Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: joga

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 22 opinii.

97 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 97 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka z przedmiotu Joga nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Joga

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Joga?

Średnia cena zajęć z: Joga wynosi: 97 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: joga
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Joga?

Z pomocą nauczyciela z: Joga, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Joga online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Joga oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje joga online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Joga jest dostępnych?

58  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Joga, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 58 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Joga?

Na przykładzie 22 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Joga?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Joga!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Zajęcia jogi z prywatnym instruktorem

Czy warto praktykować jogę?

Relaks, lepsza postawa, spokój wewnętrzny, pewność siebie, wzmocnienie mięśni, witalność, utrata wagi, radość z życia, redukcja stresu, koncentracja... To wszystko są cele, które chciałbyś osiągnąć, ale nie wiesz jak.

 

Superprof zaprasza wszystkich ciekawskich do odkrycia tej indyjskiej sztuki, jaką jest joga.

 

Znajdź swojego nauczyciela do zajęć z jogi na naszej stronie, wśród wszystkich nauczycieli online oferujących swoje usługi w pobliżu Ciebie.

Twoja praktyka jogi, oraz jej dobroczynny wpływ na ciało

Praca, życie codzienne, sport, transport, życie rodzinne... Niewiele jest momentów, które zastrzegają nam te małe chwile spokoju w naszym codziennym życiu. Są one jednak niezbędne dla naszej równowagi i aby dzień po dniu móc zaczynać od nowa i iść naprzód.

 

Dla niektórych dyscyplin sportowych, takich jak rozciąganie, pilates, medytacja, cardio, wzmocnienie mięśni i wiele innych, istnieją sposoby, aby w końcu się zrelaksować. Ale joga pozostaje prawdopodobnie najbardziej popularnym i najbardziej cenionym ćwiczeniem dla tych, którzy lubią relaks i oddychanie.

 

W dużych miastach nastąpiło prawdziwe odrodzenie zajęć jogi. Te bulgoczące miasta, w których kobiety i mężczyźni są aktywni i biegają z dnia na dzień, aby wreszcie załatwić wszystkie sprawy i dokończyć swoje obowiązki, joga stała się naprawdę popularna. Trudno się dziwić biorąc pod uwagę tempo życia, które prowadzimy.

 

Co więcej, w czasie gdy ekrany mnożą się w naszym życiu, sesja jogi pozwala nam na ponowne skupienie się na sobie, swoich emocjach, odpuszczenie i pełną świadomość...

Czy warto jest praktykować jogę?

Większość naszych dni spędzamy z głową w dół; w komputerach, smartfonach, tabletach dotykowych, GPS i innych ekranach. Dzieje się tak do tego stopnia, że prawie nigdy już nie mamy czasu na to by zatrzymać się i podziwiać to co dzieje się dookoła nas. To jest między innymi to, co nazywamy świadomością.

 

Tak więc dla tych, którzy identyfikują się z tym co opisaliśmy powyżej mamy świetne rozwiązanie: zajęcia z jogi z Superprof. Na naszej platformie znajdziesz mnóstwo nauczycieli, którzy z przyjemnością nauczą Cię sekretów jogi. Ktoś, kto będzie w stanie pokierować Cię według programu dopasowanego do Ciebie; lepszy oddech, jogę nidrę, ćwiczenia z elastyczności, rozciąganie, energię życiową, jogę sutrę, jogę dynamiczną, ćwiczenia oddechowe na brzuchy, różne techniki relaksacyjne, ćwiczenia przeciwdziałające stresowi i poprawie snu, medytacja poprzez określone postawy jogi, poprawa kondycji fizycznej, joga kundalini, joga prenatalna dla kobiet w ciąży w celu przygotowania ich do porodu w czasie ciąży, joga medytacyjna, natha joga, qi-gong, sivananda (joga sivananda), joga dziecięca oraz wiele innych typów jogi i ćwiczeń. Jak sam widzisz jest z czego wybierać, ale żeby wiedzieć jaki typ jogi zacząć uprawiać regularnie, najlepiej posłuchać rad profesjonalisty, którego bez problemu znajdziesz na naszej platformie.

Oddychanie, zen i dobrobyt

Jesteś z pewnością dobrze poinformowany o różnych korzyściach płynących z jogi. A w życiu tak dynamicznym i szybkim jak Twoje, te małe chwile całkowitego dobrobytu i samoświadomości są niezbędne.

 

Ale jak się zabrać za te lekcje jogi? Chcesz wziąć udział w treningu jogi z innymi osobami czyli w tak zwanych zajęciach grupowych? A może, przeciwnie, dla jeszcze większej skuteczności, chciałbyś być sam na sam ze swoim nauczycielem?

 

To prawda, że drugie rozwiązanie jest kuszące. Pracując nad giętkością, oddychaniem, rozciąganiem mięśni i zwiększeniem energii życiowej, pomysł posiadania Twojego własnego korepetytora, który z łatwością poprowadzi Cię przez ten proces wydaje się marzeniem! Nie ma nic lepszego dla relaksu! Zwłaszcza, gdy sesja jogi odbywa się w Twoim własnym domu.

 

Wybierając opcję home coaching, masz luksus, że nauczyciel jogi przyjedzie do Twojego domu i przede wszystkim stworzy pożądaną relaksującą atmosferę. Nauczenie się uprawiania jogi staje się wtedy o wiele łatwiejsze dla tego, kto pragnie się w niej całkowicie zanurzyć i odnaleźć siebie.

Najważniejsze słownictwo jogi

W dzisiejszych czasach gdy jesteśmy narażeni na stres przez większość dnia, czy to w domu czy to w pracy, joga naprawdę zyskała na ogromnej popularności. Nie ma się czemu dziwić! Wiele osób zdało sobie już sprawę z tego, że uprawianie jogi wpływa korzystnie na ciało, ale przede wszystkim na duszę. Ponadto joga jest praktyką, która może być uprawiana przez każdego, nie ważne w jakim wieku jest ta osoba. Każdy kto ma ochotę na odnalezienie siebie oraz osiągnięcie większej świadomości, spokoju ducha oraz poprawienia sylwetki, może zacząć jogę.

 

Jednak zanim zaczniesz, musisz przejść przez trochę teorii. Poniżej przedstawimy Ci typowe dla jogi słownictwo, ważne do opanowania przed rozpoczęciem sesji, ale najpierw zadajmy sobie to kluczowe pytanie: na czym właściwie polega joga? Jest to przede wszystkim anatomia i fizjologia (lepsza znajomość ludzkiego ciała, jego anatomii, mięśni, układu nerwowego), hinduizm i jego kultura, duchowa reorientacja, odrobina mądrości, praktyka jogi pozwala również skupić się na swojej energii życiowej. Ćwiczenia oddechowe nauczą Cię jak lepiej oddychać, zmniejszyć codzienny stres również poprzez medytację (iyengar), być w zgodzie ze swoimi emocjami, poruszać się w kierunku utraty wagi, lepszej wytrzymałości, pracy na mięśniach brzucha i witalności. Praktykowanie jogi to o wiele więcej niż spokój ducha i poprawna postawa. Zapraszamy poniżej, abyś odkrył trochę słownictwa używanego przez nauczyciela jogi, które będziesz musiał znać, aby lepiej zrozumieć sztukę indyjską.

 

Zacznijmy na przykład od terminu "Raja joga", znanego również jako "astanga joga", który odnosi się do praktyki jogi opartej na sutrze jogi Patanjali. Ważne jest, aby odróżniać raja jogę od hatha jogi, która nie należy do tej samej tradycji.

 

Mimo to, że raja joga obejmuje 8 różnych dyscyplin: yama, niyama, asana, pranajama, prathyahara, dharana, dhyana, samadhi. "Joga sutra" lub "jogasutra" odnosi się do zbioru 195 aforyzmów, napisanych między 200 rokiem p.n.e. a 500 rokiem p.n.e., kodyfikujących jogę tak, jak znamy ją dzisiaj. Mówi się, że Patanjali jest redaktorem jogi sutry.

 

"Hatha joga" jest jogą wysiłku, która łączy w sobie duchowe przebudzenie, postawę, oddychanie i medytację. "Pranajama" to dyscyplina całkowicie skoncentrowana na oddechu i kontroli "prany", co w sanskrycie oznacza "oddychanie witalnym oddechem". "Asana" to najbardziej rozpowszechniona joga na Zachodzie. Dlatego też często znajdziesz zajęcia asana jogi w Twoim mieście lub w Internecie. Praktyka ta opiera się na siedzeniu i właściwej postawie lub sposobie siedzenia.

 

Kiedy mówimy o "joga nidra", mówimy o ekwiwalencie jasnego snu. Uprawianie tego typu jogi może poprawić jakość snu, dzięki wykonywaniu ćwiczeń oddechowych na głęboki sen.

 

"Asztanga winjasa joga" jest odpowiednikiem centrum jogi lub szkoły jogi opartej na synchronizacji ruchu z oddechem.

 

Istnieje jednak wiele innych określeń, które trzeba znać: Samadhi, surya, kundalini joga, mantra, ayurveda, natha joga, mudra, qi-gong, sivananda lub sivananda joga, karma joga, sadhana, power joga, aszram, bhakti, gita, tikhimiroff, sawasena, wedanta, krija joga, iyengar, szri, winjasa joga

Znajdź spokój wewnętrzny, dzięki prywatnemu nauczycielowi jogi!

Nie ma potrzeby przejść całe miasto by znaleźć studio jogi jak najbliżej Twojego domu! Dzięki innowacyjnej platformie Superprof możesz znaleźć najlepszego możliwego korepetytora jogi w kilka minut! Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami trenerów jogi na platformie Superprof. Każdy z nich ma na naszej stronie profil, na którym znajdują się wszystkie potrzebne Ci informacje takie jak: cena za godzinę lub sesję, doświadczenie, kwalifikacje, lokalizacja, typ zajęć, a nawet opinie i komentarze poprzednich uczniów! Wystarczy, że wejdziesz na profil nauczyciela, który wydaje Ci się, że najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom, a następnie napisz do niego wiadomość i umów się Twoją pierwszą lekcję gratis! Skorzystanie z darmowych sesji pomoże Ci w wybraniu wymarzonego trenera jogi, który z ogromną przyjemnością nauczy Cię sekretów tej sztuki.

 

Nie ma na co czekać! Sprawdź naszą ofertę już dziś i zacznij zmieniać Twoje życie na lepsze! Powodzenia!

 

Czego chcesz się nauczyć?