Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Toruń

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 21 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Toruń

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Toruń

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest cena zajęć z matematyki, w mieście: Toruń i w okolicach?

Średnia cena za godzinę korepetycji z matematyki, w mieście: Toruń, to 37 zł.

Stawki nauczycieli zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego korepetytora matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w domu ucznia)
 • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
 • cel Twoich lekcji.

Większość naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Toruń, by udzielić korepetycji z matematyki?

118 prywatnych korepetytorów matematyki jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Toruń i na przedmieściach.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje lekcje w mieście: Toruń, z naszej listy ponad 118 dostępnych nauczycieli.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy w danej chwili oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością korzyści. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet są tańsze, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia ocena, przyznana przez uczniów dla nauczycieli matematyki w mieście: Toruń?

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 21 wystawionych rekomendacji.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z Twoją lekcją, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku).

Masz więcej pytań?

👴🏼 Dlaczego by nie zacząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Toruń?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki kompetentnym nauczycielom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego nauczyciela, aby umówić się na 1-sze zajęcia. Zajmuje to tylko chwilę, a dzięki temu już dzisiaj możesz rozpocząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub online, znajdź najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać idealnego korepetytora matematyki wśród listy

118 nauczycieli w w okolicach miasta: Toruń.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Toruń?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Toruń

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki w Toruniu, pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę

Korepetycje z matematyki w Toruniu

Czy poszukujesz skutecznego sposobu na naukę matematyki w Toruniu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetne wieści - nie musisz szukać dłużej! Zajęcia indywidualne z matematyki z Superprof to najskuteczniejszy sposób na naukę jaki istnieje! 

 

Dzięki aż 71 nauczycielom z matematyki dostępnym w Toruniu, nauka tego skomplikowanego przedmiotu zamieni się w przyjemność. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz poprawić Twoją znajomość matematyki, Twój nauczyciel pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów. 

 

Jeśli masz problemy z matematyką w szkole i chcesz podnieść swoją średnią, lub jeśli chciałbyś lepiej zrozumieć jakiś temat w celu przygotowania się na kolokwium na uczelni, czy może potrzebujesz lepszej znajomości z matematyki w celu uzyskania awansu w pracy, wszystko to jest w zasięgu kilku kliknięć dzięki zajęciom prywatnym z Superprof w Toruniu! 

Dlaczego prywatne korepetycje w Toruniu to najlepszy sposób na naukę matematyki? 

Zajęcia prywatne to najlepszy sposób nauki, szczególnie jeśli chodzi o tak skomplikowane przedmioty jak matematyka lub inne przedmioty ścisłe takie jak chemia czy fizyka. Zajęcia prywatne mają wiele zalet oraz przynoszą wiele korzyści, które są nieporównywalnie bardziej skuteczne niż w przypadku innych metod nauczania. Oto kilka powodów na to dlaczego tak się dzieje: 

 

 • TY WYBIERASZ NAUCZYCIELA 

 

W przeciwieństwie do zajęć w szkole czy na uczelni, w przypadku zajęć prywatnym to Ty wybierasz sobie nauczyciela. Skontaktuj się swobodnie z korepetytorem, zgodnie z Twoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online). 

 

 • RÓŻNORODNE MIEJSCE ZAJĘĆ

 

Dużym plusem zajęć indywidualnych z Superprof w Toruniu jest fakt, że mogą się one odbywać w różnych miejscach. Oznacza to, że możesz umówić się na lekcję z Twoim korepetytorem zarówno u Ciebie w domu, w domu nauczyciela, przez internet czy w dowolnym miejscu w Toruniu na przykład na Starym Mieście. W ten sposób nauka nawet tak skomplikowanego przedmiotu jak matematyka może okazać się zdecydowanie bardziej urozmaicona.

 

 • INDYWIDUALNIE DOBRANY MATERIAŁ 

 

Zajęcia indywidualne, jak sama nazwa wskazuje, są w stu procentach dostosowane do Ciebie oraz Twoich potrzeb. Dlatego właśnie materiał opracowywany podczas zajęć jest starannie wybrany według Twoich potrzeb i możliwości. Jest to coś, czego inne zajęcia grupowe nie są w stanie zaoferować.

 

 • GWARANCJA OSIĄGNIĘCIA CELÓW  

 

Ze względu na fakt, że zajęcia dostosowane są do Ciebie oraz Twoich potrzeb, nauczyciel dobrze zna Twoje cele oraz robi wszystko żebyś je osiągnął. Poświęcone Ci sto procent uwagi pozwala na znacznie szybsze otrzymywanie świetnych wyników w nauce, a jednocześnie osiągnięcie zamierzonych celów.

 

 • PROSTY I SKUTECZNY SPOSÓB NAUCZANIA

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu, nasi korepetytorzy w Toruniu dobrze znają wszelkie sposoby oraz metody wykładania skomplikowanych sformułowań matematycznych w prosty oraz skuteczny sposób. Celem korepetytora jest to żebyś zawsze był w stanie zrozumieć omawiany temat dlatego użyją oni wszelakich metod do tego żeby ten cel został osiągnięty.

Dlaczego warto uczyć się matematyki w Toruniu? 

Zostawmy na moment naukę matematyki na boku i powiedzmy sobie dlaczego Toruń jest tak fantastycznym miastem. Jest to bowiem fascynujące miasto uniwersyteckie, gdzie nie tylko matematyka, ale również inne skomplikowane przedmioty mogą zamienić się w przyjemność jeśli będziesz uczył się ich otoczony pięknem Torunia. 

 

Istnieje mnóstwo powodów, dla których każdego roku coraz więcej turystów odwiedza Toruń. Jest to bardzo zróżnicowane i interesujące miasto, pełne różnorodnych atrakcji turystycznych o wartości artystycznej oraz historycznej. 

 

Pomimo zniszczeń XIX-wiecznych Toruń dziś wyróżnia się niezwykłą urodą światowej klasy, urzeka różnorodnością i wysokim poziomem artystycznym pomników architektury i zabytków oraz wyjątkową atmosferą miasta gotyckiego.

 

Jego wyjątkowe dziedzictwo kulturowe wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, niegdyś było wspólnym domem i miejscem pracy dla europejskich kupców, słynnych artystów, uczonych, rzemieślników, imigrantów i przedstawicieli różnych wyznań. Z Toruniem związanych jest wiele ważnych dla ludzkości osobistości, w tym oczywiście  Mikołaj Kopernik.

 

Mając tak duże i wielorakie bogactwo współczesnych ciekawych wydarzeń, imprez i obiektów oraz fascynujących miejsc, trudno jest przygotować krótką listę i wybrać najważniejsze spośród wielu powodów do przyjazdu i poznania Torunia, jednak poniżej chcielibyśmy zaprezentować Ci kilka z tych miejsc, których nie możesz przeoczyć.

 

 • Stare Miasto 
 • Nowe Miasto 
 • Zamek Królewski 
 • Muzeum Piernika 
 • Bulwar Filadelfijski 
 • Muzeum Podróżników im. Tony’ego Halika
 • Planetarium
 • Dom Mikołaja Kopernika
 • Krzywa Wieża

Czy nauka matematyki naprawdę przydaje się w życiu codziennym? 

Matematyka jest niezwykle ważna w naszym życiu i, nie zdając sobie z tego sprawy, codziennie używamy pojęć matematycznych, jak również umiejętności, których uczymy się podczas rozwiązywania zadań matematycznych. Prawa matematyki rządzą wszystkim, co nas otacza, a bez ich dobrego zrozumienia można napotkać poważne trudności w życiu.

 

Często wydaje nam się, że sformułowania, których uczymy się w szkole nigdy nam się nie przydadzą po ukończeniu jej, jednak jakże błędne jest takie myślenie! Nie tylko na co dzień używamy wielu odniesień do matematyki, ale również pomaga nam ona rozwinąć niesamowicie ważne umiejętności jeszcze w okresie dzieciństwa! 

 

Otóż matematyka ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju intelektualnego dzieci, pomaga im logicznie myśleć, rozumować w sposób uporządkowany i mieć umysł przygotowany do myślenia, krytyki i abstrakcji.

 

Co więcej matematyka przydaje nam się nie tylko w celu znalezienia ciekawej pracy takiej jak architekt, projektant wnętrz czy projektant mody, ale również wykorzystujemy ją nieustannie w życiu codziennym. 

 

Dla oczywistego przykładu wykorzystujemy matematykę do obliczania pieniędzy przy zakupach, kalkulowania naszej wypłaty czy obliczenia budżetu przed podróżą. Z mniej oczywistych przykładów wykorzystujemy ją przy gotowaniu ustalając ile gramów jakich produktów potrzebujemy, w zarządzaniu czasem oraz przewidując pogodę

Dlaczego matematyka jest tak trudnym przedmiotem? 

Matematyka jest przedmiotem abstrakcyjnym. Nauka zazwyczaj przebiega najlepiej, gdy można ją odnieść do życia codziennego, co w wielu przypadkach ma swoje odzwierciedlenie poza ścianami klas. Jednak w miarę jak matematyka staje się coraz bardziej zaawansowana i wymagająca, może to być trudne do wykonania. W rezultacie, wielu uczniów musi pracować ciężej i ćwiczyć dłużej, aby zrozumieć bardziej abstrakcyjne pojęcia matematyczne.

 

Co więcej, w przeciwieństwie do wielu innych przedmiotów matematyka może szybko stać się frustrująca i stresująca, ponieważ nie ma w niej miejsca na błędy. Albo się rozumie co się robi, albo nie. Odpowiedzi są albo prawdziwe albo nie. Przy czym biorąc pod uwagę, że matematyka skonstruowana jest na swoich podstawach, jeśli nie udało Ci się zrozumieć jakiegoś tematu z wcześniejszych zajęć, z pewnością sprawi Ci to kłopoty oraz niemały ból głowy w przyszłości.

 

W dodatku matematyka często uważana jest za nudny przedmiot, a to wcale nie pomaga w budowaniu entuzjazmu w stosunku do niej. Wielokrotnie powtarzanym błędem, który prowadzi do tej opinii jest fakt, że większość uczniów stara się matematykę wykuć na pamięć zamiast ją zrozumieć. Pamiętaj jednak, że to praktyka czyni mistrza! Staraj się zatem zrozumieć pojęcia, których się uczysz, a potem ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć!

 

Pomimo trudności związanych z nauką matematyki w Toruniu, dzięki zajęciom prywatnym z Superprof nie będą Cię już one dłużej nękały! Nasi korepetytorzy wiedzą jak wyłożyć ją w ciekawy, prosty, a zarazem fascynujący sposób, tak żebyś dostrzegł jak ważna jest ona w naszym życiu codziennym, jak ogromne są korzyści, które za sobą niesie oraz przede wszystkim, że nie jest ona nudna!

Znajdź Twojego korepetytora do nauki matematyki w Toruniu!

Wejdź na naszą stronę i sprawdź ofertę 71 korepetytorów, którzy czekają na Ciebie w Toruniu. Ich cena to średnio 30 PLN za godzinę nauki. Przejrzyj ich profile i wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj żeby zwrócić szczególną uwagę na:

 

 • cenę za godzinę,
 • doświadczenie,
 • kwalifikacje, 
 • opinie innych uczniów

 

Omów się na pierwszą darmową lekcję matematyki w Toruniu i jeśli Ci się spodoba, rozpocznij współpracę. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?