz mieć pewność, że zajęcia nie będą kolidowały z Twoimi innymi obowiązkami czy prywatnymi planami. Istnieje także możliwość personalizacji korepetycji i dostosowania ich bezpośrednio do Twoich potrzeb i preferencji. Możesz wybrać poziom, zagadnienia, które chcesz poćwiczyć czy z pomocą korepetytora dobrać materiał, który będziecie wspólnie omawiali.

 

Chciałbyś zapisać się do liceum i wybrać profil matematyczny, ale algebra nie jest Twoją mocną stroną? A może nie jesteś pewien swoich umiejętności matematycznych na nadchodzącą klasówkę? Korepetytor pomoże Ci w rozwiązaniu tych problemów. Biologia, chemia, fizyka, język polski czy angielski – w Olsztynie znajdziesz korepetycje ze wszystkich przedmiotów!

 

Uczniowie chętnie korzystają z korepetycji z uwagi na luźny kontakt i przyjemną atmosferę nauki. Korepetytor nie musi być doktorem matematyki czy wykładowcą z Olsztyńskiego Uniwersytetu. Może to być uczeń liceum, który realizuje profil matematyczny, student czy po prostu osoba, która pasjonuje się matematyką i chce swoją wiedzę przekazywać innym! Swoboda i komfort psychiczny ucznia są najważniejsze podczas korepetycji!

 

Z pomocą platformy Superprof w samym Olsztynie znajdziesz ponad czterdziestu korepetytorów matematyki! Każdy z nich posiada odpowiednie doświadczenie i pasję do nauczania. Szkoła podstawowa, liceum czy zaawansowana matematyka nie jest im straszna! Czytaj dalej i zobacz, jak w prosty sposób znaleźć odpowiedniego korepetytora dla Ciebie! 

Jak znaleźć odpowiedniego korepetytora matematyki w Olsztynie?

Superprof posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie, jeśli chodzi o korepetycje, lekcje prywatne i kursy. Razem z nami nauczysz się pierwiastków, prawa grawitacji czy budowy pantofelka, ale także gotowania, szydełkowania czy programowania! Sprawdź naszą bogatą ofertę lekcji prywatnych i zobacz, jakie to proste!

 

Aby znaleźć korepetytorów z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka” i miasto Olsztyn. Zamiast miasta, możesz wpisać „online”, jeśli chcesz, aby Twoje zajęcia odbywały się zdalnie! Wystarczy laptop i dostęp do internetu, aby uczyć się z nauczycielami z całej Polski! Każdy korepetytor posiada profil, na którym dostępne są informacje na jego temat – stawka, doświadczenie, poziom nauczania, metody, specjalności, a nawet opinie… Przejrzyj każdy profil i wybierz osobę, która wydaje się najbardziej odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

 

Pozostaje już tylko kontakt! To proste – aby umówić się na korepetycje, wyślij wybranej osobie wiadomość poprzez naszą platformę. Pierwszą lekcję oferujemy za darmo! Dzięki tej opcji możesz sprawdzić, czy dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem i czy korepetycje to coś dla Ciebie. Wykorzystaj je, aby opowiedzieć jak najwięcej o sobie, swoich potrzebach, celach i preferencjach. W ten sposób korepetytor będzie w stanie jak najbardziej dopasować kolejne zajęcia oraz materiał do Ciebie!

 

Z korepetycji może korzystać każdy, bez względu na wiek, umiejętności, czy chodzi do szkoły podstawowej czy liceum. Zajęcia dostosowane do Ciebie gwarantują szybkie efekty! Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś i zobacz, jak przyjemna może być nauka pod okiem nauczycieli Superprof! Popraw wyniki w nauce, naucz się czegoś nowego i spełniaj marzenia o studiach na najbardziej prestiżowych uczelniach!

Czego chcesz się nauczyć?