Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Piotrków Trybunalski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Piotrków Trybunalski

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Piotrków Trybunalski

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi nauka matematyki za godzinę, w mieście: Piotrków Trybunalski?

Średnia stawka za korepetycję z matematyki, w mieście: Piotrków Trybunalski, to 38 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego korepetytora matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • ilość zajęć i długość trwania korepetycji
 • zadanie Twoich lekcji.

Większość naszych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź stawki naszych nauczycieli matematyki w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić korepetycji z matematyki w mieście: Piotrków Trybunalski i w pobliżu?

9 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Piotrków Trybunalski i w okolicach.

Możesz zobaczyć ich ogłoszenia i napisać wiadomość do nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje lekcje w mieście: Piotrków Trybunalski, z naszej listy ponad 9 dostępnych nauczycieli.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy aktualnie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet kosztują mniej, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni rekomendują swoich nauczycieli matematyki w mieście: Piotrków Trybunalski i na przedmieściach?

Wśród wszystkich 2 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim nauczycielom matematyki średni wynik 5.0 na 5 możliwych punktów.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, aby znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku) jeśli posiadasz jakiekolwiek  pytania związane z  naszym serwisem.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać lekcje matematyki w mieście: Piotrków Trybunalski?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie prywatne lekcje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj prywatne korepetycje z matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki doświadczonym prywatnym nauczycielom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Możliwość przesyłania wiadomości pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, przez internet lub w dowolnym ustalonym miejscu.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać swojego korepetytora matematyki wśród listy

9 nauczycieli w mieście: Piotrków Trybunalski.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Piotrków Trybunalski?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Piotrków Trybunalski

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę w Piotrkowie Trybunalskim

Czy matematyka jest przydatna?

Rozpoczęcie szkoły wiąże się z nauką przeróżnych przedmiotów. Już szkoła podstawowa przewiduje w swoim programie nauczania takie przedmioty jak biologia, chemia, fizyka, język angielski… Z każdy z przedmiotów z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowany i rozbudowany.

 

A jak jest z matematyką? Wielu uczniów narzeka na to, że przedmiot ten jest zbyt trudny, a także nudny i niepotrzebny. Matematyka zaczyna się tak naprawdę już w pierwszych latach szkoły i trwa do samego końca szkoły średniej, a następnie obowiązuje podczas matury. I nie bez powodu jest to jeden z najdłuższej realizowanych przedmiotów. Matematyki warto się uczyć i każdy z nas powinien ją umieć i rozumieć. Dlaczego? Zobacz sam!

 

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że w danej chwili korzystamy z wiedzy uzyskanej na lekcji matematyki. Choćby zerkając na zegarek czy wyliczając swoje wydatki w sklepie. A może w przyszłości będziesz prowadził własny biznes – jak bez wiedzy matematycznej dowiesz się, czy Twoja firma prosperuje dobrze? Wyobraź sobie, że planujesz remont – musisz przecież oszacować koszty z nim związane, dopasować wielkość mebli, obliczyć ilość farby, metry kwadratowe paneli i tak dalej. To samo związane jest na przykład z wyjazdami wakacyjnymi. Ile benzyny spali samochód? Ile dni potrwa nasz wyjazd, ile wydamy na hotele, jedzenie, ile powinniśmy mieć w zapasie? Zobacz, przecież wszystko to matematyka! Przyda Ci się zarówno w życiu prywatnym, jak i w przyszłej pracy!

 

Z matematyką nie jest jak z nauką języka angielskiego. Nie polega ona na zapamiętywaniu (oczywiście poza wzorami, teoriami czy twierdzeniami), ale na zrozumieniu i logice. Często jeden temat wychodzi z drugiego lub jest jego dopełnieniem. Jeśli masz problemy w nauce matematyki, być może powinieneś rozważyć prywatne korepetycje z Superprof!

Czy warto korzystać z korepetycji?

Coraz więcej uczniów decyduje się na korzystanie z pomocy korepetytorów. Nic w tym dziwnego, ponieważ korepetycje mają mnóstwo zalet! Zastanawiasz się nad rozpoczęciem korepetycji z matematyki? Zobacz, dlaczego warto się na nie zdecydować:

 • Elastyczność – irytuje Cię sztywny i odgórnie ustalony plan spotkań podczas zajęć dodatkowych? Korepetycje to zupełnie co innego! Możesz mieć realny wpływ na to, kiedy i na jaką godzinę umówisz swoją lekcję,
 • Wygoda – czy może być coś lepszego niż nauka we własnym domu? Tak naprawdę podczas korepetycji możesz uczyć się, gdzie chcesz. U Ciebie, u korepetytora, a może w bibliotece lub ulubionej, spokojnej kawiarni w centrum? A może interesują Cię lekcje online? Wybór należy do Ciebie!
 • Cena – przeróżne oferty korepetycji dostępne w internecie mieszczą się w wielu przedziałach cenowych. Wiemy, że edukacja jest bardzo ważna, jednak warto w tym wszystkim zachować rozsądek i wybierać rzetelne źródła. Dlatego anonimowe oferty na stronach typu OLX w naszym mniemaniu raczej odpadają. Na naszej platformie znajdziesz zweryfikowane oferty od korepetytorów z całej Polski!
 • Efektywność – korepetycje prowadzone są indywidualnie. Oznacza to, że kontakt z nauczycielem jest zupełnie inny niż w przypadku lekcji grupowych. Nie musisz martwić się narzucanym tempem pracy czy wstydzić zadawania pytań lub robienia błędów. Korepetytor może w pełni skupić się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach,
 • Personalizacja – dzięki temu, że podczas korepetycji jesteś jedynym uczniem, Twoje lekcje mogą być dopasowane bezpośrednio do Ciebie i Twoich preferencji. Lubisz naukę poprzez fiszki? A może zależy Ci jedynie na omówieniu konkretnego tematu? Korepetytor dostosuje wygląd zajęć do Twoich oczekiwań!

 

Sam widzisz, jak wiele korzyści niosą korepetycje. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, zobacz, ile zastosowań ma taki rodzaj nauki. Dzięki niezwykłej uniwersalności, możesz korzystać z nich na wiele sposobów i w wielu sytuacjach.

Prywatne korepetycje matematyki w Piotrkowie Tryb. – dla kogo?

Z korepetycji tak naprawdę może korzystać każdy. Wielu uczniów decyduje się na taką naukę z przeróżnych powodów, np.:

 • Chcesz poprawić swoje oceny – matematyka nie jest Twoją mocną stroną? Korepetycje pomogą Ci opanować materiał omawiany na lekcji i ułatwią przygotowanie do nadchodzącego sprawdzianu,
 • Planujesz studia matematyczne – na wielu uczelniach kandydaci muszą przejść przez egzamin rekrutacyjny. Jeśli chcesz wypaść jak najlepiej, pomoc korepetytora może Ci się przydać,
 • Przed Tobą ciężkie zaliczenie – egzamin ósmoklasisty, olimpiada matematyczna, a może matura podstawowa z matematyki? Dzięki pomocy naszych korepetytorów przygotowanie do matury i innych ważnych egzaminów nigdy nie było prostsze!
 • Potrzebujesz pomocy z pracą domową – korepetycje to niekoniecznie regularne lekcje i nieustanna nauka. Mogą one służyć także pomocy w odrobieniu pracy domowej. Nie rozumiesz pewnych wzorów? A może masz trudności z liczeniem pierwiastków? Korepetytor może Ci w tym pomóc!

 

Zastanawiasz się, jakie możliwości oferuje Piotrków Trybunalski? Doświadczenie naszych korepetytorów umożliwi Ci przyjemną i efektywną naukę, bez względu na Twój poziom i potrzeby.

 

Aby znaleźć korepetytorów w swojej okolicy przejdź do naszej strony głównej. Wpisz w lupce „matematyka” i wybierz miasto Piotrków Trybunalski. Jeśli okaże się, że w Twojej okolicy nie ma zbyt dużego wyboru nauczycieli, zawsze możesz powiększyć zasięg wyszukiwania i zdecydować się na lekcje online. Całe województwo łódzkie ma dużo do zaoferowania. Możesz spróbować wyszukiwania w pobliskim większym mieście, np. Łódź.

 

Lista nauczycieli pojawi się przed Tobą, a każdy z nich posiada własny profil uzupełniony w niezbędne informacjedoświadczenie, specjalizacje, poziom nauczania, wykorzystywane metody i wiele więcej. Każde ogłoszenie jest przez nas sprawdzane, więc wybierając naszą platformę możesz mieć pewność, że stawiasz na jakość i rzetelność. Kiedy wybierzesz konkretnego nauczyciela, wyślij mu wiadomość poprzez naszą platformę. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto.

 

Razem z nami nauczysz się przedmiotów takich jak biologia, chemia, fizyka, angielski, matematyka i wiele więcej. Setki uczniów każdego roku decyduje się na lekcje właśnie z nami. Dołącz do nich i zobacz, jak ciekawa i przyjemna może być nauka.

Czego chcesz się nauczyć?