Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Bydgoszcz

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 13 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Bydgoszcz

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Bydgoszcz

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztują godzinne, lekcje z korepetytorem matematyki, w mieście: Bydgoszcz oraz w pobliżu?

Średnia stawka za zajęcia z matematyki, w mieście: Bydgoszcz, to 39 zł.

Ceny zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w domu ucznia)
 • ilość zajęć i długość trwania lekcji
 • cel Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź stawki naszych trenerów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić prywatnych korepetycji z matematyki w mieście: Bydgoszcz i w okolicach?

W mieście: Bydgoszcz i w okolicach, 126 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci prywatnych lekcji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 126 profili nauczyciela.

💻 Jak możesz brać lekcje matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danym momencie oferują zajęcia online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online kosztują mniej, ze względu na brak konieczności dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia ocena, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Bydgoszcz?

Wśród wszystkich 13 wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

Członek zespołu obsługi klienta będzie dostępny, aby znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail od poniedziałku do piątku) jeśli posiadasz jakiekolwiek  pytania związane z  naszym serwisem.

Masz więcej pytań?

👴🏼 Dlaczego wartorozpocząć brać lekcje matematyki w mieście: Bydgoszcz i w pobliżu?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie dodatkowe lekcje matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zacznij brać korepetycje z matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym korepetytorom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Superprof oferuje czat, który pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem by zorganizować zajęcia z matematyki kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć swojego korepetytora matematyki wśród listy

126 nauczycieli w w okolicach miasta: Bydgoszcz.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Bydgoszcz?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Bydgoszcz

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Bydgoszcz, z nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać wiedzę

Dlaczego warto uczyć się matematyki w Bydgoszczy?

Matematyka nazywana jest królową wszystkich nauk. I jest to jak najbardziej słuszne stwierdzenie! Liczby, obliczenia, przeliczanie jednostek… Wszystko to znajdziesz przecież w naukach, takich jak chemia, fizyka czy geografia. Aby zatem dobrze opanować wiedzę z tych przedmiotów, przede wszystkim musisz skupić się na nauce matematyki.

 

Większość ludzi zapytanych o historię matematyki z pewnością pomyśli o starożytnej Grecji i słynnych matematykach, takich Pitagoras czy Tales. Prawda jest taka, że przed Grekami istnieli także inni matematycy badający i kształtujący tą naukę między innymi w starożytnych Indiach, Mezopotamii, Egipcie i wielu innych częściach świata, jednak to grecka matematyka uznawana jest za bardziej wyrafinowaną, niż osiągnięcia wcześniejszych kultur. Zgodnie z legendą Pitagoras podróżował do Egiptu, aby uczyć się matematyki, geometrii i astronomii od kapłanów egipskich, dzięki czemu mógł na własną rękę kształtować i dopracowywać owe nauki. W starożytności matematyka używana była na przykład do obliczenia wysokości budynków, odległości statków od brzegu czy pola powierzchni określonej części ziemi.

 

Bez matematyki nasze życie nie wyglądałoby tak, jak wygląda obecnie. Z pewnością nie byłoby wokół nas technologii, nie istniałaby większość obecnie nam znanych zawodów, ani nawet najzwyklejszy handel. Matematyka umożliwiła nam i w dalszym ciągu umożliwia stały rozwój. Robotyka, inżynieria, mechatronika, programowanie, medycyna – wszystko to i jeszcze więcej jest możliwe właśnie dzięki matematyce. Jeśli więc jesteś obecnie uczniem szkoły podstawowej lub średniej i zastanawiasz się „po co mi w ogóle ten przedmiot? Przecież ta wiedza jest zupełnie nieprzydatna” – musisz wiedzieć, że być może nie przyda Ci się w życiu twierdzenie Talesa, ale bardzo prawdopodobnie nie wiesz jeszcze w jakim kierunku zawodowym poprowadzi Cię życie! Być może za rok uznasz, że chcesz zostać programistą albo budować roboty?

 

Poza zastosowaniem matematyki w pracy, przy codziennych czynnościach także często zdarza nam się korzystać z wiedzy matematycznej. Zazwyczaj robimy to podświadomie i nawet nie zwracamy uwagi na to, że właśnie korzystamy z matematyki, aby przeliczyć nasze pieniądze w portfelu, czy wartość produktów, które obecnie mamy w koszyku w sklepie! Załóżmy, że planujesz remont mieszkania – musisz przecież oszacować niezbędny do tego budżet, wyliczyć wszelkie poniesione koszty, obliczyć sprawy związane z ewentualnym kredytem… Po remoncie być może uznasz, że czas na nowe meble – trzeba będzie w związku z tym zmierzyć wielkość pomieszczenia, obliczyć, ile miejsca maksymalnie może zająć kanapa, stół, komoda i inne meble. Jak widać, praca architekta wnętrz także polega w dużej mierze na matematyce.

Matematyka w szkole

Nie bez powodu matematyka jest jednym z przedmiotów obowiązkowych już od pierwszych klas szkoły podstawowej. Według badaczy rozpoczęcie nauki matematyki i zaznajomienie dziecka z jej podstawami we wczesnym wieku znacznie ułatwi mu pojmowanie dalszych zagadnień w późniejszym czasie. Dodatkowo nauka matematyki wpływa pozytywnie na pracę mózgu, rozwija w dziecku umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków, rozwija jego inteligencję.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem szkoły podstawowej, czy średniej, pewnie zdarza Ci się miewać problemy z pewnymi zagadnieniami. Matematyka nie należy do najprostszych przedmiotów – w końcu jest ona bardzo rozbudowana i obejmuje ogromną ilość przeróżnych tematów. Geometria euklidesowa, równania różniczkowe, funkcje kwadratowe, sinusy, cosinusy, tangensy… To nawet z nazwy brzmi przerażająco! Jeśli miewasz problemy z odrabianiem prac domowych, zrozumieniem pewnych teorii czy samodzielnym przygotowywaniem do prac klasowych, musisz wiedzieć, że to normalne i nie jest to powód do wstydu. Obecna podstawa programowa w szkołach w Polsce jest bardzo rozbudowana, uczniowie mają na głowie wiele przedmiotów i mnóstwo nauki na raz, a jesteśmy przecież tylko ludźmi – to oczywiste, że nie będziemy w stanie od razu opanować wszystkiego do perfekcji! Dodatkowo nauczyciele w szkole często bywają bardzo bezwzględni. Wymagają wiedzy na jakiś temat, jednocześnie nie będąc w stanie zapewnić każdemu uczniowi z osobna odpowiedniej ilości uwagi, aby mieć pewność, że temat został w ogóle zrozumiany. Taka kolej rzeczy jest niestety bardzo często spotykana, przez co w grupie mogą powstawać nierówności, które z czasem będą się tylko pogłębiać. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce matematyki, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Prywatne korepetycje z matematyki w Bydgoszczy

Korepetycje to coraz częstszy wybór pośród uczniów na wszystkich poziomach nauki. W ostatnich latach mocno zyskały one na popularności, ponieważ ludzie zaczęli dostrzegać zalety, jakie niosą ze sobą zajęcia indywidualne. Poniżej kilka pozytywnych stron korzystania z korepetycji:

 • Bezpośredni kontakt z nauczycielem – jak wspomnieliśmy wcześniej, podczas szkolnych lekcji nauczyciel często nie jest w stanie poświęcić każdemu uczniowi odpowiedniej ilości uwagi. Prywatny korepetytor ma z kolei możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoim podopiecznym, może poznać jego mocne i słabe strony i wspólnie z nim pracować nad nimi,
 • Komfort psychiczny – pewnie zdarzyło Ci się kiedyś poczuć dyskomfort, kiedy nauczyciel wezwał Cię do tablicy lub poprosił o udzielenie odpowiedzi. Okazuje się, że częste pośród uczniów jest wycofanie w takich sytuacjach – kiedy nauczyciel pyta o coś klasę, większość osób wstydzi się odpowiedzieć, nawet jeśli zna odpowiedź, bo co jeśli okaże się, że jednak jest ona błędna? Podczas prywatnych korepetycji jesteś sam na sam z nauczycielem i nie musisz wstydzić się, ani bać się niczego! Wręcz przeciwnie, korepetycje potrafią dodać pewności siebie i pomóc w walce ze stresem w takich sytuacjach,
 • Wygoda – pomyśl tylko – korepetycje mogą się odbywać, gdzie tylko sobie tego zażyczysz. W Twoim domu, w mieszkaniu nauczyciela, w kawiarni Fanaberia, a może na kocu w parku im. Kazimierza Wielkiego! Uczniowie lubią korzystać z korepetycji, ponieważ czują się komfortowo!
 • Elastyczność – lekcje indywidualne mają to do siebie, że nie mają sztywnego harmonogramu, ani toku nauczania. Harmonogram spotkań możesz rozplanować razem z nauczycielem i mieć realny wpływ na to, jak wyglądają Twoje zajęcia, jakie tematy pokrywają, kiedy i gdzie się odbywają. W porównaniu do lekcji w prywatnych placówkach, harmonogram Twoich zajęć może być dopasowany do Twojego grafiku, a nie na odwrót.

Prywatne korepetycje z matematyki – dla kogo?

Korepetycje mają mnóstwo zastosowań. Początkowo były one powszechnie wykorzystywane, jako tzw. „zajęcia wyrównawcze” dla uczniów, którzy nie radzą sobie w szkole. Obecnie jednak do korzystania z prywatnych lekcji matematyki przekonują się także:

 • Maturzyści – matura z matematyki to poważna sprawa, szczególnie, jeśli zależy Ci na studia ukierunkowane na nauki ścisłe. Jednak nie tylko maturzyści korzystają z korepetycji! Egzamin ósmoklasisty, olimpiady matematyczne, czy nawet prace klasowe to dobra motywacja, aby przećwiczyć swoje matematyczne zdolności pod okiem osoby doświadczonej,
 • Studenci – w końcu studia to także szkoła! Korepetycje odbywają się na wszystkich poziomach umiejętności, od podstawowego aż po zaawansowany,
 • Zapaleni matematycy – być może matematyka to Twoja pasja? Nie tylko osoby z niskimi wynikami korzystają z korepetycji. Zajęcia indywidualne mogą podnieść kompetencje nawet u uczniów, którzy w dzienniczku mają same czwórki i piątki. Zawsze jest coś, czego można się nauczyć!

 

Niezależnie od tego, jaka motywacja kieruje Tobą, korepetycje mogą okazać się tym, czego od dawna szukałeś. Mnóstwo zastosowań, udogodnień, możliwości wprowadzania zmian pod kątem własnych preferencji i potrzeb – to właśnie najczęściej wymieniane cechy prywatnych korepetycji. A kiedy już z pomocą korepetytora pomyślnie przejdziesz przez egzamin maturalny, możesz pomyśleć o studiach! Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oferuje mnóstwo ciekawych kierunków, na których będziesz mógł wykorzystać swoją wiedzę matematyczną zdobytą na zajęciach. Biotechnologia, ekonomia, fizyka, informatyka, trzy kierunki inżynierskie, mechatronika oraz matematyka to tylko część kierunków, na których możesz dalej rozwijać swoje umiejętności.

 

Zastanawiasz się pewnie tylko, jak znaleźć nauczyciela, który pomoże Ci opanować całą tą wiedzę? Odpowiedź jest prosta!

Prywatne korepetycje z matematyki w Bydgoszczy

W związku z dynamicznym rozwojem rynku korepetycji, internet jest pełen przeróżnych informacji i stron, na których znaleźć możemy ogłoszenia dotyczące korepetycji z matematyki. Powinieneś jednak być uważny i korzystać wyłącznie ze stron, które są rzetelne i sprawdzone, a najlepiej, aby były one poświęcone właśnie tematowi korepetycji. Wystrzegaj się raczej w tym przypadku portali typu OLX i innych, na których ogłoszenie może dodać każdy, bez żadnej weryfikacji.

 

Superprof jest platformą, która od lat zajmuje się dostarczaniem uczniom odpowiednich narzędzi edukacyjnych w postaci prywatnych korepetycji. Nasi nauczyciele są doświadczonymi profesjonalistami, którzy znają się na rzeczy i z przyjemnością przekazują swoją wiedzę innym ludziom. Obecnie w samej Bydgoszczy posiadamy aż stu nauczycieli matematyki i liczba ta stale się powiększa. Poza matematyką oferujemy także setki innych kursów, zajęć i aktywności.

 

Aby wyszukać nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka”, a obok wybierz miasto Bydgoszcz. Przed Tobą pojawi się lista nauczycieli, z której pozostało już tylko wybrać odpowiednią osobę. Dzięki szczegółowym informacjom zawartym na profilach korepetytorów możesz dowiedzieć się nieco o nich samych, ich edukacji, ewentualnej karierze zawodowej, a także innych przydatnych kwestiach, takich jak metody nauczania używane przez daną osobę, stawka godzinowa i wiele więcej. Jeśli przejrzenie stu profili przekracza Twoje możliwości, zawsze możesz spróbować z narzędzi filtrowania w górnej części strony. Zależy Ci na konkretnej stawce lub poziomie nauczania? Wybierz odpowiednie filtry i rozpocznij swoje poszukiwania! Wierzymy, że szybko znajdziesz odpowiednią osobę, z którą będziesz się dobrze dogadywał, a przy okazji miło spędzał czas zajęć.

Czego chcesz się nauczyć?