Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje język włoski Szczecin

🥇 Najlepsi z najlepszych
🇮🇹 4 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinii
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

48 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 48 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 włoski Szczecin

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 włoski Szczecin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z języka włoskiego

Korepetycje z włoskiego w Szczecinie

Jakie są powody by uczyć języka włoskiego z Superprof?

Po co uczyć się języka włoskiego zamiast, powiedzmy, francuskiego czy niemieckiego? Otóż okazuje się, że jest mnóstwo świetnych powodów do tego żeby zacząć właśnie od języka włoskiego, a my chcielibyśmy omówić w tym artykule kilka z nich.

 

 • Po pierwsze dobrze jest zacząć naukę języków obcych właśnie od języka włoskiego z prostego powodu, że należy on do dość łatwych do nauczenia się, w przeciwieństwie do na przykład języka francuskiego. W dodatku jego melodyjność i obecność w wielu dziedzinach naszego życia codziennego takich jak sztuka, literatura, muzyka czy kuchnia ułatwia sprawę. Są to małe rzeczy, które potrafią znacznie przyspieszyć naukę języka obcego. Natomiast gdy już opanujesz język włoski na satysfakcjonującym poziomie, nauka innych języków romańskich przyjdzie Ci z ogromną łatwością dzięki podobieństwom między nimi.

 

 • Po drugie trzeba przyznać, że język włoski dość rzadko jest językiem nauczanym w szkołach co prowadzi do tego, że nie jest językiem aż tak popularnym wśród młodych ludzi tak jak na przykład język angielski lub niemiecki. Pamiętaj jednak że to może zadziałać jedynie na Twoją korzyść, bo przecież gdybyś był jednym z niewielu ze znajomością języka włoskiego na poziomie płynnym, to twoje CV zdecydowanie będzie się wyróżniało na tle innych, co znacznie podwyższy Twoje szanse na zdobycie świetnego stanowiska.

 

 • Włochy są trzecią co do wielkości gospodarką w strefie euro. Jest oczywiste, że dobry poziom znajomości języka i kultury włoskiej będzie silnym powodem do zatrudnienia właśnie Ciebie dla przedsiębiorców włoskich lub polsko-włoskich.

 

 • Kolejnym powodem by rozpocząć naukę języka włoskiego jest czysta ciekawość oraz chęć bliższego poznania kultury włoskiej. Kultura ta bowiem wzbudza podziw już od wielu wieków! Podczas gdy Włochy są dość niewielkim krajem, jego kultura jest jedną z najbogatszych na świecie. Nasi korepetytorzy, wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, pomogą Ci odkrywać zarówno język jak i kulturę tego niesamowicie interesującego kraju!

 

 • Uczestnictwo w indywidualnych kursach z Superprof jest najlepszą opcją na skuteczną naukę języka włoskiego oraz wdrożenie się w kulturę. Twój przyszły nauczyciel, który będzie certyfikowanym nauczycielem i/lub native speakerem posiadającym zaawansowane umiejętności pomoże Ci z łatwością przejść od poziomu początkującego do zaawansowanego dzięki użyciu zindywidualizowanej metody nauczania nastawionej na stały postęp w realizacji celów.

Wpływ Włoch na Polskę

Wbrew pozorom, wpływ Włoch na Polskę był znacznie większy niż mogłoby się nam wydawać. Wszystko zaczęło się jeszcze w Renesansie gdy król Polski, Zygmunt I Stary poślubił członkini potężnego mediolańskiego rodu Bonę Sforza. Podczas swojej przeprowadzki do Krakowa przywiozła ona ze sobą również część kultury włoskiej. To właśnie dzięki Królowej Bonie na polskie stoły trafiły produkty takie jak wino, fasola szparagowa, brokuły, pomidory, kalafior, szpinak, karczochy, kapusta, marchew czy sałata.

 

Podążając za Królową, do Polski przyjechało w tamtym okresie wielu architektów oraz artystów, którzy odcisnęli swoje piętno w polskim świecie sztuki. Wraz z ich napływem, Polska zaczęła otwierać się na nowe sposoby zachowania, strojów, muzyki, architektury, teatru, kina itp.

 

Dzięki tak nagłemu i szybkiemu rozpowszechnianiu się kultury oraz sztuki włoskiej w Polsce, zaadoptowaliśmy do naszego polskiego słownika wiele słów z języka włoskiego. Poniżej wymienimy kilka z nich w oryginale i założymy się, że ich tłumaczenie nie będzie potrzebne: musica, teatro, palazzo, paparazzi, soprano, violoncello, a capella, ristorante, broccoli, pomodoro... 

Znaczenie języka włoskiego na świecie

Znaczenie Włoch zarówno w Polsce jak i na świecie jest wręcz nieproporcjonalne do wielkości tego kraju. Otóż kraj ten odgrywał ogromną rolę w przeszłości, ale również obecnie. Najprawdopodobniej nie istnieje na świecie człowiek, który nie byłby w stanie wskazać kilka cech charakterystycznych dla tego kraju lub dla samego języka. Do dziś Włochy uważane są za kolebkę cywilizacji europejskiej.

 

Pomimo małego rozmiaru kraju skrywa on wiele przepięknych miejsc, które warto odkryć. Nie jest hiperbolizacją powiedzenie, że każdy skrawek tego kraju ma nam coś wspaniałego do zaoferowania. Od przepysznej i typowej kuchni włoskiej, winnic i wina po muzykę, kino, sztukę i literaturę, a co najważniejsze po niepowtarzalne krajobrazy odbierające dech w piersiach. Włochy to kraj, który oferuje tak wiele przeróżnych wspaniałości, że zdecydowanie każdy znajdzie tam coś dla siebie.

 

Co więcej warto wspomnieć o tym, że język włoski nie tylko używany jest we Włoszech, ale również w San Marino, Watykanie, Szwajcarii oraz na Istrii, należącej do Chorwacji i Słowenii. Częściowo jest on również używany na Malcie (leży w bliskim dystansie do Sycylii) oraz we Francji w rejonach Lazurowego Wybrzeża (leży tuż przy granicy z Włochami). A zatem można powiedzieć, że w pewnym stopniu jest to język międzynarodowy.

Dlaczego zajęcia indywidualne to najlepszy sposób na naukę języka włoskiego w Szczecinie?

Superprof to platforma mająca na celu ułatwienie kontaktu między osobą chcącą nauczyć się danego przedmiotu (w tym przypadku języka włoskiego) oraz profesjonalistą, który skutecznie pomoże w tej nauce.

 

Z doświadczenia wiemy, że zajęcia prywatne to najlepszy sposób na ułatwienie a zarazem przyspieszenie sobie nauki. A oto poniżej podajemy Ci kilka powodów, dla których warto rozważyć indywidualną pomoc:

 

 1. To Ty wybierasz Twojego korepetytora, który najbardziej Ci odpowiada, a zatem decydujesz w zakresie budżetu, na który możesz sobie pozwolić oraz kwalifikacji, których wymagasz od Twojego korepetytora.
 2. Twój korepetytor starannie wybierze materiał, który będziecie opracowywać, dostosowany do Twoich potrzeb oraz celów.
 3. Uczysz się w Twoim własnym tempie, bez nacisku nauczyciela na szybkość, co zapewnia skuteczne przyswajanie nowej wiedzy.
 4. To Ty wyznaszaczasz i dogadujesz się z Twoim korepetytorem w związku z godziną oraz dniem odbywania się zajęć, co pozwoli Ci łatwiej wpasować je w Twój napięty grafik.
 5. Ty decydujesz gdzie chcesz żeby odbyły się Twoje zajęcia (w Twoim domu, domu nauczyciela, w miejscu neutralnym lub przez internet)
 6. Ze względu na indywidualny charakter zajęć cała uwaga jest skupiona na Tobie, przez co łatwiej będzie Ci zadawać pytania czy prosić o dokładniejsze wyjaśnienia.

 

Oczywiście korzyści płynące z zajęć prywatnych z korepetytorem jest znacznie więcej, a to oczywiście tylko niektóre z nich. Zapisz się na pierwszą darmową lekcję i przekonaj się sam!

Jak znaleźć wymarzonego korepetytora do nauki języka włoskiego w Szczecinie?

Dzięki Superprof jest to kwestia kilku kliknięć! Na naszej stronie dostępnych jest tysiące profesjonalistów z różnych dziedzin, również takich jak chemia, matematyka, fizyka, taniec, śpiew, języki obce, nauka gry na instrumencie, rozwój osobisty oraz wiele więcej.

 

W celu znalezienia Twojego wymarzonego korepetytora sprawdź nasz katalog dostępnych nauczycieli z języka włoskiego w Szczecinie, przejrzyj dokładnie ich profile (zwróć szczególną uwagę na cenę za godzinę, kwalifikacje, doświadczenie oraz opinie byłych uczniów) i skontaktuj się z tym, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Zapisz się na pierwszą lekcję gratis i sprawdź czy metoda używana przez danego korepetytora Ci odpowiada.

 

Z pewnością w szybkim czasie znajdziesz nauczyciela, który z przyjemnością pomoże Ci w osiągnięciu postawionych sobie celów zarówno prywatnych jak i zawodowych z języka włoskiego.

 

Cena za tę indywidualną pomoc również nie jest wcale aż tak wysoka za jakość nauki jaką otrzymujesz. W Szczecinie cena za godzinę nauki języka włoskiego waha się od 40 PLN do 60 PLN.

 

Warto pamiętać, że cena ta pokrywa indywidualną naukę, która jest kluczem do sukcesu, dobrany do Twoich potrzeb materiał oraz możliwość nauki w Twoim własnym tempie.

 

Nie wahaj się dłużej! Zapoznaj się z katalogiem dostępnych korepetytorów od języka włoskiego w Szczecinie i okolicach już dziś i zrób pierwszy krok do sukcesu!

Najczęściej zadawane pytania

💶 Ile wynosi cena za godzinę zajęć z języka włoskiego, w mieście: Szczecin i w pobliżu?

W mieście: Szczecin, średnia stawka za indywidualne zajęcia języka włoskiego to 48 zł.

 

Koszt prywatnych korepetycji z języka włoskiego jest zależny od paru czynników:

 

 • Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela;
 • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w dowolnej wybranej lokalizacji),
 • Częstotliwość i długość trwania lekcji,
 • Przeznaczenie Twoich lekcji (uczysz się języka włoskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję z języka włoskiego.

 

Sprawdź stawki naszych korepetytorów języka włoskiego już dziś!

✍️ Jaka jest średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów nauczycielom Superprof języka włoskiego w mieście: Szczecin oraz niedaleko?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych lekcjami języka włoskiego, ze względu na wysokie znaczenie znajomości języków, zarówno w szkole jak i w życiu codziennym. Dlatego w Superprof posiadamy różnorodne oferty korepetycji języka włoskiego w mieście: Szczecin i w okolicy.

 

Co więcej, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 2 opinii,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.0.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

👨‍💻 Czy jest możliwe branie korepetycji prywatnych z języka włoskiego przez internet?

80% naszych korepetytorów Superprof języka włoskiego, także proponuje zajęcia na odległość. Dodatkowo, te pomocne dodatkowe lekcje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Indywidualne lekcje online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📙 Jakie są zalety rozpoczęcia indywidualnych lekcji języka włoskiego już teraz?

🥇 Nauka włoskiego pozwoli Ci poszerzać twoje możliwości kariery, dzięki ekonomicznemu i kulturowemu wpływowi Włoch na Europę i świat.

 

Włoski jest jednym z głównych języków Unii Europejskiej, a Włochy są trzecią najpotężniejszą gospodarką w strefie euro. Mów w języku włoskim, a rozszerzy on Twoje możliwości kariery zawodowej oraz otworzy Ci drzwi dla zagranicznych pracodawców na całym świecie. Ponadto, dzięki istotnemu podobieństwu do innych języków romańskich, może w dużym stopniu ułatwić naukę kolejnych języków z tej samej rodziny. Coraz więcej międzynarodowych firm potrzebuje tłumaczy, copywriterów lub tłumaczy ustnych języka włoskiego, więc teraz jest najlepszy czas, aby skorzystać z tej przewagi.

 

😍  Zagłęb się w język bogaty w kulturę

 

Kiedy mówimy o Włoszech, nie możemy zapominać o wielkim znaczeniu tego narodu zarówno w historii świata, jak i w sztuce. Znając język włoski, możemy posługiwać się tym samym językiem, w którym rozmawiały takie postacie jak Leonardo Da Vinci, Dante czy Michelangelo, a ekspresja tego języka pozostaje niezmieniona w świecie sztuki po dziś dzień. Co więcej, dzięki opanowaniu języka włoskiego, będziemy mogli odkryć wiele powiązań pochodzących z łaciny, czyli mowy cesarzy rzymskich, która dała początek językom romańskim.

 

🥂 Odkryj nowy harmonijny język harmonii, który łączy ludzi i miejsca

 

Możliwości, jakie otwiera nam włoski są niezwykłe w obecnych czasach. Jego harmonijny i radosny ton jest łatwy do identyfikacji oraz jest naprawdę popularny w każdym zakątku globu. Aby skorzystać z walorów języka włoskiego walory, nie ma nic lepszego niż zwiedzanie samych Włoch i poznanie ich zabytków, tradycji i gastronomii z pierwszej ręki . Ponadto, rozmawiając z włochami, będziesz mógł nawiązać wiele kontaktów i przyjaźni, gdziekolwiek jesteś.

 

Nadal nie zdecydowałeś? Jeśli te powody nie są jeszcze wystarczające, to wiedz że nauka nowego języka poprawi twoje umiejętności rozumienia oraz uwagi. Nauka języków obcych wpływa bardzo pozytywnie na pracę Twojego mózgu a także kreatywność.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już teraz!

 

👨 Jaka jest aktualnie dostępność, prywatnych nauczycieli udzielających lekcji języka włoskiego w mieście: Szczecin i niedaleko?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z danego przedmiotu czy poprawić oceny, 4 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Szczecin, aby uczyć Cię zarówno osobiście lub online.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i rozpocznij zajęcia już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Szczecin, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki korepetycjom osobistym lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!