

Profil Anna i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Anna
- Stawka godzinowa 140zł
- Czas odpowiedzi 1h
-
Liczba uczniów9
Liczba uczniów, którym Anna towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof
Liczba uczniów, którym Anna towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

140zł
1-sza lekcja za darmo
- Relaksacja
- Arteterapia
- Muzykoterapia
Jestem absolwentką malarstwa oraz arteterapii. Mam doświadczenie terapeutyczne w pracy klinicznej i rozwojowej. Indywidualnie i z grupami. Zapraszam na indywidualne sesje arteterapeutyczne.
- Relaksacja
- Arteterapia
- Muzykoterapia
Lokalizacje zajęć
Rekomendowana
Anna to ceniona nauczycielka. Rekomendowana za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Anna
Ukończyłam malarstwo na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz arteterapię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Studiowałam także na Accademia di Brera w Mediolanie.
Jestem czynną artystką i praktykującą arteterapeutką.
Ukończyłam wiele szkoleń coachingowych, które wzbogacają moją pracę podczas sesji arteterapeutycznych. Mam również ukończony kurs choreoterapii: „Ciało i ruch w pracy z emocjami” oraz dodatkowe szkolenia z zakresu arteterapii.
Co najważniejsze – jestem praktykiem.
Już na studiach odbyłam staż w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, po czym przez niemal dwa lata pracowałam na Oddziale Psychiatrycznym i w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadziłam grupy terapeutyczne i sesje indywidualne.
Mam także doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi w przedszkolu oraz w prowadzeniu różnorodnych cykli warsztatów arteterapeutycznych i rozwojowych.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Zapraszam Cię serdecznie na indywidualne sesje arteterapii!
Sztuka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Jest bramą do tego, co w nas głębokie i transcendentalne, jednym ze sposobów spojrzenia na siebie i na rzeczywistość z nowej perspektywy.
Niejednokrotnie możemy to odczuć, wzruszając się przy filmie, książce czy muzyce. Sztuka porusza w nas różne struny – dotyka ran z przeszłości, przywołuje dobre wspomnienia, konfrontuje nas z lękami i marzeniami.
Doświadczamy tego jako odbiorcy, ale rzadko mamy okazję, by stać się twórcami i w pełni korzystać z potencjału, jaki niesie za sobą proces twórczy.
Arteterapia to przestrzeń, w której możemy odkrywać swoją osobowość, poszerzać horyzonty i pogłębiać samoświadomość poprzez twórczość. Tworząc, sięgamy do głębokich, nieodkrytych obszarów naszej psychiki. Poprzez obraz często ujawniamy to, czego jeszcze o sobie nie wiemy – a patrząc na swoje dzieła, możemy przyjrzeć się sobie z nowej perspektywy.
Arteterapia może być również cennym uzupełnieniem psychoterapii.
Sztuka wspiera nas w wyrażaniu emocji – tego wszystkiego, co w nas „siedzi”.
Aby uczestniczyć w arteterapii, nie trzeba „umieć” malować, rysować czy tańczyć. To dziedzina otwarta dla każdego!
Zajęcia polecam każdemu, kto pragnie lepiej poznać siebie i rozwinąć swoją kreatywność.
Jeśli przechodzisz kryzys, czujesz się zagubiony lub stoisz na życiowym zakręcie – możesz liczyć na moją fachową, empatyczną i merytoryczną pomoc.
Mam doświadczenie w pracy klinicznej oraz ponad 200 godzin superwizji.
W pracy korzystamy z rysunku, malarstwa, rzeźby oraz ruchu.
Sesje odbywają się w formie online – na platformie Zoom lub Microsoft Teams.
Każde spotkanie trwa 50 minut.
Oceny
Wszystkie oceny są przez nas zbierane, i są w 100% wiarygodne. Odzwierciedlają prawdziwe doświadczenia edukacyjne naszych uczniów, względem Anna.
Idealnie! Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, już po pierwszym kontakcie przychodzą dobre zmiany, bardzo mądra i wrażliwa osoba, doświadczona i kreatywna, umiejąca słuchać, ale i przekazać twórczo treści wpływające pozytywnie na poznawanie siebie
Idealnie! Na zajęciach od samego początku czułam się swobodnie i bezpiecznie. Pani Anna ma w sobie dużo spokoju i uważności, dzięki czemu łatwo było mi się otworzyć. Sama forma arteterapii była dla mnie odkryciem. Udało mi się odkryć rzeczy, których nie byłam świadoma, i poukładać parę spraw w głowie. Polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś innego niż tradycyjna rozmowa z terapeutą.
Zobacz więcej ocen
Stawki
Stawka godzinowa
- 140zł
Pakiety lekcji
- 5h: 700zł
- 10h: 1400zł
online
- 140zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Anna i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 1godz.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Relaksacja
Beata
Kraków & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Wrocław & online
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Katarzyna
Warszawa & online
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kaja
Łódź & online
- 135zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Urszula
Nowy Sącz & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Ewelina
Hiszpania & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Jakub
Gdańsk
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Monika
Warszawa
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
& online
- 200zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Justyna
Poznań & online
- 85zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Wiktoria
Góra & online
- 360zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Artur
Warszawa
- 35zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Dawid
Kraków & online
- 190zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Basia
Bydgoszcz & online
- 140zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Marta
Warszawa
- 150zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aleksander
Szczecin & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Klaudia
Lipnica Mała & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Daria
Wrocław & online
- 75zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Наталья
Wrocław & online
- 110zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Katarzyna
Kraków & online
- 111zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli relaksacja
